فروشگاه رنگ و ابزار مولایی

✨رنگ و ابزار ساختمانی تمام پلاستیک درجه یک و نیم پلاستیک
✨رنگ های اکرلیک
✨رنگ روغنی گالن و کوارت
✨ریزین و اپوکسی
✨رنگ های ماشینی فوری و دو جزئی
✨وسایل پتینه

❇️همان طور که می‌دانید انجام برخی از کارها در کارخانه‌ها به نیروی بسیار زیادی نیاز دارد و نمی‌توان آن کار را به صورت دستی انجام داد. در این موقعیت‌ها از ابزار آلات برقی استفاده می‌شود.

❇️از آن‌جایی که در بسیاری از موارد دسترسی به برق مشکل وجود دارد، این ابزار آلات را به صورت شارژی نیز می‌سازند که شما می‌توانید در فضاهای مختلف از آن استفاده کنید. و اما معرفی چند ابزار صنعتی برقی:

💠کمپرسور هوا: کمپرسور باد منبع تغذیه ابزارهای بادی است. این وسیله هوا را فشرده می‌کند و برای کاربردهای مختلفی از آن استفاده می‌شود.

💠دریل برقی و شارژی: معمولاً از دریل‌ها برای سوراخ کردن سطوح مختلف استفاده می‌شود. ایم ابزار یکی از پرکاربردترین ابزارآلات صنعتی برقی است که در هر کارگاه صنعتی یافت می‌شود.

💠فرز برقی: فرزها معمولاً برای برش فلزات و تراشکاری مورد استفاد قرار می‌گیرند. در بعضی موارد هم از این دستگاه برای تیز کردن استفاده می‌شود.

💠دستگاه جوشکاری: دستگاه جوش یا اینورتر ابزاری است که از آن برای اتصال فلزات استفاده می‌شود.

🔴انواع رنگ

🌈رنگ پلاستیک

🌟این رنگ‌ها از قدیمی‌ترین نوع رنگ‌ها می‌باشد. با وجود کیفیت بالای این رنگ و راحتی کار کردن با آن، دقت بسیاری احتیاج دارد زیرا در صورت غلیظ بودن رنگ اثر غلطک یا قلم روی دیوار می‌ماند و باید چندین بار برای نتیجه بهتر رنگ آمیزی را تکرار کنیم.

فروشگاه رنگ و ابزار مولایی در سردشت

🌟رنگ‌‌‌های پلاستیک حلال در آب می‌باشد و احتیاجی به مواد نفتی ندارند. این رنگ‌ها برای سقف بسیار مناسب می‌باشد زیرا پوشانندگی بالایی دارد و قابل شستشو است اما دوام آن کم است. مات است و بوی بدی ندارد. سرعت کار با آن بالا می‌باشد و زود خشک می‌شود، جاذب آب است و زود چرک می‌شود.

فروشگاه رنگ و ابزار مولایی در سردشت

🌟رنگ‌های پلاستیک مورد استفاده در نقاشی ساختمان که در بازار یافت می‌شوند به ۲ دسته تقسیم می‌شوند: رنگ پلاستیک و رنگ نیمه پلاستیک رنگ پلاستیک داری مقدار زیادی از چسب چوب بوده و به همین علت نیز چسبندگی، زیبایی و استقامت به مراتب بیشتری نسبت به رنگ‌های نیمه پلاستیک که دارای مقدار کمتری چسب چوب هستند است.

فروشگاه رنگ و ابزار مولایی در سردشت

🌈رنگ روغن

🌟رنگ روغن از گذشته تاکنون همواره جزو محبوب‌ترین نوع رنگ برای نقاشی در و پنجره بین نقاشان بوده است. از این نوع از رنگ بیشتر برای عایق و ضد زنگ کردن درها و پنجره استفاده می‌شود. رنگ‌‌‌های روغنی به سه دسته براق، مات و نیمه مات تقسیم می‌شوند.

فروشگاه رنگ و ابزار مولایی در سردشت

🌟رنگ روغنی براق ماندگاری و پوشش بالایی دارد و به دلیل براق بودن منعکس کننده ی نور و باعث روشنایی بیشتر است اما ایرادات گچ کاری را مشخص می‌کند. رنگ روغنی مات نور را انعکاس نمی‌دهد و نسبت به نوع براق آن ایرادات را کمتر نشان می‌دهد. اما پوشش کمتری دارد و صد درصد قابل و شستشو نیست زیرا جای دستمال روی دیوار مشخص می‌شود.

فروشگاه رنگ و ابزار مولایی در سردشت

🌈رنگ مولتی کالر

🌟از این نوع رنگ روی تمام سطوح می‌توان استفاده کرد و بسیار دکوراتیو می‌باشد. رنگ‌‌‌های مولتی کالر مات و کم جلا بوده و ایرادات کار را پوشانده و بافت ویژه ای به آن می‌دهد. همچنین در مقابل دود و گرد و خاک مقاوم بوده و مناسب مکان‌‌‌های پر رفت و آمد است و با کمترین هزینه و مواد قابل ترمیم می‌باشد. ضخامت آن کم بوده و بسیار سریع خشک می‌شود و نیز بوی بدی ندارد.

فروشگاه رنگ و ابزار مولایی در سردشت

🌈رنگ بلکا

🌟رنگ بلکا نوعی پوشش سلولزی است که از پنبه ساخته شده و جایگزین رنگ و کاغذ دیواری است و بسیار مقرون به صرفه است. عایق حرارت و رطوبت بوده و ترک نمی‌خورد، قابل شستشو است و با استفاده از رزین‌ها مخصوص قابلیت ضد آب شدن پیدا می‌کند. تنوع رنگ بسیاری دارد و قابل ترمیم است.

به مدیریت:مولایی

 

 

 

ابزار , ابزار یراق , رنگ ساختمانی , انواع رنگ ساختمانی در آذربایجان غربی , وسایل پتینه در سردشت , رنگ روغنی گالن و کوارت , رنگ های اکرلیک , رنگ های ماشینی فوری و دو جزئی , فروشگاه رنگ و ابزار مولایی , فروشگاه رنگ و ابزار مولایی در سردشت آذربایجان غربی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed