آدرس & اطلاعات

Our Address

گچساران، کارکنان دولت، نبش 2 جنوبی

فروش کلی و جزئی نوشابه رامی

نوشابه رامی اولین نوشابه %۱۰۰ ایرانی و با توجه به استفاده از آب سبک و سختی کم کرمانشاه و مواد اولیه با کیفیت بالا طعم و مزه این نوشابه را با سایر نوشابه های دیگر متمایز کرده است. با توجه به اینکه مواد اولیه نوشابه ها انحصاری و از آن آمریکا و اسرائیل می باشد، لذا همین امر باعث وابسته نبودن و افتخار ما شده است.

 

🔹 نوشابه گازدار ( رامی )
🔹 در ۳طعم کولا – پرتقالی – لیمویی
🔹 اوزان : ۱/۵لیتری ، ۳۰۰سی سی
🔹 کیفیت عالی
🔹 به قیمت کارخانه بدون واسطه

سفارشات جزئی ، کلی در استانهای کهگیلویه و بویراحمد – فارس – خوزستان پذیرفته میشود.
آدرس دفتر مرکزی شرکت ؛ گچساران، کارکنان دولت، ۲جنوبی . حسینی فر

 

نوشابه فراسودمند توکا، اولین و تنها نوشابه پروبیوتیک تولید شده در کشور است. ضمن اینکه ضررهای این نوشیدنی تا حد زیادی کاهش یافته، خاصیت سلامت بخش بودن را داراست و باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری هایی همچون اسهال، انواع سرطان ها، بیماری قلبی و عروقی و… می شود. همچنین دستگاه گوارش را تقویت می کند و عامل ارتقا سلامت مصرف کننده به موجب تقویت سیستم ایمنی بدن، خصوصا در مواجه با بیماری های ویروسی و عفونی از جمله آنفلانزاست

توکا حاوی باکتری های پروبیوتیک، به عنوان مکمل غذایی است. آن ها موجودات زنده ی سلامت دوستی هستند که باعث بهبود توازن میکروبی روده به نفع باکتری های مفید شده و در تقویت ایمنی بدن کمک بسیاری می نماید.

چرا پروبیوتیک؟

امروزه غذاهای فراسودمند بهترین گزینه برای پیشگیری و درمان بیماری ها هستند. یعنی بهترین حالت این است که غذای ما همان داروی مان باشد. در این میان پروبیوتیک ها به عنوان برترین محصولات غذایی فراسودمند و جایگزین آنتی بیوتیک ها در دنیا بشمار می روند. آن ها مکمل های زنده ی غذایی هستند که کار اصلی آنها برقرار کردن تعادل در جمعیت میکروبی روده است و تاثیر بسیار گسترده ای بر سلامت ما دارند.

 

مدیریت: آقای حسینی فر

 

 

 

فروش کلی و جزئی نوشابه رامی در گچساران,فروش نوشابه در گچساران,پخش نوشابه در گچساران

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields