Address & Contact

Our Address

مازندران،آمل،کمربندی،روبه روی روستای کنسی

Telephone

فروش و پخش انواع لاستیک فرزاد در آمل مازندران

✳️تاير سيمي 

🚗تاير سيمي این روزها رو گوی رقابت در تولید را از تایرهای نخی و بایاس ربوده اند.تاير سيمي راديال، ويژگي هاي مثبت بالايي در مقايسه با باياس ها داشته باشد. تايرهاي راديال داراي جهت چرخش هستند و به همين خاطر در مواجهه با آب روي جاده، سريع تر تخليه مي شوند.

🚗همچنين تاير سيمي داراي ديواره نرم تري بوده و به همین دلیل سواري نرم تري براي خودرو به ارمغان می آورند.ضمن اينکه انعطاف ديواره تاير باعث مي شود که تاير ديرتر دچار شکستگي از بغل خصوصا در زمان کاهش فشار هواي تاير شود.

🚗همچنين ايمني حرکتي بالاتري در تایر سیمی به خاطر تماس بهتر با مسير وجود دارد. اين تايرها مقاومت کمتري در برابر حرکت دارند و به همين علت استفاده از آن ها منجر به صرفه جويي در مصرف سوخت نيز خواهد شد.

🚗تايرهاي سيمي راديال، طول عمر بالاتري دارند چرا که همان طور که گفته شد، مقاومت کمتري در مقابل حرکت دارند و سيم هاي فولادي به کار رفته در آن ها، ساختار محکم تري ايجاد مي کند.

🚗اين تايرها خنک تر هستند که اين خنک بودن، کاملا در طول عمر تاير و ايمني حرکت آن، اثر مثبتي خواهد داشت.

🚗تمام موارد گفته شده در بالا باعث مي شود که هزينه هاي نگهداري خودرو کمتر شود و همين عامل در کنار ايمني بالاتر و سواري نرم تر و پايدارتر باعث شده است که اين روزها تايرهاي نخي باياس کمتر توليد شوند و به همین نسیت تولید تاير سيمي بخش بیشتری تز تولید تایر را به خود اختصاص دهد.

✳️ویژگی های مهم تایر سیمی :

🔸🔹مصرف سوخت کم

🔸🔹پایداری حرکتی خوب

🔸🔹رانندگی راحت

🔸🔹دوام و طول عمر زیاد

🔸🔹شتاب گیری و ترمز گیری سریع و مطمئن

🔸🔹فرمان پذیری مناسب

🔸🔹مقاومت در مقابل پنچری 

✳️ تایر های نخی

🔵در این دسته از تایر ها امتداد نخ های لایه با خط مرکزی تایر مورب می‌سازد. قرارگیری لایه ها روی یکدیگر به صورت ضربدری است.جنس نخ لایه ها از نایلون است و در بدنه تایر، به جز در ناحیه طوقه ها ، از سیم فولادی استفاده نمی‌شود .

🔵تایر های بایاس از لایه های لاستیکی و متقاطع ساخته شده اند که در زاویه 30 درجه ای قرار گرفته اند .معمولا جنس این پارچه ها نایلونی است .تایر به گونه ای ساخته شده تا یک واحد کاری مجتمع و مشخص را تشکیل دهد.

به مدیریت: حیدری پرستار

 

 

فروش انواع لاستیک فرزاد در مازندران , پخش انواع لاستیک فرزاد در مازندران , فروش لاستیک سیمی نخی فرزاد در مازندران , پخش لاستیک سیمی نخی فرزاد در مازندران , فروش لاستیک استوک فرزاد در مازندران , پخش لاستیک استوک فرزاد در مازندران , قیمت انواع لاستیک در مازندران , قیمت لاستیک استوک در مازندران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed