Address & Contact

Our Address

مازندران ، بابلسر ، بلوار نیروی هوایی ، فروشگاه رنگ آرمان

فروش و پخش رزین سنگ فروشگاه آرمان در بابلسر مازندران

🔻نماینده رسمی  شرکت‌‌‌های:

💠ریف، سفیر، سولماز، اطلس،سناتور، ارم، خود رنگ

🔴تفاوت بین رنگ‌‌‌های صنعتی و ساختمانی

🔰یکی از اولین تفاوت‌‌‌های بین رنگهای صنعتی و ساختمانی در کاربرد نهایی آنهاست.کاربرد رنگهای صنعتی در محیط‌‌‌های صنعتی و برای رنگ آمیزی و پوشش دهی محصولات صنعتی به کار می‌روند. حال آنکه رنگهای ساختمانی در محیط‌‌‌های مسکونی استفاده می‌شوند. رنگهای ساختمانی از طیف وسیعتری نسبت به رنگهای صنعتی برخوردارند. در حالی که رنگهای صنعتی هنگامیکه به عنوان پوشش رویه استفاده شوند از نظر نوع رزین به کار رفته به عنوان رزین پایه دارای محدودیت‌‌‌های بیشتری هستند.

🔴رنگ ساختمانی

🔰رنگ در هر پروژه بهسازی منزل نقشی اساسی دارد. رنگ‌ها می‌توانند نمای داخلی و خارجی خانه‌ها را از کسلی به جدید تبدیل کنند. در اینجا رنگ هایی وجود دارد که:

🌀نقاشی ظاهر جذابی به سطح ساختمان می‌دهد.

🌀نقاشی به ایمن و تمیز نگه داشتن سطح ساختمان کمک می‌کند.

🔻انواع مختلف رنگ مورد استفاده در نقاشی ساختمانی عبارتند از:

⚡️رنگ روغنی

🔹رنگهای روغنی عمدتا در دیوارهای داخلی ساختمانهای مسکونی اعمال می‌شود. این رنگها معمولاً در سه لایه، یعنی آستر، زیرپوش و پوشش نهایی اجرا می‌شوند. رنگ‌‌‌های روغن عمدتا در دو نوع براق و مات موجود است. رنگ روغنی براق بر روی سطوح صاف اعمال می‌شود. از طرف دیگر، رنگ مات به سطوحی که از قبل بتونه کاری شده است اعمال می‌شود. بهترین چیز در مورد رنگ روغنی این است که دوام بیشتری دارد.

⚡️رنگ پلاستیک

🔹این نوع مواد رنگی شامل انواع مختلف پلاستیک به عنوان پایه و آب به عنوان رقیق تر است. به دلیل در دسترس بودن طیف گسترده ای از رنگها و ظاهر و احساس جذاب ارائه شده، این نوع رنگ بیشتر در رنگ آمیزی فضای داخلی خانه‌‌‌های مدرن استفاده می‌شود. علاوه بر این، این نوع رنگ اغلب برای نقاشی فضای داخلی ساختمان فضاهای تجاری مانند نمایشگاه ها، سالن‌‌‌های نمایش و غیره استفاده می‌شود.

⚡️رنگ اکریلیک

🔹رنگ اکریلیک از با کیفیت ترین رزین هایی که بر پایه آب هستند ساخته می‌شود و به نسبت رنگ‌‌‌های روغنی سریع تر خشک می‌شود. این رنگ هم برای رنگ آمیزی نمای خارجی و هم سطوح داخلی به کار می‌رود. این رنگ‌ها به دلیل خاصیت ارتجاعی خود مقاومت بالایی در برابر ترک‌‌‌های سطحی دارند و اگر لکه یا آلودگی بر روی آنها ایجاد شود به راحتی پاک می‌شود.

🔴رنگ صنعتی

🔰نقاشی تجاری و نقاشی صنعتی هر دو شامل نقاشی یک ساختمان برای اهداف تجاری است، اما هر دو انجام این کار با در نظر گرفتن اهداف مخالف است. با توجه به اهداف مختلف نقاشی تجاری و نقاشی صنعتی، یک شرکت نقاشی به روشهای مختلف به آنها نزدیک می‌شود. نقاشی تجاری شامل نقاشی مشاغلی است که مشتریان در آن حضور خواهند داشت، نمونه ای از این نوع فروشگاه‌‌‌های خرده فروشی است.

🔰مهم است که رنگ مورد استفاده دوام داشته باشد، اما به همان اندازه مهم است که احساس مثبتی را در مشتریانی که آن را مشاهده می‌کنند، ایجاد کند. از بسیاری جهات، کار نقاشی تجاری مشابه کار نقاشی ساختمانی است، فقط در مقیاس بزرگتر. از طرف دیگر، نقاشی صنعتی همه چیز در مورد عملکرد بیش از فرم است، بلکه در مورد ایجاد یک لایه با دوام از رنگ است که در برابر شرایط سخت مقاومت خواهد کرد.

🔰رنگ صنعتی نوعی رنگ است که باید در محیطی انجام شود که برای هر نوع ساخت استفاده می‌شود. ساختمانهایی که مطابق با این روش رنگ آمیزی می‌شوند، ساختمانهایی نیستند که مشتریان یا سایر افراد در هر زمان در آن به سر ببرند. به همین دلیل، هرگونه زیبایی شناسی مسئله ای نیست و در عوض تمرکز بر روی دوام ترین و ماندگارترین پوشش رنگ تا آنجا که ممکن است ایجاد می‌شود. برخلاف رنگ آمیزی صنعتی یک ساختمان، بسیاری از شرکت‌ها به جای استفاده از لاتکس، از رنگ روغنی استفاده می‌کنند. مدت زمان خشک شدن رنگ‌‌‌های روغنی بیشتر است اما ماندگاری آنها بیشتر است.

🔴رنگ ماشین

🔸رنگ خودروها به دو گروه متالیک و روغنی تقسیم می‌شوند:

🌀رنگ ماشین‌ها در ابتدا همگی به صورت رنگ روغنی بودند (متالیک نبودند) که از دولایه تشکیل شده اند که اولین لایه، لایه ی آستر یا پرایمر است که این لایه واسط بین رنگ اصلی و بدنه فلزی و سیاه خودرو بودو لایه بعدی هم لایه اصلی رنگ است که روی لایه آستر قرار میگرفت.

🌀رنگ‌‌‌های نسل جدید همان رنگ‌‌‌های متالیک می‌باشند که علاوه بر دو لایه آستر و رنگ، از یک لایه دیگر به نام کیلر یا محافظ شفاف تشکیل شده اند. کیلر که آخرین لایه رنگ ماشین می‌باشد،در آخرین سطح رنگ قرار دارد و وظیفه اش نگهداری و محافظت از دانه‌‌‌های اکلیلی داخل رنگ ماشین می‌باشد. در صورت نبودن این لایه، رنگ متالیک به هیچ عنوان دوام و براقیت نخواهد داشت.در کل به دلیل وجود داشتن کیلر،رنگ‌‌‌های متالیک مقاومت زیادی دارند.تنها ایرادی که رنگ‌‌‌های متالیک دارند این است که مرور زمان حالت ماتی به خود می‌گیرند که دلیل آن هم خط و خش‌‌‌های بسیار ریزی هستند که به چشم دیده نمی‌شوند.

به مدیریت: آرمان رازقی

 

 

 

 

 

 

فروش رنگ ساختمانی در بابلسر مازندران , رنگ صنعتی در بابلسر مازندران , رنگ ماشینی در بابلسر مازندران , فروشگاه آرمان  در بابلسر مازندران , فروش و پخش رزین سنگ در بابلسر , اجرای رنگ ساختمانی  , اجرای رنگ ماشینی , اجرای رنگ صنعتی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed