فروش و نصب و راه اندازی آسانسور وارش

⚜️ دارنده پروانه طراحی‌ و‌ مونتاژ از وزارت‌ صنایع⚜️

⚜️عضو سندیکای آسانسور‌ گیلان⚜️

✨فروش،نصب،راه اندازی،سرویس،نگهداری و مشاوره انواع آسانسور هیدرولیک،کششی،بالابر و پله برقی

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

👥 درباره ما 

شرکت وارش در سال 1391 به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده است و موفق به اخذ پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنعت ، معدن و تجارت شده است.این شرکت مفتخرست با تکیه بر دانش فنی و سابقه اجرایی چندین ساله و پس از بررسی بازار تقاضای کشور در زمینه طراحی ،مونتاژ،فروش و نگهداری انواع آسانسورهای کششی اعم از دو سرعته و تک سرعته ،اجرای سیستم های گیرلس(بدون گیربکس) و ماشین روم لس(بدون موتورخانه) در حال فعالیت می باشد.

همچنین این شرکت در زمینه سیستم های هیدرولیک شامل انواع جک و پاوریونیت برای آسانسورهای نفربر،بیماربر،ماشین بر،باربر و آسانسورهای پانورامیک (شیشه ای) با رعایت استانداردهای بین المللی و استاندارد ملی با بهره گیری از دانش فنی روز،نیروهای متخصص و خدمات پشتیبانی فنی و قوی افتخار دارد که بهبود مستمر کیفیت و کسب رضایت مشتری را سرلوحه کار خویش قرار داده و همواره سعی دارد تا در راستای تحقق اهداف خود گام بردارد.

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

 

 

⚜️ انواع آسانسور

🔴آسانسور هیدرولیکی

🌀آسانسورهای هیدرولیکی خود به دو دسته ی همراه چاهک و فاقد چاهک تقسیم می‌شوند.آسانسور هیدرولیک همراه چاهک دارای یک طناب قرقره در کف چاهک آسانسور است که با پایین آمدن آسانسور پیستون جمع شده را پذیرا می‌باشد.

🌀اما آسانسور هیدرولیک فاقد چاهک دارای یک پیستون در دو طرف کابین می‌باشد که خود به سه دسته آسانسور هیدرولیکی طنابی، آسانسور هیدرولیکی تلسکوپی و آسانسور هیدرولیکی غیر تلسکوپی تقسیم می‌شود.

🔴آسانسور کششی

🌀آسانسورهای کششی قدیمی‌ترین نوع آسانسور است. به صورت خلاصه این‌گونه از آسانسورها از کابین، وزنه‌ای متصل به دو سر سیم بکسل که روی قرقره‌ای بزرگ به نام فلکه (Sheave) حرکت می‌کند، تشکیل شده است.

🌀وزنه و کابین آسانسور تمایل به دست‌یابی تعادل دارند که در نهایت باعث می‌شود که برای به‌ حرکت در آوردن کابین آسانسور نیاز به انرژی کمی‌باشد. زمانی که کابین آسانسور به سمت بالا حرکت می‌کند، وزنه به سمت پایین حرکت می‌کند و همچنین زمانی که کابین آسانسور به سمت پایین حرکت می‌کند، وزنه به سمت بالا حرکت می‌کند.

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️ ویژگی‌های یک آسانسور خوب

⚜️ راحتی نخستین ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از راحتی عدم بروز آلودگی صوتی، کم سر و صدا بودن و نلرزیدن کابین آسانسور است.

⚜️ بازدهی مناسب دیگر ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از بازدهی مناسب آن است که ساختار و طراحی بالابر بسته به موقعیت مورد استفاده به‌نحوی باشد که از نظر ظرفیت و سرعت جواب‌گوی نیاز افراد باشد. بازدهی مناسب بیش از هرچیز از هدررفت وقت جلوگیری می‌کند.

⚜️ در دسترس بودن ویژگی مهم دیگر یک بالابر خوب است. مقصود از دسترس بودن درواقع تأمین این اطمینان در کاربر است که می‌تواند در اوقات به‌هنگام نیاز از آن استفاده کند.

⚜️ ویژگی مهم دیگری که بی‌تردید یکی از ضروری‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی‌های هر آسانسوری به‌شمار می‌آید، ایمنی است. طراحی بالابر باید به‌نحوی باشد که تا جای ممکن از بروز هرگونه حادثه‌ی خطرناک ممانعت به‌عمل آید و احتمال بروز هرگونه پیش‌آمد ناگوار به حداقل برسد. هیچ‌چیز مهم‌تر از جلوگیری از بروز خسارت‌ها و صدمه‌های مالی و جانی نیست.

⚜️ کاربرد آسانسورهای هیدرولیک و پنوماتیک

✳️ سیستمهای هیدرولیکی و یا پنوماتیک به دو دسته کلی نفر بر و باربرتقسیم می‌شوند،که در همه ی آسانسورها مشترک است. موارد استفاده ی آن معمولا در کارخانه ها، فروشگاه ها، مغازه ها، انبار ها، ساختمان‌‌‌های مسکونی و تجاری است.

⚜️ برای حمل کالاها و بارها سنگین در فروشگاه‌ها
⚜️ برای سازه هایی باحداقل فضا در عمق چاله و اورهد
⚜️ برای حمل نفر در منازل با طراحی خاص
⚜️ قابلیت راه هندازی با برق تک فاز و ۳ فاز
⚜️ میزان تخریب بسیار کم
⚜️سهولت و سرعت بالا در جاگزاری و اجرا
⚜️ سرویس و نگهداری تخصصی
⚜️ امنیت بسیار بالا

 

 

 

 

مدیریت : محمدعلی ملکی
09115596006
09115597007
09115598008

 

آسانسور , انواع آسانسور , آسانسور کششی در رشت , آسانسور هیدرولیکی در رشت , کابین آسانسور , آسانسور اداری و تجاری , بالابر , بالابر هیدرولیکی , سرویس و تعمیرات انواع آسانسور در رشت , نصب و راه اندازی انواع آسانسور و پله برقی در رشت , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed