ساخت و نصب پله گرد،نرده فرفورژه،پله مارپیچ فلزی در محور ورق کریمی‌در شهر قدس تهران 

⚡️طراحی،ساخت و نصب انواع پله گرد برای تمام کشور 
💠انواع گوناگون راه پله‌‌‌های گرد
🔸راه پله گرد دو محور باکس 

این راه پله‌ها عموما دارای شعاع داخلی بیش تر از 55 سانتی متر می‌باشند و از نظر اندازه بزرگ به حساب می‌آیند و در هتل‌‌‌های مجلل یا مراکز خرید بزرگ که محدودیت فضا وجود ندارد استفاده می‌شوند.

🔸راه پله گرد دو محور ورق 

پله گرد‌‌‌های دو محور ورق هم مانند دو محور باکس دارای شعاع داخلی بزرگ هستند. اقتصادی بوده و کاربرد مسکونی دارند.

🔸راه پله گرد زیر محور

برای استفاده از پله گرد زیر محور محدودیتی وجود دارند. پله‌‌‌های گرد زیر محور در اماکن تجاری و خانه‌‌‌های مسکونی کاربرد دارند و شعاع داخلی آن‌ها از 85 سانتی متر بیشتر است.

🔸راه پله گرد تک محور کنسولی 

مدل تک محور کنسولی این راه پله‌ها شعاع کمی‌دارد و عرض کف راه پله از 70 سانتی متر بیش تر نمی‌شود.

🔸راه پله مارپیچ 

⚡️راه پله گرد مارپیج، همان راه پله محور مرکزی ساده می‌باشد و این نوع راه پله که به آن راه پله فرار هم گفته می‌شود، شعاع کمی‌دارد و محدودیتی برای فضا‌‌‌های تجاری یا مسکونی ندارد.

⚡️راه پله گرد محور مرکزی برش خورده 

⚡️این مدل از پله گرد‌ها هم شعاع کمی‌دارند و بیش تر در فضا‌‌‌های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

⚡️راه پله گرد تیر آهنی 

⚡️هنگامی‌از پله گرد تیر آهنی استفاده می‌کنیم که تاکیدی روی زیبایی ساختمان و پلکان ساخته شده نداریم.

💠انواع گوناگون راه پله‌های اسپیرال 

پله‌های اسپیرال بنا به نوع و ابعاد فضای موردنظر، در انواع مدل‌ها طراحی و ساخته می‌شود. در ادامه به بررسی این مدل‌ها می‌پردازیم:

۱- راه پله اسپیرال دو محور باکس

⚡️این راه پله‌ها عموما دارای شعاع داخلی بیشتر از ۵۵ سانتی‌متر می‌باشند و از نظر اندازه، بزرگ به حساب می‌آیند. کاربرد آن در هتل‌های مجلل یا مراکز خرید بزرگ است که محدودیتی برای فضا وجود ندارد. محدودیت ابعاد در این نوع راه پله به این صورت است که شعاع داخلی پله، بهتر است از ۵۵ سانتی‌متر کمتر نشود (در غیر این صورت نیاز به هماهنگی می‌باشد).

۲- راه پله اسپیرال دو محور ورق

⚡️این راه پله‌ها نیز شعاع داخلی بزرگی دارند، اقتصادی بوده و کاربرد مسکونی دارند. محدودیت ابعاد در این نوع راه پله به این صورت است که شعاع داخلی پله بهتر است از ۵۵ سانتی‌متر کمتر نشود (در غیر این صورت نیاز به هماهنگی دارد).

۳- راه پله اسپیرال زیرمحور

⚡️پله‌ مارپیچ زیرمحور، پله‌ای دکوراتیو است که بدنه‌ی اصلی (شاسی) آن در زیر کف پله‌ها قرار می‌گیرد. در حالت معمول و اصولی، این بدنه به صورت یک باکس فولادی کنگره‌دار تولید می‌شود. برای استفاده از پله مارپیچ زیرمحور، محدودیتی وجود دارد. این پله‌های زیر محور، در اماکن تجاری و خانه‌های مسکونی کاربرد دارند و شعاع داخلی آن‌ها بیشتر از ۸۵ سانتی‌متر است.

⚡️در این مدل پله اسپیرال حداقل یک طرف به صورت معلق است. بنابراین گاهی آن را زیر مجموعه‌ی پله‌های کنسولی می‌دانند. نکته‌ی قابل توجه این است که لزومی‌ندارد بدنه‌ی اصلی به صورت متقارن در وسط سازه قرار بگیرد. بلکه می‌تواند به صورت نامتقارن قرار بگیرد که در این صورت، یک سر کف پله که بدنه زیر آن قرارگرفته بیشتر حمایت شده و سر دیگر آن کاملا معلق (کنسولی) می‌شود.

⚡️پله اسپیرال زیرمحور، پله‌ای مدرن است (نه کلاسیک) و از دید طراحان، منعطف‌ترین نوع پله است. به این معنا که در طراحی این پله، می‌توان به آن پاگرد افزود یا طرح‌های مستقیم و منحنی را با هم ترکیب کرد. یا جهت انحنا را تغییر داد. این کارها آسیبی به زیبایی آن نمی‌زند و این پله همواره تولیدپذیر است.

۴- راه پله اسپیرال تک‌محور کنسولی

⚡️پله اسپیرال تک‌محور کنسولی، شعاع کمی‌دارد و عرض کف راه پله، بیشتر از ۷۰ سانتی‌متر نیست. نام دیگرآن، پله معلق است. در نگاه اول، به نظر می‌رسد پله‌ها به دیوار تکیه داده شده‌اند، اما تکیه‌گاه‌هایی داخل دیوار ایجاد می‌شود که پله‌ها به آن‌ها وصل می‌شوند. این کار از لرزش پله جلوگیری می‌کند.

به مدیریت:آقای کریمی

 

 

نرده , پله , فرفورژه , پله گرد , اسپیرال , تک شاسی , دو محور ورق , ساخت پله گرد در شهر قدس , طراحی پله گرد در شهر قدس , هزینه ساخت پله در تهران , قیمت طراحی انواع پله در شهر قدس , ساخت پله اسپیرال در شهر قدس , ساخت و طراحی پله تک شاسی در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed