مبلمان خانگی،اداری و آرایشگاهی رستا

💠تولید و فروش انواع:

💠مبلمان خانگی،مبلمان اداری،مبلمان آرایشگاهی 

💠عموم کارهای تخصصی پذیرفته میشود.

✳️به طور کلی مبلمان و علی الخصوص مبلمان راحتی (تمام پارچه) از ۴ قسمت تشکیل میشود:

۱.اسکلت(کلاف) ۲.زیرکار (فوم، اسفنج و یراق آلات داخلی)۳.پارچه ۴.پایه‌ها و فِرم هایی که مبل روی آن سوار است.

۱.اسکلت(کلاف)

🔸به تأیید اکثر تولید کنندگان و نجِّاران این حرفه بهترین چوب برای یک مبل تمام پارچه، چوب روسی یا همان نراد که نام رایج آن در دنیا Fir و Sapen، میباشد.

🔸این چوب فاقد درون چوب مشخص و رنگ سفید مایل به قرمز و فاقد مجاری صمغی، راست کار، سبک، واکشیدگی و همکشیدگی کم، قابلیت ترک خوردن کم هنگام خشک شدن، بسیار خوش کار سنباده خوری خوب، میخ خوری و پیچ خوری عالی است.

🔸به همین منظور تمامی‌کلاف‌‌‌های این گروه از چوب‌‌‌های روسی نو به انضمام تخته‌‌‌های چند لایی ۱۶ میل میباشد.

۲.زیرکار (فوم، اسفنج و یراق آلات داخلی)

🔸از مهمترین دغدغه‌‌‌های کسانی که قصد خرید مبل دارند این است که آیا تشک مبل دوام کافی را دارد و در برابر نشستن‌‌‌های مداوم از فرم خارج نمیشود؟

🔸لازم به توضیح است که، اسفنج‌ها برحسب کیلوگرم دسته بندی میشوند که منظور از کیلوگرم چگالی آن میباشد مانند اسفنج ۳۰،۲۵،۲۰،۱۷،۱۵،۱۲ ودر نهایت ۳۵ کیلویی ؛ هرچه چگالی اسفنج بالاتر باشد طول عمر اسفنج بیشتر است اسفنج ۳۵ کیلویی و فوم‌‌‌های سرد بهترین گزینه برای نشیمن مبل میباشد که گروه صنعتی بهسازان برای تمامی‌کف مبلی خود و همچنین تمامی‌قسمت مبل از آن استفاده میکند.

۳. پارچه

🔸پارچه‌‌‌های استفاده شده در تولیدات این گروه از جنس نانو و محصول کشور ترکیه میباشد از مشخصه‌‌‌های این پارچه کیفیت بالای رنگ، تنوع در طرح و رنگ، بافتی بی نظیر، عدم استفاده از مواد شیمیایی حساسیت زا، عدم ایجاد پرز و مقاومت زیاد در برابر سایش و کمرنگ شدن، پاک شدن آسان از آلودگی، ضد آب و ضد حریق بودن آن است.

۴.پایه‌ها و فِرم هایی که مبل روی آن سوار است.

🔸پایه‌ها از اجزای پرمصرف مبل هستند، که تمامی‌وزن مبل و شخص استفاده کننده بر روی پایه‌‌‌های مبل میباشد و همچنین پایه‌ها نقش بسیاری د زیبایی مبل ایفا میکنند. به همین منظور این گروه از چوب وارداتی بسیار مقاوم که به چوب راش گرجستان معروف ا ست استفاده میکند که چوبی نیمه سنگین دارای بافتی همگن و مقاوم در مقابل حشرات و قارچ‌ها میباشد.

🔺مواردی که شامل ضمانت نمیشود:

۱.صدمات ناشی از حمل و نقل
۲.صدمات وارده به پارچه مانند برخورد اشیاء تیز و سوختگی پارچه
۳.استفاده نا صحیح از مبلمان

✳️ویژگی‌‌‌های مبل مناسب:

⚡️ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

⚡️قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

⚡️ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

⚡️چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

⚡️قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

⚡️وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

💥بهترین مبلمان اداری برای آرایشگاه‌ها چه ویژگی هایی باید داشته باشد

🌀مبلمان اداری یکی از انواع مبلمان است. بهترین مبلمان اداری باید علاوه بر ویژگی‌‌‌های منحصر به فرد خود، به افراد حس راحتی ببخشد. اما آشنایی با انواع مبلمان اداری می‌تواند کار دشوار و زمان بری باشد. ما در ادامه این مطلب به نحوه خرید مبلمان اداری و قیمت انواع مبلمان اداری می‌پردازیم، همچنین شما را با مشخصات بهترین مبلمان اداری آشنا می‌سازیم.

💥انواع مبلمان اداری 

🌀قبل از شروع هر مبحث، باید به این موضوع دقت داشت که مبلمان در چه فضایی قرار خواهد گرفت و چه کاربردی خواهد داشت. گاه مشتریان در پی خرید محصولی به منظور استفاده در محیط منزل هستند و گاه این امر برای محیط ادارات و اماکن عمومی‌انجام می‌گیرد.

🌀در نتیجه می‌توان گفت که تفاوت زیادی بین مبلمان منزل و مبلمان اداری وجود دارد. اما مبلمان اداری یکی از بهترین گزینه‌‌‌های مورد استفاده در سالن‌‌‌های آرایشی می‌باشد که زیبایی و جذابیت بی نظیری به طراحی داخلی این اماکن می‌بخشد.

🌀مبلمان اداری به طور کلی به چند بخش میز کنفرانس، میز کار، صندلی اداری و مبلمان تقسیم می‌شود. اما سبک مبلمان اداری سبب تنوع آن می‌شود. مبلمان اداری اغلب به دو دسته مدرن و کلاسیک تقسیم می‌شوند. مبلمان اداری مدرن دارای طراحی ویژه و به روزتری می‌باشد اما مبلمان اداری کلاسیک، اغلب الهام گرفته از طرح‌‌‌های قدیمی‌و پر طرفدار بوده و ظاهری ساده تر دارند.

💥ویژگی‌‌‌های بهترین مبلمان اداری 

🌀همانطور که می‌دانید، ویژگی مبلمان اداری تعیین کننده کیفیت و تناسب آن می‌باشد. از این رو می‌توان از این ویژگی ها، در هنگام خرید استفاده کرد. ارگونومیک بودن مبلمان، یکی از مهم ترین ویژگی‌‌‌های این محصول است. استاندارد بودن آن نیز، مشخصه لازم دیگری است که در هنگام خرید مبلمان اداری باید به آن توجه کرد. راحتی و آسودگی کارمندان، به این دو مشخصه وابسته است.

🌀ویژگی دیگر بهترین مبلمان اداری، استحکام و مقاومت آن است. این امر به کاربران این امکان را می‌دهد تا در هنگام جا به جایی، از سلامت مبلمان اطمینان کاملی داشته باشند. برای مثال، استفاده از برخی از اجزای فلزی می‌تواند این امر را امکان پذیر سازد. این امر به طول عمر بیشتر این نوع مبلمان نیز کمک می‌کند.

🌀اما نکته مهم دیگر که در هنگام خرید مبلمان اداری به آن توجه ویژه ای می‌شود، تطابق و هماهنگی آن با محیط کار و دکوراسیون داخلی است. دکوراسیون داخلی فضای کار می‌تواند نقش مهمی‌در انتخاب رنگ و مدل مبلمان اداری مناسب داشته باشد. بنابراین، زیبایی یکی دیگر از ویژگی‌‌‌های مبلمان اداری مناسب است.

به مدیریت:آقای قدیمی 

 

 

 

 

تولید انواع مبلمان خانگی , فروش انواع مبلمان خانگی , مبلمان خانگی اداری و آرایشگاهی رستا در تهران , تولید انواع مبلمان اداری , فروش انواع مبلمان اداری , فروش انواع مبلمان آرایشگاهی , مبلمان رستا , مبلمان رستا در تهران , قیمت مبلمان اداری , قیمت مبلمان خانگی , قیمت مبلمان آرایشگاهی , تولیدی مبل در تهران , فروش مبلمان در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed