Address & Contact

Our Address

تهران،منطقه صنعتی سیاه سنگ،کوچه صاحب الزمان،پلاک 122

دکوراسیون داخلی رضایی در تهران 

💥مارمونایت چیست؟

🔰سنگ مارمونایت ترکیبی از کورین و کوارتز است. به دین صورت که در لایه خارجی. سنگ مارمونایت دارای مقاومت در برابر خط و خش را دارا میباشد یکی از مواردی که سنگ مارمونایت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است وجود طرح‌‌‌های رگه دار مانند سنگ طبیعی میباشد ازویژگی‌‌‌های سنگ مارمونایت فینیش‌‌‌های نرم و برجسته این سطوح است که حس سنگ طبیعی را ایجاد میکند.

🔰همچمین قیمت بسیار مناسب تر نسبت به طرح‌ها رگه دار بزرگ در سنگ‌‌‌های کوارتز و دکتون است. سختی بالایی که نسبت به سنگ کورین دارا میباشند به خصوص در رنگ‌‌‌های تیره، نسب به کورین بسیار مناسب تر است.

💥ابعاد سنگ مارمونایت:

💎ابعاد ورق مارمونایت: 366*76 سانتیمتر 
💎ابعاد ورق مارمونایت: 300*100 سانتیمتر 
💎صخامت ورق مارمونایت: 12 میل 

💥کاربرد سنگ مارمونایت:

🔺سنگ کابینت آشپزخانه مارمونایت 
🔺روشویی و سرویس بهداشتی مارمونایت 
🔺کانتر آشپزخانه مارمونایت 
🔺رویه میز مارمونایت 

💥خصوصیات مارمونایت نسبت به سایر محصولات:

⚡️مارمونایت بسیار راحت تر از سنگ‌‌‌های کوارتز نصب و اجرا میشود
⚡️سنگ مارمونایت مانند سنگ کورین به راحتی خط و خش نمیگیرد
⚡️مقاومت بالا سنگ مارمونایت در برابر خط و خش 
⚡️تنوع در طرح و رنگ 
⚡️وجود دو سایز در سنگ مارمونایت 

🌀ویژگی‌‌‌های سنگ کورین 

🔹کورین صفحات یکپارچه و بدون درز پلیمری می‌باشد که بدلیل طرح زیبا، تنوع رنگ و ویژگیهای عالی به عنوان یک متریال بی نظیر در رویه و صفحه کابینت‌ها استفاده می‌شود. اجرای صفحات کورین برای سطح رویه کابینت آشپزخانه بهترین انتخاب است.

🔸زیرا صفحات کابینت کورین در برابر رطوبت سینک مقاوم بوده و عمر طولانی دارند. سنگ کورین در رنگ و طرح‌‌‌های مختلف در بازار موجود است. در صورت آسیب، کورین می‌تواند به زیبایی قبل بازگردد. سنگ کورین ظاهری مات دارد اگر چه با ظهور تکنیک‌‌‌های به روز و جدید، سنگ‌‌‌های کورین ظاهری درخشان پیدا کرده اند. سنگ کورین با ضخامت ۶، ۱۲و ۱۹ میلی متر در سراسر دنیا تولید می‌شود. هزینه نصب آن در حدود ۳۰ دلار و بالاتر است.

🔹اگرچه طراحان و خریداران سنگ کورین از آن رضایت کامل دارند، کورین معایب و محدودیت‌‌‌های خاص خود را دارد. این محصول اکریلیک می‌تواند به راحتی خراشیده و سوزانده شود. با این حال، خراش‌ها ممکن است با صیقل و سنباده ترمیم شوند.

💠ویژگی‌‌‌های سنگ کوارتز 

🔸سنگ کوارتز یک محصول مهندسی است. سنگ کوارتز به ذرات کوچک متصل می‌شود و سپس با یک اتصال دهنده به نام رزین پلی استر مخلوط می‌شود تا آن را در کنارهم نگه دارد. این محصول ۹۳ درصد طبیعی و ۷ درصد تولید انسان است. مواد تشکیل دهنده شامل رنگدانه‌ها و پیوندهای رزین است.

🔹به همین دلیل آن نیز مهندسی سنگ نامیده می‌شود. برای دستیابی به یک نگاه منحصر به فرد به برخی از طرح‌ها ی سنگ کوارتز ذرات کوچک شیشه‌‌‌های فلزی اضافه می‌شود، تا به یک سنگ کوارتز بسیار قوی و جذاب همانند سنگ مرمرتبدیل شود.

🔸کوارتز تحت نام‌‌‌های تجاری مختلف مانند سایلستون، هانستون، و غیره موجود است. سایلستون با بیش از هفتاد رنگ و طرح مختلف در سه نوع بافت متفاوت تولید می‌شود و با حداقل اتصالات نصب می‌شود. این محصول بدون نیاز به پولیش واکس و یا نگهدارنده، درخشندگی خود را در طول سالیان زیاد حفظ می‌کند. این مواد با دوام، غیر متخلخل و به شکل یکنواخت و درخشان می‌باشند.

🌟تفاوت سنگ کورین و کوارتز 

۱-سنگ کورین از کوارتز ارزانتر است.

۲-ممکن است در طول زمان صفحات کابینت کورین خراشیده و سوزانده شوند اما صفحات کابینت کوارتز در برابر خراش مقاوم هستند.

۳-صفحات کورین را می‌توان دوباره ترمیم کرد ولی صفحات کوارتز بازسازی و ترمیم نمی‌شوند.

۴-سنگ کورین محصول دست انسان است ولی %۹۳ سنگ کوارتز طبیعی است.

۵-سنگ کورین در مقایسه با کوارتز به تعمیر و نگهداری بیشتری نیاز دارد.

۶-ظروف خیلی داغ را نمی‌توان به طور مستقیم بر روی صفحه کابینت کورین قرار داد در حالی که روی صفحات کابینت کوارتز امکان پذیر است.

۷-کورین یک نام تجاری است در حالی که کوارتز یک ماده طبیعی است.

۸-کورین رنگ‌‌‌های مختلفی دارد در حالی که تنوع رنگ درسنگ کوارتز محدود است.

به مدیریت:آقای علی رضایی 

 

کابینت صفحات کورین و کوارتز , دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی در تهران , دکوراسیون داخلی رضایی , طراحی و ساخت کابینت و صفحات کورین و کوارتز مارمونایت رضایی در تهران , ساخت کابینت در تهران , طراحی کابینت در تهران , ساخت صفحات کورین در تهران , ساخت صفحات کوارتز در تهران , قیمت صفحات کورین و کوارتز در تهران , هزینه ساخت کابینت در تهران , سنگ مارمونایت  , صفحات مارمونایت در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed