فروش انواع لوازم خانگی و تزیینات آشپزخانه ماه ثنا 

💫 عرضه انواع لوازم خانه و آشپزخانه ، دکور فانتزی و لوازم برقی 💫

💫انواع ظرف و ظروف و گلدان های زینتی💫

💫 مجسمه های زینتی ، دکوری ، ظرف های بلور💫

💫 پخش و ارسال به سراسر کشور💫

🌀 تاثیر دکوراسیون بر زیبایی منزل و حتی روحیه افراد انکارناپذیر است. شما می‌توانید با خرید چندین لوازم تزیینی فضای خانه را متحول کنید. اجناس تزیینی شامل کالاهای مختلفی است. انواع سالونگ، انواع گلدان،انواع بشقاب دیوارکوب، انواع آباژور، انواع گلدان سرامیکی، آینه چوبی و ساعت رومیزی از جمله آن‌هاست که می‌تواند با انتخاب و خرید آن‌ها به خانه‌هایتان زیبایی ببخشید.

🌀 اگر اندکی در دکوراسیون داخلی وارد باشید، حتما می‌دانید که بازسازی دکوراسیون آشپزخانه گران تمام خواهد شد. خلاقیت در تزیین آشپزخانه می‏تواند یک راه‏حل عالی برای این مشکل باشد. آشپزخانه قلب خانه است پس باید همیشه زیبا باشد و با استفاده از لوازم تزئینی و دکورهای زیبا می‏توان ظاهری مناسب برای آشپزخانه درست کرد.

🌀 با توجه به اینکه میدانید تغییر دکوراسیون خانه هزینه‌‌‌های زیادی دارد، پس باید طوری تنظیم کنید که بتوانید با استفاده از وسایل تزئینی آشپزخانه و هزینه کم دکوراسیون آشپزخانه را تغییر دهید. برای استفاده از وسایل تزئینی پذیرایی نیز باید نکاتی را مدنظر داشته باشید تا به اشتباه، زیبایی دکوراسیون را به هم نزنید. البته سبک خانه مهم است زیرا همانطور که می‏دانید برای خانه‏ای با سبک سنتی نمی‏توان لوازم تزئینی مدرن اضافه کرد. رنگ مناسب و همخوانی رنگها نیز مهم است. اکثرا برای یک تزیین باید رنگ متناسب انتخاب کرد.

مدیریت : آقای رضا حیرانی

 

 

 

 

 

 

 

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

 

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

 

 

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

 

 

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

 

 

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

 

 

 

 

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

 

 

 

 خرید وسایل تزیینی منزل , وسایل تزیینی آشپزخانه , خرید وسایل دکوری شیک منزل , وسایل تزیینی اتاق , گلدان های زینتی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed