Address & Contact

Our Address

تهران،پونک

Telephone

فروش انواع روتختی شعبانی

 

✳️که در ادامه با انواع روتختی کاور ملحفه (کاوری) آشنا میشوید:

💠روتختی سه بعدی: نسل جدید روتختی کاور ملحفه است که تصاویر و طرح های سه بعدی روی پارچه ملحفه چاپ می‌شود. این طرح به دلیل زنده و قابل لمس بودن مورد توجه بیشتر مردم قرار گرفته است.

💠روتختی اسپرت: روتختی اسپرت که به صورت کاور ملحفه میباشد و برخی از افراد با توجه به سلیقه شان به طرح‌ها و رنگ‌های ساده و زنده به خرید روتختی مبادرت میکنند که بعضا روتختی اسپرت را با طراحی های جوان پسند یا طرح لوگو تیم فوتبالی مورد علاقه و همچنین با طراحی های متنوع با پارچه های مختلف میتوان تعریف کرد.

💠روتختی ژاکارد: ست روتختی ژاکارد که از انواع دیگر روتختی کاور میباشد از پارچه های نسبتاً ظریف که معمولا از پارچه ملحفه ضخیم تر هستند استفاده شده و ویژگی برجسته این پارچه طرح روی آن با تار و پود بافته شده مشخص میشود بدین معنا که طرح پارچه در بطن بافت پارچه نمایان است که معمولا با نخ ابریشم و یا کتان بافته میشود در ادامه این نوع روتختی به دلیل براق بودن برای تزیین چیدمان تخت استفاده میشود .

💠روتختی تزیینی: روتختی های تزیینی هنگام خواب جمع آوری شده و فقط روی روتختی کاور ملحفه که استفاده روزانه از آن میشود ، چیدمان میشود. روتختی تزیینی معمولا از پارچه های ضخیم و براق به صورت بافت ژاکارد طرح دار یا دانتل دوزی شده بوده و به صورت یک رو انداز که گاهی تا انتهای تخت را پوشش میدهد و رو بالشتی های ست شده طراحی و دوخته میشوند. فلسفه استفاده از روتختی تزیینی علاوه بر پاکیزه نگه داشتن کاور ملحفه بیشتر جنبه تزیین چیدمان دکوراسیون اتاق خواب استفاده میشود.

💠روتختی عروس: روتختی عروس که معمولا اکثر اجزای یک روتختی کامل را شامل میشود که از دو بخش تشکیل میشوند بخش اول روتختی کاور ملحفه که هنگام خواب استفاده میشود و دیگری روتختی تزیینی که جهت چیدمان دکوراسیون تخت خواب عروس استفاده میشود. همچنین روتختی عروس معمولا از پارچه های رنگ روشن و سفید و روتختی تزیینی آن نیز از پارچه های تزیین شده با اکسسوری و حاشیه دانتل استفاده شده است.

💠روتختی پیکه: در ست روتختی پیکه به جای لحاف از پیکه که یک روانداز با بافت ضخیم تر همراه با کاور ملحفه استفاده میشود.روتختی پیکه گاهی بدون کاور ملحفه و رو بالشتی عرضه میشود که میتوان به جای ملافه (ملحفه) در تابستان و بهار از آن استفاده کرد. روتختی پیکه که بیشتر در کشور های ترکیه و اروپایی و حاشیه دریای مدیترانه رواج دارد به دلیل کارایی زیاد در فصول گرم در کشور ما نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است .

💠روتختی چهارفصل: در این نوع روتختی، یک لایه الیاف ظریف با پارچه ملحفه با دستگاه های مدرن به صورت مشبک با هم دوخته میشود و به صورت کاور لحاف و رو بالشتی طراحی و دوخته میشوند. در ست روتختی الیاف دوزی شده (روتختی پنبه دوزی شده) علاوه بر لحاف ظریف الیاف دوزی شده که در زمستان میتوان لحاف لایت را نیز در داخل آن قرار داد روبالشتی الیاف دوزی شده و کاور ملحفه تشک و بالشت را نیز شامل میشود.

به مدیریت:نسیم شعبانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فروش انواع روتختی شعبانی در پونک تهران , فروش انواع روتختی در تهران , روتختی شعبانی در پونک , کالای خواب شعبانی در پونک , قیمت روتختی در پونک , قیمت ملحفه در پونک , جنس انواع روتختی , بهترین روتختی فروشی در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed