Address & Contact

Our Address

رباط کریم،نرسیده به شهرک صنعتی پرندک،میدان الغدیر،مجتمع صنعتی نور،سوله شماره ۱۷،شرکت نوا پلیمر گلپایگان

Telephone

لوله و اتصالات نوا پلیمر گلپایگان

🔰لوله و اتصالات نوا پلیمر گلپایگان به استحضار می رساند با تولید محصولات کامل در پلیکا از 10 سال پیش تا کنون فعالیت خود را در زمینه تولید لوله پی وی سی آغاز کرده است و در حال حاظر شرکت اتصالات نوا پلیمر گلپایگان انواع لوله های پی وی سی از سایز 63 تا 110 میلیمتر، مورد نیاز در ساختمان و تونل سازی در کشور عزیزمان ایران تولید و عرضه می کند.

🔰این شرکت در زمینه تولید اتصالات پی وی سی PVC فعالیت می کند ما سعی در این داریم با گسترده کردن سبد محصولاتمان گستره ای از خدمات کامل را در زمینه ساختمان ایجاد نماییم.

✳️لوله پلیکا (pvc) چیست؟

💫لوله های پلیکا با استفاده و بهره گیری از تکنولوژی تولید مواد پلیمری از جنس u-pvc ساخته میشوند . پی وی سی پلاستیک بسیار محکم و با کیفیتی است که با اضافه کردن روان کننده ها قابل انعطاف و نرم می شود و در مقابل آب و هوا بسیار مقاوم می باشد.

✳️ویژگی های لوله های پولیکا (pvc) 

🔺نصب آسان : این لوله ها به دلیل سبکی وزن حمل و نقل و نصب بسیار راحتی دارند.

🔺انعطاف پذیری بالا : لوله های پی وی سی به دلیل نوع جنس و آلیاژ به کار رفته در آنها بسیار انعطاف پذیر هستند. و این امر موجب شده در مقابل هر گونه شکستگی در اثر ضربه یا جابه جایی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهند.

🔺مقاومت زیاد : این لوله ها به دلیل سطح صاف و سیقلی که دارند باعث کاهش اصطکاک می شوند .به همین دلیل مقاومت بالایی در برابر جریان سیال دارند. که این موجب می شود
با ضربات سطحی و ساده دچار شکستگی نشوند.

🔺عمر بالا : طول عمر مورد انتظار این لوله ها بین ۵۰ تا ۷۰ سال است، اگر چه برخی از داده های ارائه شده توسط تولید کنندگان این لوله ها نشان می دهد عمر بیش از ۱۰۰ سال هم می توانند داشته باشند.

🔺مقاومت در برابر گرما : لوله های پی وی سی محدوده ی دمایی بین ۲۰-۶۰ درجه سانتی گراد را به خوبی تحمل می کنند.

🔺مقاومت شیمیایی بالا در برابر اسیدها و باز های موجود در فاضلابها : این لوله ها به دلیل مقاومت بالایی که در برابر مواد شیمیایی دارند برای بیشتر پروژه های زیربنایی آب مناسب بوده و همچنین می توانند بیشتر اسیدهای قوی، قلیا ها و محلولات آبی (به جز اکسید کننده های قوی)، هیدروکربن های آلیفاتیک، فلورایدها و روغن های معدنی را انتقال دهد.

🔺هزینه پایین : این لوله ها موجب صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های مربوط به پروژه ها می شود. همچنین طول عمر بالای لوله پی وی سی بدین معنی است که این لوله ها می توانند برای سالیان زیادی بدون نیاز به جایگزینی و یا تعمیر به کار خود ادامه دهند.

🔺وزن سبک و راحتی در حمل و نقل :لوله های پی وی سی بسیار سبک بوده و این باعث حمل و نقل ساده تر محصول و همچنین تحمل فشار بیشتر می شود.همچنین به دلیل وزن سبک، این لوله ها به راحتی و توسط افراد کمی نصب می شوند.

🔺ضد حریق و اشتعال :این لوله ها به سختی آتش می گیرند و در غیاب منبع خارجی شعله به سوختن ادامه نمی دهند. دمای شعله ور شدن خود به خودی آنها ۴۵۴ درجه سانتیگراد است، که بسیار بالاتر از اکثر مواد ساختمانی است.در اثر سوختن PVC، گاز HCl آزاد می شود که این گاز از دسترسی اکسیژن به منطقه ی مشتعل شده جلوگیری می کند. به همین دلیل است که PVC را ماده ای خودخاموش شونده می نامند.

🔺کیفیت آب : مطابق با استانداردهای NSF 61-62 می توان از این لوله ها جهت انتقال آب آشامیدنی استفاده کرد و اطمینان حاصل نمود که مقادیر سرب، قلع و سایر عناصر سمی مانند جیوه، کرم، کادمیم و باریم زیر حدود مجاز استاندارد می باشند.

🔺عدم زنگ زدگی ،خوردگی و پوسیدگی و رسوب : این لوله ها دوام بسیار بالاتری نسبت به لوله‌های فلزی، سیمانی و سفالی در برابر انتقال مواد دوغابی دارند. و در برابر سایش و خوردگی بسیارمقاوم اند.

🔺سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت :صنعت لوله کشی پی وی سی، از تجزیه و تحلیل مستقل علمی موسوم به LCA حمایت کرده است تا تأثیر محیطی، انرژی و اقتصادی تأثیرگذاری لوله های پی وی سی بر روی کره زمین را مشخص کند. نتایج اولیه نشان می دهد که PVC دارای “سبز” A است که سایر مواد لوله کشی از آن برخوردار نیستند.

🔺مناسب مناطق مرطوب ، زلزله خیز و نشست 

انواع لوله های pvc
💥لوله پی وی سی معمولی با تحمل فشاری ضعیف  

🔹🔸این لوله ها که به عنوان لوله پلیکای ارزان هم شناخته می شود. ضخامت کمتر و قیمت پایینی دارند و از مواد اولیه درجه یک ساخته نمی شود. و برای مصارف غیر از فاضلاب مانند بخش تهویه ، انتقال آب باران (ناودان) مجتمع ها و مکان های مسکونی ،ساخت شوتینگ زباله ، ایجاد غلاف دور سیم ها و کابل و تاسیسات زیر زمینی ، پل های با قطر کم ، هند هول ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

🔹🔸از این لوله ها حتی برای انتقال آب شرب شهری نیز استفاده می‌شود، زیرا مقاومت بسیار بالایی دارد و به دلیل وزن سبکی که دارد حمل و نقل آن آسان است.

🔹🔸لوله‌های فشار ضعیف در اندازه 63، 90، 110،125،160،200 ،250 در دو نوع گرانولی و پودری ساخته می شوند.

💥لوله پی وی سی نیمه قوی 

🔹🔸برای محافظت ساختمان و بخش های فاضلابی مجموعه ها ؛ در کانال‌های عبور هوا(مانند هواکش‌های حمام و توالت)، سیم و کابل برق، جمع آوری آب باران در پشت بام، شبکه فاضلاب داخل ساختمان، انتقال فاضلاب خانگی مورد استفاده قرار می‌دهند.

💥لوله پی وی سی فشار قوی 

🔹🔸لوله‌های پلیکا با فشار قوی برای سیستم فاضلاب و انتقال اسید ها در صنعت و کارخانه های بزرگ استفاده می‌شود. زیرا قابلیت تحمل فشار بالا را دارد همچنین می‌توان از آن به عنوان غلاف انواع کابل برق نیز استفاده کرد.

به مدیریت:سعید رحیمی

 

تولید لوله و اتصالات پی وی سی استاندارد نوا پلیمر گلپایگان در رباط کریم تهران , تولید لوله و اتصالات در رباط کریم , لوله و اتصالات پی وی سی در رباط کریم , اتصالات پی وی سی استاندارد , نوا پلیمر گلپایگان , نوا پلیمر گلپایگان در رباط کریم , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed