فروش انواع سیم بکسل،بست بکسل،جرثقیل برقی و دستی

🔹سیم بکسل
🔹بست بکسل
🔹جرثقیل برقی و دستی
🔹تیفور
🔹مهارکش
🔹تسمه های بارگیری
🔹زنجیر صنعتی
🔹مگنتا
🔹وینچ برقی و دستی
🔹جک صافکاری
🔹چک روغنی
🔹جک موتوردار
🔹جک پالت دستی

✅سیم بکسل در واقع همان طناب فولادی است که از  ترکیب سه جزء اصلی مغذی، لایه سیم و سیم ایجاد می شود. از تابیده شدن چند عدد سیم به دور هم، لایه سیم یا همان رشته سیم ایجاد می شود، و از تابیده شدن رشته سیم ها به دور مغزی که در مرکز قرار گرفته است،سیم بکسل تشکیل می شود. در ساخت سیم بکسل از سیم هایی با جنس استیل و فولادی براساس نوع کاربرد و شرایط محیطی که قرار است در آنجا مورد استفاده قرار بگیرد، می توان استفاده کرد. قبل از اختراع این وسیله پرکاربرد از طناب و زنجیر برای بالا بردن و حرکت در صنایع استفاده می شد.

✅موارد استفاده از سیم بکسل:

 با توجه به تنوع در انواع سیم بکسل و ویژگی های ساختاری متنوع در آن، در زمینه های مختلف که نیاز به جابه جایی و لیفتینگ باشد از سیم بکسل استفاده می شود. در واقع سیم بکسل نقش مهار، کنترل و نگهداری بار را بر عهده دارد. سیم بکسل در کارهای بزرگ مانند معادن، جرثقیل و در کارهای کوچک و ظریف مانند ترمز دوچرخه کاربرد دارد. بنابراین در صنعت برق، سد سازی، باندر، کشتی رانی، پتروشیمی و نفت، شرکت های حفاری، معادن، حمل و نقل، آسانسور، جرثقیل و … از انواع سیم بکسل استفاده می شود.

✅انواع سیم بکسل:

سیم بکسل ها براساس فاکتورهای مختلفی مانند جنس مغذی، نوع بافت، جهت تاب،کاربرد، سایز و … تقسیم بندی می شوند، با این وجو انواع سیم بکسل مانند سیم بکسل آسانسور،سیم بکسل جرثقیل و حفاری، سیم بکسل افشان، سیم بکسل گالوانیزه،سیم بکسل نتاب، سیم بکسل معمولی،سیم بکسل مهاری،سیم بکسل استنلس استیل و … را داریم.

🔹سیم بکسل های حفاری و جرثقیل به خاطر نوع کاربردی که دارند از قدرت و مقاوت بالایی برخورد دار هستند.

🔹سیم بکسل استنسل استیل: به خاطر جنس استیل از مقاوت بالایی در برابر حرارت و رطوبت (زنگ زدگی) برخوردار هستند.

🔹سیم بکسل نتاب با ساختار ویژه ای که دارد در برابر چرخش بسیار مقاوم می باشد. این نوع سیم بکسل در دو حالت تک لایه و چند لایه موجود است.

🔹در سیم بکسل آسانسور هم به خاطر امنیت در جابه جایی و حرکت از مغذی فولادی سخت استفاده می شود.

به مدیریت:مهرداد محمدی

 

 

سیم بکسل , انواع سیم بکسل ,  بست بکسل ,  جرثقیل برقی و دستی ,  مهارکش ,  زنجیر صنعتی ,  جک صافکاری ,  جک روغنی ,  کاربرد انواع سیم بکسل ,  فروش انواع ابزار بکسل در تهران ,  تسمه بارگیری ,  فروش انواع سیم بکسل در تهران ,

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields