• یف3فروش محصولات عایق نانو ایگل در ایران ضمانت ٣٠سال {با بیمه نامه سامان}

 

💫فروش محصولات نانو ایگل صد درصد جایگزین ایزوگام 
💫اجرای آسان و عايق کاری برروی مخازن و لوله های آب، نفت وگاز  
💫عایق کاری استخر،پشت بام،نمای ساختمان  
💫اجرا بر روی دیوار های سیمانی،ایزوگام،موزائیک،سنگ و … بی رنگ و رنگی  

✳️محصولات نانو ایگل باضمانت ٣٠سال وبه همراه بیمه نامه سامان 

💥این نانو عایقها برای عایق کاری انواع سطوح ساختمانی و صنعتی، مقاوم سازی و ضد پوسیدگی نمودن آنها و در نتیجه افزایش عمرمفید سازه ها به کار می روند و از نفوذ رطوبت ( 100% ) و گرما و سرما ( تا 40% ) جلوگیری می نمایند و از آنها میتوان به عنوان عایقی کامل که دارای ضخامتی کم (چند صد میکرون)، استحکام بسیار بالا و چسبندگی فراوان می باشند نام برد.

عایقکاری تاسیسات

عایقکاری لوله ها وسایل سرمایشی و گرمایشی و … با عایق های رطوبتی حرارتی نانوایزوکاور که براحتی روی فلز قابل اجرا می باشند.از عایقهای نانوایزوکاور می توان برای لوله های موتورخانه ها استفاده کرد و از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری کرد.عایق های نانوایزوکاور عایق رطوبت صد در صد و تا چهل درصد نیز عایق حرارت می باشندو از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند ..

عایق روی فلز و عایق روی ورق گالوانیزه 09109023730 09179051979

آب گریز کردن کلیه سطوح با مواد نانو ایگل

 

✳️قابلیت ها و توانایی عایق نانو چیست؟

💎در حقیقت محصولات نانو که در زمینه جلوگیری از هدر رفت انرژی ساخته می شوند چنانچه ساختار آنها بر پایه هیدروکربن ها باشد می توان به راحتی آنها را بر روی هر نوع متریالی اعم از فلزی یا غیر فلزی استفاده نمود و با هزینه بسیار پائین و بدون کوچکترین تغییر در محیط و فضای بناها ازبیهوده مصرف شدن انرژی و سوخت ممانعت نمود.

💎این محصولات با توان بالای اتصال و قدرت چسبندگی زیاد و همچنین توان انعطاف پذیری تمامی قسمت های مورد نظر را پوشش می دهند و ساختار آنها در مواجه با ترکیبات اسیدی و محصولات شوینده از تحلیل و خوردگی سطوح زیر کار مخصوصا بتن های مسلح شده با فولاد ممانعت می نماید. با توجه به این خاصیت می توان از از این متریال برای عایق کانال ها و لوله های انتقال آب و گاز نیز بهره برد.

✳️عایق های رطوبتی چه ویژگی هایی دارند؟

🔺یکی دیگر از زمینه های نفوذ تکنولوژی نانو در رابطه با عایق ها یعنی عایق رطوبتی یا ضد آب را توصیح خواهیم داد. رطوبت همواره منشا بسیاری از مشکلات و خسارت ها در صنعت ساخت و ساز و بناها بوده است، بنابراین در طول تاریخ انسانها به دنبال پوشش هایی برای رهایی از این معضل بوده اند. 🔺امروزه آب گریز های نانو پلیمر که در ساختار خود از بسپارها و عناصر پلیمری با درصدهایی متفاوت بهره گرفته اند وبا توجه به مقداراستفاده از بسپارها تاثیرات و استفاده از عایق رطوبتی نیز متفاوت خواهد بود. 🔺لازم به توضیح است که در پاسخ به پرسش عایق نانو چیست؟ باید گفت: محصولات آب گریز تولید شده بر پایه نانو با توجه به این که ساختار آنها بر پایه آبی سیلیکونی می باشد تولیداتی فاقد صدمه و آسیب به طبیعت هستند. 🔺در عملیات اجرایی این فراورده بر روی سطوح مورد نظر از روش افشانه نمودن و پاشیدن استفاده می گردد و قشری بسیار نازک که اصلا قابل تمیز دادن نیست سطح را پوشش می دهد و همین قابلیت سبب شده این محصول را بر روی همه نوع سطحی بتوان به کار برد. (ژل میکروسیلیس از برترین افزودنی ها جهت عایق رطوبتی می باشد.) به مدیریت:مقامی

لینک سروش👇🏻👇🏻👇🏻
http://splus.ir/NanoEagle
لینک ایتا👇🏻👇🏻👇🏻
http://eitaa.com/NanoEagle

بروشور

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

عایق کاری پشت بام موزاییکی

 

عایق رنگ آبی استخری

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

قبل و بعد

             
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

نمونه کارهای انجام شده نانو ایگل

  ((( روش اجرا ))) رنگ عایق کننده بام به سهولت بوسیله قلم موی با کیفیت، غلطک یا اسپری قابک اجراست. برای حصول نتیجه بهتر قلم مو یا غلطک توصیه می شود. برای افزایش تاثیر کار بهتر است کلیه خلال و فرج سطح بوسیله بتونه پو شیده شود. در صورت استفاده از بورس یک دست رنگ به صورت صاف و پرتر به سطوح کوچکتر مانند برآمدگیها و فرورفتگیها بزنید. در صورتیکه از غلطک استفاده می کنید یک دست رنگ یکنواخت و پرتر با حرکت به شکل M یا ضربدری بزنید و از رنگ آمیزی مجدد خودداری نمایید. همواره سعی کنید رنگ آمیزی جدید با رنگ آمیزی قدیمی هم پو شانی دا شته باشد. درصورت استفاده از رنگ پاش بی هوا توصیه میشود که حداقل دارای فشارpsi2000 و قطر نازل آن  هفده هزارم و نوزده هزارم با شد. در طول استفاده از رنگ پاش سطح بایستی rolled-back با شد تا بتونه سطح موثرتر عمل کند و میزان چسبندگی و حتی کل کار را تضمین کند.

 

  نمونه کارهای انجام شده

 

فروش محصولات عایق نانو ایگل در تهران , محصولات عایق نانو ایگل , فروش محصولات عایق در تهران , محصولات عایق و ایزوگام مقامی , قیمت محصولات نانو ایگل , تولیدی محصولات نانو ایگل , اولین تولیدی محصولات نانو ایگل , خرید محصولات نانو ایگل , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
محمد رضایی 19 اسفند 1401 11:10 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خیالم و یه عمر راحت کردید دستتون درد نکنه

امیرحسین 22 آذر 1401 1:29 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خیلی عالی وزیبا