Address & Contact

Our Address

تهران ، شادآباد

Telephone

طراحی و تولید انواع فنر فشاری پیچشی فولادی تسمه ای استیل فنرسازی صادقی

🧬 طراحی و ساخت فنرهای مفتولی ، تسمه ای ، فشاری ، کششی ، هالوژن و فرم دار از مفتول 15 صدم الی 35 میلی متر🧬
🧬 فنر دستگاه های کشاورزی و صنعتی ، فنرهای فاضلاب 🧬
✨با بیش از سه دهه سابقه در سراسر کشور✨
با دستگاه های تمام اتوماتیک و CNC

 

 

فنر فشاری پیچشی فنرسازی صادقی

⚙️ کاربردهای انواع فنر صنعتی و کشاورزی

چرا فنرها در صنعت کشاورزی اهمیت دارند؟ هدف و نقش فنر جذب و توزیع مجدد نیرو است. ماشین آلات زیادی در هر عملیات کشاورزی وجود دارد که نیروی زیادی را به کار می برند. هر وسیله نقلیه، ماشین یا ابزار مزرعه ای که از حرکت تکراری و تعلیق استفاده می کند یا نیاز به حمل بارهای سنگین دارد، احتمالاً در مکانیزم خود به فنر نیاز دارد.

به همین دلیل بسیار مهم است که از فنرهای مطمئن و با کیفیت در تجهیزات صنعتی و کشاورزی استفاده می شود. البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که خرابی یک فنر می تواند کل دستگاه را تا زمان تعویض خاموش کند و سرعت عملیات را به طور چشمگیری کاهش دهد. انواع فنرهای صنعتی در تجهیزات کشاورزی به ترتیب زیر می باشند:

⚙️ فنرهای فشاری استاندارد که در برابر نیروی فشاری اعمال شده به صورت محوری مقاومت می کنند

⚙️ فنرهای بشکه ای که مانند فنرهای فشاری معمولی عمل می کنند اما به گونه ای شکل می گیرند که باعث صرفه جویی در فضا و جلوگیری از کمانش می شود

⚙️ فنرهای پیچشی یا فنرهای اکستنشن برای کمک به باز کردن و بستن درهای بزرگ بالای سر مانند درهای گاراژ یا درهای انبار

⚙️ فنرهای سوپاپ برای باز یا بسته نگه داشتن شیرها

⚙️ فرم های سیم سفارشی ساخته شده با مشخصات شما

فنر فشاری پیچشی فنرسازی صادقی

⚙️ ساخت فنر صنعتی

فنر صنعتی چیست؟ فنرهای فشاری مارپیچ ساخته شده برای ماشین ها و دستگاه های صنعتی هستند. فنرهای فشاری در بسیاری از دستگاه‌ های صنعتی روزمره استفاده می شوند و گاهی اوقات حتی نمی ‌دانیم که برخی از این ماشین‌ های صنعتی برای عملکرد صحیح به فنر نیاز دارند. فنرهای فشاری صنعتی در ماشین آلات صنعتی از کوچکترین ماشین در داخل یک کارخانه گرفته تا ماشین آلات ساختمانی، نصب می شوند.

ممکن است فنرهای فشرده صنعتی را در تجهیزات سنگین، سخت افزار، ماشین، تجهیزات کشاورزی، خطوط مونتاژ، ربات های صنعتی، پالایشگاه های نفت، کارخانه های کاغذ، کارخانه های اره، تجهیزات معدن، تجهیزات ساخت و ساز مشاهده کنید.

فنر فشاری پیچشی فنرسازی صادقی

⚙️ فنر فشرده سازی صنعتی را با استفاده از برخی محاسبات طراحی می کنند. برخی ابزارهای طراحی پیشرفته و قدرتمند وجود دارند که به طراحی سریعتر و آسانتر فنر فشرده سازی، گسترش یا پیچشی کمک می کنند. دیگر نیازی به کشف فرمول های پیچیده یا ساختن نمونه اولیه پس از طرح اولیه نیست.

برای ساخت فنر تمام اطلاعات مورد نیاز با تعدادی از ابعاد فیزیکی فنر از جمله نوع مواد به شما داده می شود. از نرخ فنر گرفته تا حداکثر بار، مطمئن باشید که فنر شما بارهای کاری مورد نیاز شما را برآورده می کند.

 

مدیریت : سید حسین صادقی
09125763070
تولید انواع فنر های لوله بازکنی

فنر فشاری پیچشی فنرسازی صادقی

 

 

فنر , فنرسازی , تولیدی فنر صادقی , فنر , فنرفشاری , فنرکششی , فنرپیچشی , فنرحلزونی , فنرسازی , فنرفرمدار , تولیدفنردر تهران , فنرسازی در تهران , ساخت فنر , فنرسازی , تولید فنر , فنر مفتولی , فنر تسمه ای , فنر هالوژن ,

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed