طراحی و اجرای پروژه های لوکس ساختمانی فلورانس 

⚜️ طراح و سازنده 

⚜️ تجربه ۱۲ سال اتوکد و بررسی

⚜️ طراحی و اجرای معماری لوکس

⚜️ بازسازی ساختمانهای قدیمی

⚜️ ارائه طرح سه بعدی و نقشه و اسناد فنی پیش از اجرا

⚜️ بهسازی لرزه ای و مقاوم سازی ساختمانها

⚜️ بازدید و مشاوره رایگان توسط مهندسین مجرب شرکت 

⚜️ هدف ما در این مجموعه تحقق زندگی ایرانی بوسیله ی معماری مطلوب و جلب رضایتمندی مشتریان عزیزمان است. ما تلاش کرده ایم برای رسیدن به چنین هدفی هموراه پیش نیازهای لازم برای به عهده گرفتن چنین مسئولیت سنگینی را فراهم آوریم. شرکت مهندسی فلورانس با گرد آوری نیروهای جوان و با سابقه و استفاده درست و حداکثری از توان همکاران خود و با تلفیق تجربه و انگیزه پروژه های خود را به بهترین حالت ممکن به سرانجام برساند. این گروه بزرگترین افتخار خود را در کسب رضایت و اعتماد کارفرمایان خود در مدت زمان فعالیت حرفه ای خود میداند.
با افتخار اعلام میکنیم با داشتن کادری حرفه ای و مجرب در انجام کلیه خدمات تخصصی طراحی داخلی، بازسازی نما، تخریب ساختمان، اجرای کابینت، گچ کاری و گچ بری، سیمان کاری، سنگ کاری، مقاوم سازی ساختمان، دیوار چینی، اجرای سقف کاذب، آسمان مجازی، کف سابی, کاشی کاری, اجرای کناف سقف و دیوار، برق کاری، لوله کشی، بنایی ساختمان، نقاشی ساختمان، کاغذ دیواری، پارکت و لمینت، قرنیز دکور چوب، پتینه و غیره در خدمت شما کارفرمایان گرامی هستیم و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که میتوانید با آسودگی نیاز های خود را به شرکت مهندسی فلورانس بسپارید و ما آن را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان انجام خواهیم داد.طرحی نو متناسب با سلیقه و خواسته شما مناسب برای کاربری فضا ارایه خواهیم داد که با تمام استانداردها و متدهای روز طراحی در دنیا مطابقت خواهد داشت.

 

 

مدیریت : آقای مرتضی رحمانی

 

 

 

 

 

 

 

✅طراحی داخلی منزل
علم معماری از زمانی شروع شد که در زمان های اولیه بشر برای خود به دنبال سر پناهی میگشت چرا که از همان زمان بشر دکوراسیون خانه خودش را بر اساس نیازها و حس زیبایی دوستی درست میکرد علم طراحی داخلی و یا طراحی منزل اجتماعی ترین علم انسان هاست که نمونه های ان را در اطرافمان به صورت گوناگونی می بینیم .
معماری داخلی علم میان رشته ای است که هم باید از هنرو طراحی متابعت داشته باشد و هم از اصول تناسبات و اندازه آگاهی داشته باشد در واقع باعث به وجود آمدن فضا میشود طبعا افراد برای دکوراسیون منزل خودشان به تنهایی نمی توانند اقدام کنند بلکه باید از طراحان داخلی منزل کمک و مشاوره بگیرند زیرا تفاوت اشخاص با کسانی که طراح داخلی می باشند ، نوع چیدمان آنها صرفا تنها زیبایی نیست بلکه براساس علم و قواعد داخلی و سبک خاصی میباشد در واقع یک طراح منزل باید بتواند در همه علوم مختلف مرتبط با معماری در ارتباط و دارای آگاهی و مهارت باشد . یک طراح داخلی منزل باید با انواع متریال و مصالح داخلی آشنایی داشته باشد و با کمک آنها بتواند فضایی زیبا و کارا خلق شود. طراح داخلی باید با فرهنگ های دیگر شهرها و استان ها و مناطق آب و هوایی و تاثیرات منطقه ای در معماری آنها نیز اگاهی داشته باشد و براساس این اطلاعات بتواند فضایی منحصر به فرد را خلق کند .
طراحی داخلی خانه در معماری بر چه اصولی استوار می باشد؟ فرم، رنگ، بافت، دیوار، سقف، نور، سبک، نوع چیدمان

✅فرم : بیانگر زیبایی در معماری می باشد به طوری که قابل درک باشد که در واقع بیشتر فرم ها بستگی به سبکی که در طراحی داخلی استفاده میشود دارد .

✅رنگ : یکی از اجزای مهمی است که در طراحی منزل به کار گرفته میشود که از سه قسمت تشکیل یافته : فام ، درخشندگی و پرمایگی .

✅فام : سلسله مراتب رنگی می باشد که از سه بخش تقسیم میشوند رنگ اصلی آبی قرمز و زرد و رنگ های فرعی که از مخلوط رنگ های اصلی درست میشوند رنگ هایی نارنجی و سبز و بنفش و رنگ های فام درجه سوم از ترکیب رنگ های درجه اول با دوم درست میشوند مثلا از ترکیب بنفش با قرمز رنگ فام ارغوانی به دست میاید .

✅درخشندگی : میزان روشنی و تیرگی رنگ ها در طراحی می باشد به طور مثال رنگ زرد بیشترین درخشندگی و رنگ بنفش کمترین درخشندگی را دارد .

✅نورپردازی محیطی:اگر بخواهیم کل فضا را به صورت مساوی روشن کنیم باید از این نورپردازی استفاده شود که در این نورپردازی چراغ ها در سقف نصب میشوند که بیشتر برای اتاق ها مناسب است .

✅نورپردازی کاری : برای کارهای خاصی انجام میشود مانند چراغ مطالعه یا چراغ هایی که در زیر کابینت نصب میشود

✅سبک های دکوراسیون داخلی که در ایران بیشتر رواج دارد :
سبک ایرانی : در سبک طراحی داخلی ایرانی بیشتر فرم های که وجود دارد بیشتر از مبحث تقارن و تعادل و اندازه های دقیق در عین سادگی می باشند و دارای ایوان های مرتفع و ستون های بلند است . تزینات طراحی ایرانی با رنگ های زیاد همراه است که بیشتر در طرح های شیشه ای دیده میشود و فرم ها نیز به شکل سنتی انتخاب میشود .

✅سبک مینیمالسیم (ساده گرایی Minimalism) : این سبک از سادگی می آید ، بدون آرایش و شلوغی ، از فرم های ساده و اشکال هندسی مثل مربع و مستطیل و دایره می باشد در سبک مینمالیسم می توان با طرح های ساده و بی آلایش به کیفیت بالا و طرح های زیبا رسید و طرفداران این سبک اعتقادشان این است که زیبایی در سادگی است . رنگ ها در این سبک میتواند روشن یا تیره باشد و بیشتر رنگ های خنک و سطوح ان صاف و ساده هستند .

✅سبک کلاسیک : در طراحی داخلی منزل کلاسیک همه اشیا با تزینات پیچیده دیده میشود و تمام مبلمان به حالت خشک و حکاکی شده و منبت کاری شده با طرح های گلدار و اشکال های افسانه ای هستند.
قبل از هر کاری یک طراح باید برای فضای خود یک نقطه ی کانونی در نظر بگیرد . نقطه کانونی باعث می شود افراد روی نقطه ای خاص تمرکز داشته باشند و وقتی به آن محیط وارد میشوند باعث تمرکز و سکون افراد شود . این نقطه کانونی میتواند شومینه باشد یا تابلوی بر روی دیوار یا … در انتخاب رنگ ها میتوان مواردی از قبیل رنگ های قهوه ای و طلایی ، سبز ، ابی ، صورتی و رنگ های سفالی را استفاده کرد . برای طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک کف کار از پارکت های چوبی یا از سنگ مرمر است . نقش ستون ها در روی دیوارها یا در نمای آن زیاد دیده میشود .

✅سبک کلاسیک با تفسیر جدید : در این سبک ترکیبی از دکوراسیون کلاسیک با سبک مدرن می باشد. نوع چیدمان و ساختار کلی آن همانند کلاسیک است ولی تزینات کلی آن کمتر است .

✅سبک روستیک : این سبک در طراحی داخلی منزل های ویلایی یا روستایی و کوهستانی وجود دارد و از مشخصات آن وارد شدن طبیعت در طراحی داخلی است . مبلمان این سبک بیشتر از کنده درختان یا متریال چوب طبیعی به حالت الیاف و کنف می باشد و از مصالحی که در طبیعت وجود دارد مانند چوب و سنگ بدون صیقل دادن آنها و استفاده کردن آن در طراحی داخلی می باشد . به کار بردن رنگ هایی که آرامش بخش هستند و الگوهای آنها بیشتر در طبیعت وجود دارد و سقف و کف آنها بیشتر با الوارهای چوبی ویا چوب های قدیمی که بیشتر بافت دار می باشد پوشانده میشود. طرح پارچه های مبلمان آنها به صورت راه راه ، چهارخانه یا طرح های از گیاهان می باشد. استفاده از وسایل تزیینی قدیمی و سنتی از ویژگی های این است .

✅سبک آرت دکو: این سبک در طراحی دکوراسیون منزل با استفاده از فرم های ارگانیک و گیاهی یا از اشکال هندسی متقارن و هم وزن به همراه رنگ های شاد، زرد ، نقره ای ، قرمز، بژ ،صدفی، یا ترکیبی از رنگ سبز یا رنگ های تیره می باشد. دیوارهای آن بیشتر از کاغذ دیواری یا پنل دیواری است در دکوراسیون داخلی آن بیشتر از آیینه و کف آنها از پارکت یا کفپوش های طرح دار یا انتزاعی استفاده میشود . استفاده کردن از شومینه که از جنس های آنها بیشتر از فلز یا سنگ مرمر است در این سبک دیده می شود.

✅سبک باروک : سبک باروک همانندسبک کلاسیک می باشد و دارای تزینات زیاد می باشد که در آن حرکت و جنبش را میتوان احساس کرد در این سبک بیشتر از اشیا تزینی و گران قیمت استفاده میشود و طراحی داخلی کلاسیک را میتوان با کار گذاشتن شومینه با جزئیات و تزینات زیاد کامل کرد ، دیوارها اکثرا با رنگ تیره و یا با کاغذ دیواری پوشانده شده باشند و در حمام ها بیشتر از وان های فلزی و در بازسازی و دکوراسیون داخلی انها استفاده ازنورپردازی زیادبه چشم می خورد.

طراحی داخلی ساختمانهای مدرن , طراحی داخلی ساختمان کوچک , طراحی داخلی ساختمان مسکونی ایرانی , طراحی داخلی ساختمان کلاسیک , طراحی نمای داخلی ساختمان مسکونی , ایده های طراحی داخلی ساختمان , طراحی داخلی ساختمان دوبلکس , نقشه طراحی داخلی ساختمان ,

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields