Address & Contact

Our Address

اصفهان،خیابان کاشانی،بعد از بیمارستان کاشانی،رو به روی هلال احمر

Telephone

ظروف یکبار مصرف علینقیان

✨فروش و پخش انواع ظروف یکبار مصرف
🔴جنس ظروف پلاستیکی یکبار مصرف از چیست؟

🔹اغلب جنس ظروف یکبار مصرف از گذشته تا به امروز از پلاستیک بوده اند؛ پلاستیک‌ها، پلیمرهایی هستند که از سنتز مواد اولیه‌ای به نام مونومر تهیه می‌شوند. مونومرها موادی سمی‌ و برای سلامت انسان مضر هستند؛ در حالی که پلیمرها خنثی هستند و مشکلی ندارند. اما اشکال کار اینجاست که معمولاً در فرایند تهیه پلیمرها مقداری مونومر باقی می‌ماند.

🔹اگر این فرآیند اصولی و مطابق استانداردهای لازم صورت گرفته باشد، مشکلی برای سلامت افراد به وجود نمی‌آورد. برای همین در استفاده از پلاستیک‌ها به عنوان ظروف غذا باید بسیار محتاط بود و در ضمن به هرنوع پلاستِیکی نباید مجوز بسته بندی مواد غذایی داده شود.

🔹ضمن اینکه خوشبختانه چند سالی است که با تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و تجزیه پذیر خیلی از مشکلات نا سالم بودن استفاده از ظروف یکبار مصرف در شرایط خاص و حتی دور ریز آن‌ها بعنوان زباله و خطرشان برای طبیعت و محیط زیست، مرتفع گردیده است.

🔴مزایای ظروف یک بار مصرف

💎اگر ظروف یک بار مصرف با رعایت استانداردهای خاص تولید و توزیع شود، کیفیت زندگی بشری را افزایش داده و باعث راحتی و آسایش مردم می‌گردد. برخی از مزایای ظروف یکبار مصرف عبارتند از:

⭐️استفاده از مواد مقاوم در برابر الکل

⭐️حفظ بهداشت فردی و سلامت غذا مخصوصا در محیط هایی مانند رستوران و ادارات

⭐️شکل پذیری بالا و با تنوع زیاد

⭐️دارای شفافیت

⭐️ جابجایی آسان مواد غذایی

⭐️برای تولید، انرژی کمتری استفاده می‌شود.

🔴آیا میتوان ظروف پلاستیکی یکبار مصرف را داخل ماکروفر گذاشت؟

💎از ظروف پلاستیکی در ماکروویو استفاده نکنید به خصوص غذاهای حاوی روغن و چربی، چون گرما و پلاستیک و روغن با هم ترکیب شده، که نتیجه ی آن تولید سم دیوکسین است ( از ظروف پیرکس و چینی استفاده کنید).

💎مونومر آزاد در ظروف‌ یک‌بار مصرف، نوع PVC، در فرآیند تولید، مقداری مونومر باقی می‌ماند که با غذا وارد بدن و به مرور زمان تجمع و از حد تراکم مجاز برای انسان فراتر می‌رود. همچنین غذا نباید بیشتر از ۲ ساعت در این ظروف باقی بماند.

💎البته ظروفی تحت عنوان ظروف یکبار مصرف قابل استفاده در ماکروفر در بازار عرضه شده است که طبق تحقیقات بازهم در بهترین حالت ممکنه بدون ضرر برای بدن نیز نیستند و فقط ممکنه تاثیر اشعه را روی ظرف از بین برده باشند.

به مدیریت:علینقیان

 

 

 

ظروف یکبار مصرف , انواع ظروف یکبار مصرف در اصفهان , جنس ظروف پلاستیکی یکبار مصرف , مزایای ظروف یک بار مصرف , ظروف یکبار مصرف علینقیان , فروش و پخش ظروف یکبار مصرف علینقیان در اصفهان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed