Address & Contact

Our Address

گیلان،رشت،جاده فومن،بین سه راه خاور و پمپ بنزین عطایی

Telephone

تولید انواع میز و صندلی چوبی غذاخوری بهنام در رشت

✳️ویژگی‌‌‌های مبل مناسب 

🔺ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

🔺قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

🔺ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

🔺چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

🔺قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

🔺وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

✳️به طور کلی مبلمان  از ۴ قسمت تشکیل میشود:

۱.اسکلت ۲.زیرکار  ۳.پارچه ۴.پایه‌ها و فِرم هایی که مبل روی آن سوار است.

🌟اسکلت(کلاف)

🔹🔸به تأیید اکثر تولید کنندگان و نجِّاران این حرفه بهترین چوب برای یک مبل تمام پارچه، چوب روسی یا همان نراد که نام رایج آن در دنیا Fir و Sapen، میباشد.

🔹🔸این چوب فاقد درون چوب مشخص و رنگ سفید مایل به قرمز و فاقد مجاری صمغی، راست کار، سبک، واکشیدگی و همکشیدگی کم، قابلیت ترک خوردن کم هنگام خشک شدن، بسیار خوش کار سنباده خوری خوب، میخ خوری و پیچ خوری عالی است.

🔹🔸به همین منظور تمامی‌کلاف‌‌‌های این گروه از چوب‌‌‌های روسی نو به انضمام تخته‌‌‌های چند لایی ۱۶ میل میباشد.

🌟زیرکار (فوم، اسفنج و یراق آلات داخلی) 

🔹🔸از مهمترین دغدغه‌‌‌های کسانی که قصد خرید مبل دارند این است که آیا تشک مبل دوام کافی را دارد و در برابر نشستن‌‌‌های مداوم از فرم خارج نمیشود؟

🔹🔸لازم به توضیح است که، اسفنج‌ها برحسب کیلوگرم دسته بندی میشوند که منظور از کیلوگرم چگالی آن میباشد مانند اسفنج ۳۰،۲۵،۲۰،۱۷،۱۵،۱۲ ودر نهایت ۳۵ کیلویی ؛ هرچه چگالی اسفنج بالاتر باشد طول عمر اسفنج بیشتر است اسفنج ۳۵ کیلویی و فوم‌‌‌های سرد بهترین گزینه برای نشیمن مبل میباشد.

🌟پارچه 

🔹🔸پارچه‌‌‌های استفاده شده در تولیدات این گروه از جنس نانو و محصول کشور ترکیه میباشد از مشخصه‌‌‌های این پارچه کیفیت بالای رنگ، تنوع در طرح و رنگ، بافتی بی نظیر، عدم استفاده از مواد شیمیایی حساسیت زا، عدم ایجاد پرز و مقاومت زیاد در برابر سایش و کمرنگ شدن، پاک شدن آسان از آلودگی، ضد آب و ضد حریق بودن آن است.

🌟پایه‌ها و فِرم هایی که مبل روی آن سوار است.

🔹🔸پایه‌ها از اجزای پرمصرف مبل هستند، که تمامی‌وزن مبل و شخص استفاده کننده بر روی پایه‌‌‌های مبل میباشد و همچنین پایه‌ها نقش بسیاری د زیبایی مبل ایفا میکنند. به همین منظور این گروه از چوب وارداتی بسیار مقاوم که به چوب راش گرجستان معروف ا ست استفاده میکند که چوبی نیمه سنگین دارای بافتی همگن و مقاوم در مقابل حشرات و قارچ‌ها میباشد.

به مدیریت:بهنام روحی

 

 

 

 

—–تاب ریلکسی—–


 

——انواع مدل های  سرویس خواب——


 

——–انواع صندلی راک———–


 

 


 

 

 

 

صنایع چوب بهنام تولید انواع مبلمان و سرویس خواب در رشت , صنایع چوب بهنام , صنایع چوب بهنام رشت , تولید انواع مبلمان در رشت , قیمت انواع مبلمان در رشت , تولید سرویس خواب در رشت , قیمت سرویس خواب در رشت , بهترین تولیدی صنایع چوب در رشت , بهترین تولیدی مبلمان در رشت , تولیدی بهنام روحی در رشت , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
صداقتی 8 فروردین 1402 12:22 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

کیفیت محصولاتتون عالیه