Address & Contact

Our Address

تهران،خیابان اوستا،نبش ارومیه شرقی،پلاک 19

Telephone

فروش ماسه استاندارد آزمایشگاهی و کاغذ صافی شیمی‌گستران سینا در تهران

✨دستگاه‌‌‌های آزمایشگاهی مکانیک خاک و مقاومت مصالح سیمان،بتن،آجر و آسفالت
✨ماسه استاندار آزمایشگاهی از کمپانی NORMENSAND
✨مواد شیمیایی آزمایشگاهی ازکمپانی MERCK
✨محیط کشت‌‌‌های کشت میکروبیولوژی و سلولزی از کمپانی MERCK
✨کاغذ صافی آزمایشگاهی از کمپانی SARTORIUS_WHATMAN
✨ظروف شیشه آلات آزمایشگاهی از کمپانی SCHOTT_WITEG_ISOLAB_IMAX
🔴ماسه استانداد

🔸ماسه استانداد یا به عبارتی ( Standard sand ) جهت سنجش سیمان هایی می‌باشد که در کارخانه‌‌‌های تولید سیمان استفاده می‌شود و به طور خلاصه موارد کاربردی ماسه استاندارد جهت اطمینان از کیفیت سیمان است.

🔸این نوع ماسه ریزدانه ایست که سیلیسی می‌باشد و کشوری مانند فرانسه به دلیل دارابودن این نوع ماسه طبیعی یکی از باکیفیت ترین سیمان‌ها را تولید و ارائه میکند. از جمله مزایای دیگر این نوع ماسه میتوان به تشخیص میزان چسبندگی خاک یاد کرد که باید با خاصیت ریز دانه و به صورت شناور قرار گیرد.

🔴کاغذ صافی

⚡️برای جدا کردن مواد جامد از مایع، مثلا جدا کردن ذرات شن و ماسه از آب، از کاغذ صافی استفاده می‌کنند. این محصول یک کاغذ نیمه نفوذ پذیر است که از الیاف مختلفی ساخته شده است.

🔴کاربردهای کاغذ صافی

💎به طور کلی موارد استفاده از کاغذ صافی، فیلتراسیون، خالص سازی و جدا کردن ذرات جامد از مایع است. و دارای ویژگی هایی از جمله، تخلخل، مقاومت در مقابل رطوبت، توانایی گرفتن ذرات مختلف و… است.

💎این محصول را با استفاده از خمیر کاغذ و الیاف چوب‌‌‌های نرم و سخت و یا الیاف معدنی و سلولزی و… تولید می‌کنند و دارای کیفیت‌‌‌های مختلفی هستند.

💎استفاده از این وسیله در فیلتر هوا در خودروها، که باعث تصفیه هوایی که به سیلندرها وارد شده، می‌شود. این کاغذ از پالپ فیبر، به دلیل کیفیت بالاتر ساخته می‌شود و سطح کاغذ باید دارای مواد مقاوم باشد تا طول عمر آن بیشتر باشد. در این مورد کاغذ باید متخلخل باشد، یعنی تعداد منافذی که در صافی وجود دارد و دارای ۱۰۰ تا ۲۰۰ گرم وزن باشد.

💎برای استفاده از این کاغذ در فیلتر سوخت، باید وزنی بین ۵۰ تا ۸۰ گرم در متر مربع باشد و از چوب‌‌‌های فشرده و چوب‌‌‌های نرم مانند چوب درختان کاج و صنوبر در ساخت این نوع استفاده می‌شود. و باید دارای منافذ کنترل شده باشد.

💎برای استفاده از کاغذ صافی در آزمایشگاه ها، از انواع مختلفی مانند فیلتر سلولزی یا غشایی استفاده می‌شود. در نوع غشایی ذرات را تا ۲/۰ میکرومتر می‌تواند در صافی حبس کند و در مواردی مانند میکروبیولوژی و فیلتر آلودگی هوا استفاده می‌شود. نوع دیگر از الیاف سلولزی ساخته می‌شوند و تا ۵/۲ میکرومتر می‌توانند از عبور ذرات جلوگیری کنند.

به مدیریت:سینا رستمی

 

 

 

 

ماسه استاندارد آزمایشگاهی برند normen sand , کاغذ صافی برند whatman و s&s در همه باندها و سایزها , مواد شیمیایی merck , فروش و واردات انواع تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی شیمی‌گستران سینا در تهران , فروش ماسه استاندارد آزمایشگاهی , کاغذ صافی شیمی‌گستران , دستگاه‌‌‌های آزمایشگاهی مکانیک خاک , محیط کشت‌‌‌های کشت میکروبیولوژی و سلولزی , ظروف شیشه آلات آزمایشگاهی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed