Address & Contact

Our Address

اصفهان

Telephone

صنایع برق فشارکی در اصفهان

✨فروش و پخش انواع لوازم الکتریکی برق صنعتی و ساختمانی

💠کلید

🔸به طور کلی کار کلید در مدار قطع و وصل جریان است. برای قطع جریان الکتریکی حداقل باید یکی از سیم‌‌‌های حاصل جریان قطع شود.

💠انواع کلید:

🔸کلید یک پل: برای قطع و وصل یک مسیر جریان است.

🔸کلید دو پل: امکان خاموش و روشن کردن دو دسته لامپ یا دو مسیر را فراهم می‌کند.

🔸کلید تبدیل یا تعویض: در راهروها و سالن‌ها استفاده شده و امکان خاموش و روشن کردن و کنترل روشنایی از دو یا چند نقطه را فراهم می‌کند.

💠جعبه تقسیم

🔸از جعبه تقسیم برای ارتباط لوله‌ها به یکدیگر و گرفتن انشعاب از سیم‌ها استفاده می‌شود و فاصله جعبه تقسیم از سیم ۱۰ الی ۱۵ سانتی متر است.

💠دیمر

🔸دیمر وسیله ای است که می‌توان توسط آن میزان نور لامپ را تغییر داد. دیمربه صورت سری با لامپ قرار می‌گیرد.

💠فتوسل

🔸برای آنکه بتوانیم چراغ‌‌‌های معابر را به هنگام تاریک و روشن شدن هوا به طور اتوماتیک روشن و خاموش کنیم از وسیله ای به نام فتوسل استفاده می‌کنیم.

💠رله

🔸برای روشن و خاموش کردن لامپ‌ها به صورت زمان دار یا زمان بندی شده از آن استفاده می‌کنیم. طرز عمل به این ترتیب است که با فشار دادن به شستی، به جای کلید تبدیل، رله شروع به کار می‌کند و لامپ‌‌‌های راه پله روشن می‌شود که پس از زمان تنظیمی، لامپ‌ها خاموش خواهند شد.

💠انواع لامپ

💡 لامپ رشته ای

🔹نوع قدیمی‌ و سنتی از لامپ‌ها را لامپ رشته ای تشکیل می‌دهد که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و جای خودشان را به گزینه‌‌‌های کم مصرف تر و ال ای دی‌ها داده اند. این نوع لامپ، نور درخشانی ایجاد می‌کند که باعث احساس راحتی و زیبایی بیشتر در فضای منزل می‌شود.

💡 لامپ‌‌‌های LED SMD

🔹SMD نوعی فناوری است که در آن قطعات الکترونیکی بدون ایجاد سوراخ و تنها با لحیم کاری روکار به بورد متصل می‌شوند. این فناوری در لامپ‌‌‌های LED منجر به طراحی نوع جدیدی از لامپ‌‌‌های LED شد که از کاربرد زیادی برخوردارند و موجب افزایش طول عمر و بازدهی بهتر لامپ شده است.

کنار هم قرارگرفتن تعداد زیادی از این لامپ‌‌‌های کوچک SMD، نوری مناسب ایجاد می‌کند. این لامپ‌ها پخش نور زیادی دارند و امروزه لامپ‌‌‌های حبابی و شمعی زیادی به دلیل این ویژگی با چنین تکنولوژی تولید می‌شود.

💡 لامپ‌‌‌های فلورسنت فشرده

🔹لامپ فلورسنت فشرده یا CFLS، ۷۵ درصد کمتر از لامپ‌‌‌های رشته ای انرژی مصرف می‌کند و عمرش هم طولانی‌تر است. تفاوت این لامپ‌ها با لامپ رشته ای این است که تناژ رنگی‌شان نسبتا سرد است و حاوی جیوه هستند. با اینکه میزان جیوه به کار رفته در این لامپ‌ها خیلی کم است؛ اما به معنی این نیست که نباید مراقب باشید.

💡 لامپ‌های LED فیلامنتی

🔹این نوع لامپ‌ها ظاهری شبیه به لامپ‌‌‌های رشته‌ای دارند و به همین جهت به آن‌ها لامپ‌‌‌های LED رشته‌ای هم گفته می‌شود. در داخل لامپ‌‌‌های فیلامنتی مجموعه‌ای از LEDهای ریز کنار هم قرار داده می‌شوند. این لامپ‌ها به علت طراحی زیبایی که دارند بیشتر برای چراغ‌‌‌های تزئینی و زینتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای کسانی که به شکل ظاهری لامپ‌‌‌های رشته ای علاقه دارند جایگزین مناسبی محسوب می‌شوند.

🔹این لامپ‌ها پخش نور چندان زیادی ندارند اما زیبایی آن‌ها خیره کننده است. همین موضوع استفاده از آن‌ها را در مکان هایی مانند کافی شاپ‌ها که زیبایی مهم تر از میزان پخش نور است گسترش داده است.

💠انواع تابلوهای برق صنعتی

⚡️شرکت‌‌‌های تابلوسازی در ایران پس از خودکفایی آغاز به تولید انواع تابلو‌‌‌های برق نمودند. هر یک از این تابلو‌‌‌های برق کاربرد‌‌‌های مختلفی دارند و در محیط‌‌‌های مختلفی نصب می‌شوند. از این رو باید بگوییم تابلو‌‌‌های برق در دسته‌‌‌های مختلفی تقسیم می‌شوند.

⚡️تابلو هایی که بر حسب ولتاژ ساخته می‌شوند به سه دسته ی تابلو‌‌‌های برق فشار ضعیف LV، تابلو‌‌‌های برق فشار قوی HV، تابلوهای برق فشار متوسط MV تقسیم می‌شوند. این تابلو‌ها هریکی دارای ولتاژ مختلفی هستند و در محیط‌‌‌های مختلفی نصب می‌شوند.

⚡️دیگر انواع تابلو‌‌‌های برق را می‌توانیم به این صورت دسته بندی نماییم. تابلوهای برق اصلاح ضریب قدرت یا بانک خازنی، این تابلو‌ها به منظور کم کردن هزینه ی مصرفی برق مورد استفاده قرار می‌گیرند.

⚡️تابلو‌‌‌های برق فضای آزاد بارانی، این تابلو‌‌‌های به گونه ای طراحی و ساخته می‌شوند که در فضای باز برای مدت طولانی دوام بیاورند. معمولا برای محیط‌‌‌های آب و هوای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. ضد زنگ هستند و بیش از ۳۰ سال عمر مفید دارند.

⚡️علاوه بر آنها می‌توانیم به تابلو‌‌‌های برق اپراتوری، تابلو‌‌‌های برق میز کنترل، تابلو‌‌‌های برق صنعتی، تابلو‌‌‌های برق اضطراری، تابلو‌‌‌های برق راه اندازی ژنراتور، تابلوهای برق کنترل از راه دور و تله متری و… اشاره نماییم.همه ی این تابلو‌ها امروزه در صنعت تابلو سازی کشور تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به مدیریت:مصطفی فشارکی

 

 

 

فروش و پخش لوازم الکتریکی در اصفهان , انواع لوازم الکتریکی در اصفهان , اجرای برق صنعتی در اصفهان , اجرای برق ساختمانی در اصفهان , انواع لامپ , انواع کلید و پریز , سیم و کابل , انواع تابلو برق صنعتی , صنایع برق فشارکی در اصفهان , فروش و پخش لوازم الکتریکی برق صنعتی و ساختمانی صنایع برق فشارکی در اصفهان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed