نهالستان امیدی

⚡️پخش عمده نهال های ریشه دار شناسه دار و سایه میوه 

مرکبات، گردو، بادام، گل و گیاه باغچه ای، درختچه تزئینی مورت پیوندی بافت شده

?نهالستان امیدی در شیراز، با کمک با بهترین مهندسین کشاورزی، تحت نظر وزارت جهاد کشاورزی، در این تلاش است تا با کیفیت ترین نهال‌‌‌ های مثمر و غیر مثمر را به شما عزیزان ارائه نماید. شما علاقه مندان می‌توانید در هر نقطه از ایران عزیزمان که قرار دارید تنها با یک تماس نسبت به خرید نهال، ثبت سفارش خود را صورت نمایید.

?خرید نهال گردو نهالستان امیدی در شیراز

?خرید نهال گردو اصلاح شده (نهال گردو پیوندی، نهال گردو بذری، نهال گردو خوشه ای) از ن نهالستان امیدی شیراز، قیمت نهال گردو در این نهالستان مناسب می‌باشد، نهال‌‌‌های گردو این مجموعه در انواع متفاوت هستند (نهال گردو زود بازده، نهال گردو دیر بازده، نهال گردو زودگل، نهال گردو دیرگل، نهال گردو پاکوتاه، نهال گردو پایه بلند، نهال گردو پر بازده، نهال گردو یکساله، نهال گردو دو ساله، نهال گردو سه ساله) و …، فروش نهال گردو در این نهالستان بدون هرگونه واسطه صورت میپذیرد، بهترین نهال گردو در نهالستان امیدی تولید و عرضه میشود

?نهال گردو انواع متفاوتی دارد که محل پیدایش اصلی درخت گردو ایران است، با این وجود پس از انتقال نهال گردو به سایر کشورها و اصلاح ژنتیک این میوه، انواع متفاوتی از نهال گردو با مشخصات و ویژگی‌‌‌های مختلف ایجاد شد. انواع مختلف نهال گردو مشخصات کم و بیش مختلفی دارا هستند و برای مناطق گوناگون و شرایط آب و هوایی سازگار و مناسب هستند. از طرف دیگر شکل ظاهری میوه گردو با یکدیگر کمی‌متفاوت می‌باشد. هم اکنون، بیش از ۲۵ نوع نهال گردو وجود دارد که در دنیا پرورش می‌یابد.

?تعدادی از نهال‌‌‌های گردوی پر طرفدار در کشور  عبارتند از: نهال گردو چندلر، نهال گردو فرنور، نهال ژنوتیپ ارویال، نهال پیوندی، نهال گردو قرمز یا توسرخ، نهال گردو خوشه ای اسرائیلی، نهال کانادایی، نهال شیلی، نهال پکان آمریکایی، نهال گردو خوشه ای اسرائیلی، نهال تویسرکان، نهال گردوی لارا، نهال روند، نهال دماوند، نهال گردو رقم جمال، نهال سانلند، نهال گردو سجنو، نهال گردو شبین، نهال یالووا و خرید نهال ضیا آباد.

?درختچه تزیینی در شیراز

?حیاط، باغ و محوطه خارجی فضای خانه زمانی می‌تواند زیبا و سرسبز باشد که گیاهانی با ویژگی‌های خاص در آن حضور داشته باشد. گل‌های رنگارنگ، میوه‌های زیبا، عطر و بوی مسخ‌کننده، برگ‌های آویزان و سایه‌انداز و… همه از ویژگی‌هایی هستند که می‌توانند درخت و درختچه را زیبا و دلفریب کنند تا انتخابی برای کاشت و استفاده در محوطه فضای باز باشند.

?بیشتر افراد علاقه مند به گل و گیاه در خانه های خود از گیاهان کوچک نگهداری می کنند. اما نگهداری از درختچه های زینتی آپارتمانی در سایز بزرگ هم مرسوم است و مختص افراد خاص و باسلیقه است

?تفاوت نهال مثمر و نهال غیر مثمر

?درختان میوه‌دار یا همان مثمر بیشتر از درختان غیر مثمر اکسیژن تولید می‌کنند، همچنین به علت این که از طریق جذب دی‌اکسید کربن غذاسازی می‌کنند، می‌توانند کمک شایانی به پاکیزه‌سازی هوای محیط داشته باشند.

?ذخیره آلاینده‌‌‌های هوا از ویژگی‌‌‌های درختان مثمر است، به این ترتیب که این گونه درختان، ابتدا آلودگی‌های هوایی را در خود ذخیره میکنند و پس از تبدیل آن‌ها به قند ساده، میوه یا همان محصول را تولید می‌کنند.

?خاک اطراف درختان مثمر بطور مرتب در حال افزایش است، زیرا این گیاهان ترکیبات گازی موجود در هوا را دریافت کرده و آن را به حالت جامد یعنی خاک، تبدیل می‌کنند.

?درختان مثمر تاثیر زیادی در کاهش سستی خاک و جلوگیری از گرد و خاک یا ریزگرد‌ها دارند، زیرا اجازه ی رویش سایر گیاهان مرتعی و مثمر را در کنار خود می‌دهند، لذا فضای خالی برای خاک باقی نمی‌ماند که با وزش باد خاکی بخواهد جابه‌جا شود.

?درختان غیرمثمر تولید هیدروکربن دارند و بخشی از خاک را تجزیه و به هوا منتشر می‌کنند. درختان غیر مثمر بیشتر در فضاهای سبز و عمومی‌مثل پارک‌ها و بلوار‌ها کاشته می‌شوند، همچنین برخی از گونه‌های این قبیل گیاهان به طور طبیعی و بدون دخالت انسان دچار آتش‌سوزی و تولید آلودگی می‌شوند.

به مدیریت : آقای امیدی

شماره تماس

09171534804

09173167301

 

 

 

فروش و عرضه انواع نهال میوه در شیراز , درختچه تزئینی در شیراز , نهالستان امیدی در شیراز ,  نهالستان در فارس , نهال میوه در فارس , نهالستان امیدی , درختچه تزئینی در فارس , قیمت نهال در شیراز , نهال ریشه دار , نهال  شناسه دار , سایه میوه  , نهال مرکبات , نهال گردو , نهال  بادام , گل و گیاه باغچه ای , درختچه تزئینی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed