واردکننده انواع قطعات ماشین های راهسازی مرادی در تهران

?ماشین آلات راهسازی از جمله ماشین آلات با ابعاد بزرگ هستند که بدون استفاده از آنها عملیات راهسازی غیر ممکن خواهد بود. ماشین آلات زیادی در راهسازی کاربرد دارند. بولدوزر، گریدر و جرثقیل برخی از ماشین آلات راهسازی هستند. تمامی‌این ماشین آلات از قطعات مختلفی تشکیل شده اند.

?ماشین آلات راهسازی به دلیل انجام عملیات راهسازی سنگین و در نتیجه اصکاک بالا به مرور و در کوتاه مدت دچار فرسایش شده و قطعات آنها بعد از مدتی نیاز به تعویض خواهد داشت. از این رو لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا براثر فشار سنگین وارد شده و در کوتاه مدت دچار فرسودگی نشوند.

?لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی انواع مختلفی دارند که نسبت به نوع ماشین متفاوت است. از جمله قطعات ماشین آلات راهسازی میتوان به لوازم یدکی مینی لودر اشاره کرد که قطعات بسیاری را شامل میشود. قطعات یدکی موتوری، هیدرولیک، لوازم جک، وسایل چرخ، وسایل زیر بندی و دینام تنها بخشی از قطعات مینی لودر هستند.

?از دیگر ماشین آلات راهسازی جرثقیل‌ها میباشند. همانطور که میدانید جرثقیل‌ها کاربرد زیادی در ساختمان سازی و صنعت دارند. جرثقیل‌‌‌های متحرک، جرثقیل‌‌‌های ثابت، جرثقیل‌‌‌های سقفی، جرثقیل‌‌‌های دروازه ای، جرثقیل‌‌‌های بازویی و آویز از جمله جرثقیل هایی هستند که نسبت به نوع فعالیت مصارف زیادی دارند.

?جرثقیل‌ها نیز به نوبه خود در عملیات راهسازی برای حمل و جابجایی قطعات و تجهیزات مورد استفاده در عملیات راهسازی کاربرد فراوانی دارند. به طور مثال برای انتقال تجهیزات و سازه‌‌‌های مختلفی که به منظور راهسازی مصرف میشوند از جرثقیل‌ها استفاده میشود. قطعات بابکت جزو لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی محسوب میشوند که نسبت به نوع بابکت متفاوت میباشند. شفت، کوپلینگ، روتور و شفت، پولی‌‌‌های چدنی، قلاب، کمربند‌‌‌های بکسل، لوازم موتور و گیربکس و همچنین لوازم ترمز تنها بخشی از لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی میباشند که فقط در جرثقیل‌ها کاربرد دارند.

❇️بیل مکانیکی

?بیل مکانیکی کاربردهای گوناگونی دارد، این ماشین در مواردی همچون حفاری‌‌‌های ساده، مخصوصاً حفاری کانال‌ها، انواع گود برداری، خاک برداری، حمل اجسام و مواد و … بکار میورد.

❇️لودر

?لودر ماشینی تراکتوری است که از مجموعه ماشین آلات راه سازی و ساختمانی به حساب می‌آید. این وسیله مجموعه مکانیزمی‌هیدرولیکی است که بر روی تراکتور مخصوص خود سوار شده. دارای بازوهای نه چندان بلندی بوده (نسبت به سایر ماشین آلات راه سازی بازو دار) و در عوض جامی‌بزرگتر دارد.

❇️بلدوزر

?بلدوزر از جمله ماشین آلاتی است که در عملیات‌‌‌های ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تراکتوری که مجهز به یک تیغه در قسمت جلویی باشد را بولدوزر می‌گویند. بولدوزر از دو بخش اساسی تراکتور و تیغه تشکیل شده است، که تیغه توسط یک سیستم قاب متصل کننده به تراکتور متصل می‌شود.

?انواع قطعات ماشین آلات راهسازی و معدنی

?رولیک

وسیله ای است که در ماشین آلات سنگین از آن استفاده می‌شود. این وسیله اتصال بین محرکه مکانیکی و زنجیر را برقرار می‌کند. بدین ترتیب، زنجیر به راحتی حرکت خواهد کرد.

?بوش

بوش یکی دیگر از قطعاتی است که در ساخت زیربندی ماشین آلات راهسازی و معدنی کاربرد دارد. این بخش عامل اتصال زنجیر بیل و بلدوزر است.

?دنده اسپراکت

 یکی دیگر از اجزای تشکیل دهنده زیربندی ماشین‌‌‌های سنگین است. این وسیله نوعی چرخ دهنده است که به قسمت‌‌‌های پشتی ماشین متصل می‌شود و عاملی برای حرکت این دسته از ماشین‌ها به شمار می‌رود.

به مدیریت:مرادی

 

 

 

 

انواع قطعات ماشین آلات راهسازی , ماشین آلات راهسازی , واردکننده قطعات ماشین های راهسازی در تهران , فروش قطعات لودر چینی و کاترپیلار در تهران , لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی , قطعات ماشین آلات کوماتسو و هیوندا , قطعات کاترپیلار , فروش قطعات ماشین آلات راهسازی مرادی در تهران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed