Address & Contact

Our Address

کرج ، سیار

Telephone

لوله بازکنی طالقانی

?لوله بازکنی در تمام شهرهای کرج

?تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

?کلیه کارهای انشعاب فاضلاب منزل و ساختمان به فاضلاب شهری

?تراکم هوا (بیرون کشیدن اشیا از داخل سیفون از قبیل سیمان گوشی موبایل با دستگاه مخصوص)

?لوله بازکنی انواع لوله‌‌‌های چدنی، پلیکا، پلی اتیلن

?علائمی‌که نشان میدهد لوله ی شما گرفته و نیاز به متخصص لوله بازکن دارید؟

?پیچیدن بوی بد فاضلاب در ساختمان و آپارتمان

? تخلیه نشدن فاضلاب از سینک‌ ظرف‌شویی و روشویی

?بالا زدن آب سرویس بهداشتی

?جمع شدن اب درکاسه توالت ایرانی و فرنگی

?کند شدن خروج آب

?موارد بالا هرکدام به‌ نوعی نشان می‌دهند که مشکلی در این زمینه وجود دارد و برای جلوگیری از مشکلات بعدی حتما باید پیگیری شود.

علت گرفتگی لوله

⚡️در صورت بروز مشکل گرفتگی لوله با چاه منزل شما می‌توانید از طریق تماس با متخصصان و کارشناسان ما علت بوجود آمدن این امر را بررسی و رفع کنید. تا زمانی که علت گرفتگی لوله و چاه مشخص نباشد نمی‌توان این مشکل را بطور کامل برطرف کرد و بعد از مدتی، ممکن است لوله و چاه دچار گرفتگی شود.

⚡️علت گرفتگی لوله در آشپزخانه به طور رایج، ریختن باقی مانده مواد غذایی و چربی‌ها داخل چاه می‌باشد. حتی شستن ظروف چرب با آب سرد نیز می‌تواند باعث گرفتگی لوله شود. زیرا چربی‌ها در دمای پایین به صورت نیمه جامد تبدیل شده و می‌توانند در دیواره لوله رسوب کنند. تکرار این عمل می‌تواند طی مدتی، گرفتگی لوله را به همراه داشته باشد. برای پیشگیری از وقوع این مشکل می‌توانید از توری یا سبدهای مخصوص برای خالی کردن پسماند مواد غذایی استفاده کنید.

⚡️علت گرفتگی چاه توالت نیز به صورت رایج، افتادن اجسام داخل آن می‌باشد. گزارش افتادن دستمال توالت، تلفن همراه و سایر اجسام به داخل چاه تا کنون بسیار زیاد بوده است. جالب است بدانید ریختن مو داخل چاه می‌تواند به مرور زمان باعث گرفتگی لوله شود. زیرا به هم گره خورده و باعث تجمع رسوبات می‌شوند. برای پیشگیری از بروز این مشکلات می‌توانید از چاه بست برای ورودی چاه توالت استفاده کنید.

⚡️اگر تخصصی در لوله باز کنی ندارید حتما از افراد متخصص در امر لوله بازکنی و تخلیه چاه استفاده کنید، زیرا هر اقدام اشتباه توسط افراد غیر ماهر موجب هل دادن و حرکت شئ در عمق لوله می‌شود که در این صورت مجبور هستید که برای بازکردن آن کنده کاری و لوله کشی مجدد انجام دهید.

به مدیریت: حمید امامی

 

 

 

لوله بازکنی طالقانی در کرج , لوله بازکنی طالقانی , لوله بازکنی در کرج , لوله بازکنی کرج , لوله بازکنی , لوله بازکنی با دستگاه در کرج , لوله بازکنی کرج ,  لوله بازکنی طالقانی کرج , تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج , تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج , تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج ,  لوله بازکنی , تشخیص ترکیدگی لوله  , تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  , ترمیم و بازسازی صفر تا صد ترکیدگی و کلیه کارهای تاسیساتی , لوله کشی سرد و گرم , نصب توالت فرنگی و وال هنگ , انشعاب فاضلاب منزل و ساختمان به فاضلاب شهری در کرج , لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور برقی در کرج , تراکم هوا در کرج , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed