آدرس & اطلاعات

Our Address

مرکزی ، محلات ، شهرک صنعتی محلات ، خیابان گلایل شرقی ، روبروی آب و فاضلاب

ماشین سازی

نوع فعالیت:

سازنده انواع کوره های صنعتی زغال

گروه برادران مومنی با ۵ سال سابقه ماشین سازی و راه اندازی خط تولید اتوماسیون صنعتی در ایران می باشد تمامی پرسنل این شرکت فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر کشور در رشته های برق قدرت.الکترونیک . مکانیک و غیره… می باشد.راه اندازی خط تولید ذغال فشرده و ساخت کوره های صنعتی ذغال لیمو .خط تولید دستگاه برنج مصنوعی و خط تولید ماشین الات تبدیل ضایعات لاستیک و نایلون به سوخت گازوییل . بنزین و نفت سفید. سازنده ماشین الات سی ان سی هکاکی منبت و برش پلاسما

با تکیه بر همین موقعیت استثنائی این شرکت، در مدت فعالیت خود با کسب اعتماد کارآفرینان و تولید کنندگان کشور توانسته است در پیشرفت تولیدات داخلی و اشتغال زایی سهم کوچکی داشته باشد

همچنین با توجه به نیاز بازار و مشتریان خود به تولید و فروش انواع زغال کبابی، لیمو، بریکت (زغال چینی) و پسته و … با بهترین کیفیت مشغول است.

علاوه بر این در جهت بهبود بهره برداری و ارتقاء کیفیت تولیدات مشتریان محترم مشاوره، نصب، راه اندازی و آموزش (توسط کارشناسان مجرب خود به صورت تئوری و عملی) را در محل ارائه می نماید.

مدیریت:آقای مومنی 

گروه کوره سازان برادران مومنی در مرکزی

http://www.kooresazan.ir

 

**********************************************************************************************************

انواع زغال

زغال لیمو

زغال لیمو نوع مرغوبی از زغال است که از چوب درخت لیمو تهیه می‌شود. این زغال با دوام بوده و یکدست و آرام می‌سوزد. کاربرد اصلی آن برای قلیان است.

زغال فشرده

زغال فشرده، شکلی از زغال چوب است که از قطعات خرد چوب و کاه و غیره تهیه می‌شود. این زغال معمولاً کیفیتی پایین‌تر از زغال معمولی دارد ولی ارزان‌تر بوده و نسبت به اکثر زغال‌ها دوام بیشتری دارد. کاربرد این زغال برای کباب کردن در منقل‌های یکبار مصرف یا گریل روی توری است.

کاربرد زغال

پخت‌وپز

از زغال به عنوان سوخت در منقل یا اجاق استفاده می‌شود. از منقل برای پخت غذا به روش کباب کردن استفاده می‌شود. گاهی از منقل زغال افروخته برای دم کردن و گرم نگهداشتن چای استفاده می‌شود.

مصرف توتون و تنباکو

یکی از کاربردهای اصلی زغال چوب در تهیه قلیان است. افروختن یا سرخ کردن زغال برای قلیان در زغال گردان انجام می‌شود. گاهی از منقل فقط برای تولید زغال افروخته استفاده می‌شود. این گونه منقل در کنار وافور یا قلیان به عنوان ابزار تدخین به کار می‌رود.

تهیه فولاد

یکی از کاربردهای سنتی زغال چوب در تهیه فولاد است.

ویژگی‌های زغال

برخی از ویژگی‌های زغال خوب به این شرح است.
خاموش نشود و بدون باد زدن روشن بماند.
با دوام باشد.
دود نکند.
گاز و بو نداشته باشد.
جرقه نداشته باشد.
پرحرارت باشد.
خاکستر فراوان تولید نکند.

 

 

کارخانه زغال , زغال پرسی , تولیدی ذغال , ساخت ذغال , ذغال باربیکیو , آذر زغال , تولید زغال ,

 

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields