Address & Contact

Our Address

تهران

Telephone

تولیدکننده انواع لامپ LED و هالوژن در شهریار

لامپ چراغ هالوژن دلتا الکتریک
⚡️ ما نیازهای بازار ساختمان به ابزار برقی و محصولات الکتریکی را نیازسنجی و شناسایی کرده و بر مبنای آن تمامی‌اقلام برقی مورد نیاز را با استفاده از تجربه چندین ساله در صنعت برق کشور و با توجه به نیاز بازار ساختمان در ایران برای هر یک از گروه محصولات، چندین برند معتبر ایرانی و خارجی را به صورت انحصاری یا نمایندگی رسمی‌انتخاب و در سبد محصولات خود قرار دادیم.

⚡️ طیف وسیع محصولات با کیفیت همراه با قیمت مناسب آن ها، خریدی راحت و رضایت بخش را برای همراهان ما فراهم کرده است، که این مهم را از طریق امکان بررسی فنی و کاربردی ابزارآلات و خدمات مناسب مهیا کرده ایم.

لوستر چیست؟

⚡️فرهنگ لغت آمریکایی لوستر را به عنوان یک لامپ روشنایی تزئینی شاخه دار تعریف می‌کند که شامل تعدادی لامپ یا شمع است و از سقف آویزان می‌شود.

برای ایمنی در برابر آتش، در مدل‌های امروزی به ندرت از شمع استفاده می‌شود. بسته به طرح تزیین، مقیاس اتاق شما و پریزهای الکتریکی موجود، مدل مناسب را انتخاب نمایید.

💠 انواع لامپ‌‌های هالوژن

💠 هالوژن SMD

⚡️این لامپ‌ها همان‌طور که از اسمشان پیداست بر اساس تکنولوژی SMD ساخته شده‌‌اند و چند چیپ ال‌ای‌دی دارند که با یک سیم نازک به هم متصل شده است. این لامپ‌ها گرمای کمتر و نور بیشتری دارند و به‌دلیل زیبایی بیشتر هالوژن‌های SMD، مصرف گسترده‌تری از این نوع لامپ‌ها در ساخت تجهیزات نورپردازی می‌شود.

💠 هالوژن COB

⚡️الوژن‌ها COB هم مثل هالوژن‌ها SMD پرنور هستند. این مدل از هالوژن‌ها هم چیپ‌های الکترونیکی دارند و روی برد نصب می‌شوند. COBها یک نقطه نورانی را نمایش می‌دهند و علاوه بر اینکه مصرف کم و عمر بالایی دارند، برای استفاده در سقف‌ کاذب و محیط‌های توکار آشپزخانه و … استفاده می‌شوند.

💠 هالوژن LED

⚡️هالوژن‌های LED تشکیل‌شده از چندین دیو‌د نورافشان هستند که وقتی جریان الکتریکی به آنها می‌رسد، نور تولید می‌کنند. هرچه تعداد دیود‌های لامپ هالوژن بیشتر باشد، نور لامپ بیشتر است.این لامپ‌ها هم مصرف برق چندانی ندارند و می‌توانند در ساختمان‌های مسکونی و مغازه‌‌ها و همچنین نورپردازی در دکوراسیون‌‌ها استفاده شوند.

چندراهی و محافظ برق خانگی چیست؟

⚡️با افزایش استفاده از تجهیزات الکتریکی در زندگی روزمره، بسیاری از اوقات با کمبود پریز برق برای تغذیه دستگاه‌های برقی مواجه شده‌ایم.

از جمله وسایل برقی با اهمیتی که امروزه در همه اماکن مسکونی و اداری استفاده زیادی از آن می‌شود و با کمک آن می‌توان به طور همزمان از تعداد دستگاه برقی مورد نیاز استفاده کرد، چندراهی برق می‌باشد.

یکی از مواردی که لازم است برای استفاده مطلوب و بالابردن طول عمر مفید این تجهیزات برقی استفاده شود، محافظ برق خانگی نام دارد. از محافظ برق خانگی به منظور بیشتر کردن طول عمر قطعات کامپیوتر حفاظت از یخچال و دیگر وسایل برقی در برابر اختلالات برق استفاده می‌شود. محافظ برق یا چندراهی برق از نظر عملکرد و کارکرد تفاوت‌هایی با هم دارند.

سیم و کابل چیست؟

سیم یک هادی رسانای الکتریکی است، در حالی که کابل گروهی از سیمهای در هم پیچیده است. اصطلاح کابل در اصل در یک زمینه الکتریکی، برای انتقال جریانهای الکتریکی استفاده می شود.

چه در داخل و چه در فضای باز، نصب مناسب سیم و کابل از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است اطمینان از برق رسانی ایمن و همچنین عبور از بازرسی های برق حائز اهمیت می باشد.

مدیریت : مجتبی کاظمی

لامپ چراغ هالوژن دلتا الکتریک

 

 

فروشگاه اینترنتی لوازم روشنایی , انواع لوازم الکتریکی , لوازم نور و روشنایی , تولید کننده لوازم برقی ساختمان , عکس لوازم الکتریکی , کالای برق روشنایی , پخش لوازم الکتریکی در تهران , لامپ چراغ هالوژن دلتا الکتریک ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed