نمایندگی فروش و سرویس کار مجاز بوتان و ایران رادیاتور در کرج

? بازرگانی برادران نظری

? نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت بوتان ، ایران رادیاتور

? فروش کولر گازی ، پکیج و آبگرمکن

? تعمیر کولر گازی

? فروش انواع لوازم خانگی

? اسپلیت دارای دو بخش سرمایش و گرمایش است؛ که به دلیل مقرون‌به‌صرفه بودن و راحتی در استفاده، خیلی‌ها آن را به دیگر سیستم‌های تهویه ترجیح می‌دهند. از آنجایی‌که این دستگاه برقی است، لذا عواملی مانند نوسانات برق، استفاده بیش‌ازحد، ضربه خوردن، خرابی قطعات داخلی و … منجر به ایجاد مشکلاتی جدی در عملکرد این دستگاه می‌شود و نیاز به تعمیر اسپلیت و تعمیر کولر گازی را به وجود می‌آورد. از این‌ رو شما باید در صورت مشاهده هرگونه ایرادی در عملکرد دستگاه، سریعاً اقدامات لازم برای تعمیرات اسپلیت را انجام دهید تا با جلوگیری از تداوم موارد ذکرشده، از ایجاد خرابی‌های جبران‌ناپذیر جلوگیری نمایید.

? شما در مقایسه پکیج ایران رادیاتور و یا بوتان کدام را انتخاب می کنید؟!?

? پکیج ایران رادیاتور بهتر است یا بوتان ؟ ، این سوالی است که خیلی از کسانی که به دنبال خرید پکیج می باشند، درگیر آن هستند. همانطور که مستحضرید، برندهای ایران رادیاتور و بوتان، در میان تولید کنندگان داخلی، جزء پرفروش ترین برندها می باشند و رقابت اصلی در فروش پکیج در میان این دو رقیب قدیمی رخ می دهد. برای شناخت بهتر این دو شرکت، بگذارید پیشینه ای از این دو شرکت بزرگ خدمتتان ارائه دهیم.

? شرکت بوتان در سال ۱۳۶۷، اولین آبگرمکن دیواری گازی در ایران را تولید کرد و در سال ۱۳۷۲ اولین پکیج دیواری خود را وارد بازار ایران کرد. پس شرکت بوتان در زمینه تولید پکیج قدمت و سابقه بالایی دارد و این سابقه اعتمادساز است.

? شرکت ایران رادیاتور در ابتدا با تولید رادیاتور کار خود را شروع کرد و کم کم به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان وسایل گرمایشی در ایران تبدیل شد و توانست تولیدات خود را افزایش دهد و به تولید پکیج و مشعل و … بپردازد. هم اکنون ایران رادیاتور از بزرگترین تولیدکنندگان پکیج در ایران می باشد و نام پرآوازه ای در صنعت ایران دارد.

 

مدیریت : آقای نظری

تعمیرات , خدمات , پکیج , کولر گازی , تعمیر پکیج , تعمیر کولر گازی , هزینه تعمیرات پکیج در کرج , هزینه تعمیرات کولر گازی در کرج , دلایل خرابی پکیج , دلایل خرابی کولر گازی ,

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed