طراحی و نصب انواع نرده استیل استاتیک آلومینیوم و حفاظ استیل اپکس

🔸مشاوره، طراحی و ساخت انواع نرده‌‌‌های استیل، آلومینیوم، پلکسی، آهنی رنگ الکترواستاتیک

🔸نصب انواع حفاظ‌‌‌های استیل و حفاظ دیواری

🔸به صورت نقد و اقساط

✳️نرده استیل

🔻امروزه معماران برای هر چه زیباتر شدن پروژه‌های ساختمانی خود از معیارهای زیادی بهره می‌گیرند. استفاده از نرده استیل را که هم جنبه زیبایی دارد و هم باعث امنیت بیشتر در ساختمان می‌شود می‌توان به‌عنوان یکی از این معیارها معرفی کرد. نرده استیل در ساختمان‌سازی کاربردهای زیادی دارد.

🔻قیمت نرده استیل یا حفاظ استیل براساس اندازه لوله یا پروفیل اجرا شده محاسبه می‌گردد. نرده استیل به دلیل مقاومت در برابر رطوبت هوا می‌تواند کیفیت شکل سلولی و آلیاژی خود را بدون هیچ گونه تغییر و فرسایشی برای سال‌‌‌های طولانی حفظ کند برای همین قیمت نرده استیل براساس جنسیت تعیین می‌شود. وزن نرده استیل سبک است اما این کاهش بر استحکام نرده تاثیری نداشته و می‌توان نرده استیل را یکی از مستحکم ترین و ایمن ترین انواع نرده پله و تراس شیشه ای دانست.

✳️حفاظ استیل

🔹حفاظ استیل نوعی سیستم برای ایمن نگاه داشتن محیط ساختمان می‌باشد و معمولا جلوی پنجره، تراس، بالکن و یا سایر محیط‌‌‌های داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این نوع حفاظ‌ها ضمن داشتن زیبایی ظاهری از استحکام بالایی برخوردار می‌باشند.

🔹حفاظ‌‌‌های استیل نسبت به حفاظ‌‌‌های آهنی از استحکام و زیبایی ظاهری بیشتری برخوردارند ضمن اینکه حفاظ‌‌‌های استیل دارای خاصیت ضد زنگ و ضد اسیدی می‌باشند. حفاظ‌های استیل در انواع ساختمان کاربرد دارد از آن جمله می‌توان به بانک‌ها منازل مسکونی ساختمان‌‌‌های اداری و مجتمع‌‌‌های تجاری اشاره کرد.

به مدیریت: یبلویی

شماره‌‌‌های تماس:
09134209458

 

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

طراحی و نصب انواع نرده و حفاظ استیل در نجف آباد , نصب انواع حفاظ‌‌‌های استیل و حفاظ دیواری در نجف آباد , حفاظ دیواری  , نرده  استاتیک  , نرده آلومینیوم  , انواع نرده , قیمت نرده استیل ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed