Address & Contact

Our Address

همدان،ملایر،روستای سید شهاب

Telephone

تولیدی انواع مبلمان سلطنتی و راحتی عزتی

✳️ویژگی‌‌‌های مبل مناسب تولیدی انواع مبلمان سلطنتی و راحتی عزتی

🔺ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.تولیدی انواع مبلمان سلطنتی و راحتی عزتی

🔺قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

🔺ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

🔺چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

🔺قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

🔺وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

✳️ویژگی‌ها و خصوصیات مبلمان کلاسیک 

💫ظرافت مبلمان کلاسیک 

🔸🔹مبل های کلاسیک جزو ظریف ترین انواع مبلمان است که منظور از ظریف بودن، ضعیف بودن و شکننده بودن جنس مبلمان نیست بلکه ظرافت و هنری است که در طراحی این آزمون به کار گرفته می شود.از برجسته‌ترین ویژگی‌های مبلمان کلاسیک هم همین ظرافتی است که در طراحی و نقش نگار این مجموعه به کار رفته است.

💫استفاده از چوب در مبلمان کلاسیک 

🔸🔹برای طراحی مبل های کلاسیک حفظ چوب این مبلمان که به عنوان بخشی از طبیعت برای انتقال حس و حال زندگی به زندگی افراد است و بسیار با اهمیت است. علت آرام بخش بودن مبل های کلاسیک گرمایی هست که از چوب این نوع مبلمان نشأت می‌گیرد و همچنین نقش و نگارهای زیبایی که روی آن به صورت منبت ایجاد می شود باعث به وجود آمدن یک فضای جذاب و زیبا و متنوع در منزل می شود.

💫منبت کاری مبلمان کلاسیک 

🔸🔹برای منبت کاری مبل های کلاسیک اصولاً از پشتی های بلند که تاج های تراشیده و منبت کاری شده دارد در پشت مبلمان استفاده می‌کنند و با طرح ها و نقش های که بر روی چوب با منبت کاری ایجاد می‌شود از نمای مختلف برای انواع مبلمان کلاسیک را ایجاد می کند. قسمت های کنده کاری شده مبل های کلاسیک و همچنین استفاده از تشکچه های با پارچه های سنگین و مخمل از ویژگی‌های برجسته مبل های کلاسیک است.

💫کیفیت بالای مبلمان کلاسیک 

🔸🔹بالا بودن کیفیت مبل های کلاسیک از برجسته‌ترین ویژگی‌های این نوع مبلمان است که باعث می شود مدت زمان زیادی بتوان از آنها استفاده کرد و هنگامی که هزینه زیادی را برای این مبلمان می‌پردازیم خیالمان از بابت مدت دوامی که این مبلمان دارند راحت است و اگر بتوانیم به خوبی از آنها مراقبت و نگهداری کنیم می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. کیفیت بالایی که مبلمان کلاسیک دارد به خاطر چوبی است که در این مبلمان استفاده شده است.

✳️ویژگی های مبل استیل یا همان سلطنتی 

💎دارا بودن منبت و نقش و نگار 

🔸🔹منبت‌های زیبا و هنری فراوان روی مبل‌های استیل یا سلطنتی بارزترین ویژگی این نوع مبلمان است و می‌توان گفت مبل‌های استیل در با منبت کاری و نقش و نگار زیاد شناخته می‌شوند؛ نقش و نگارهایی اغلب به رنگ طلایی بوده و حالتی اشرافی به مبلمان می‌بخشند.

💎ارتفاع بلندتر نسبت به سایر مبل‌ها 

🔸🔹در مقایسه با مبلمان راحتی، و مخصوصا مدل های جدید مبل راحتی، ارتفاع مبلمان استیل بلندتر است و علت آن هم داشتن تاج است که مستلزم ارتفاع بیشتر می‌باشد. تولیدی انواع مبلمان سلطنتی و راحتی عزتی

💎داشتن حالت رسمی 

🔸🔹مبل‌های سلطنتی بهترین نوع مبلمان برای استفاده در پذیرایی و برای میهمانی‌های رسمی به شمار می‌رود و به همین دلیل بسیاری از افراد که قصد خرید مبل برای منزل خود را داشته و خانه نسبتا بزرگی دارند، یک دست مبل استیل همراه با یک ست مبل راحتی خریداری کرده و از مبلمان استیل برای میهمانی‌ها و برای دور همی‌های خانوادگی از مبل راحتی استفاده می‌کنند.

💎قیمت بالاتر نسبت به سایر سبک‌های مبلمان 

🔸🔹اگر سری به بازار مبلمان و یا فروشگاه های اینترنتی مبلمان زده باشید، احتمالا متوجه شده‌اید که قیمت مبل های مدل استیل نسبت در حالت کلی نسبت به مبل های راحتی و کلاسیک بالاتر است. یکی از علت‌های این امر نیز به خاطر وجود منبت کاری های فراوان روی این نوع مبلمان است.

✳️مبل راحتی چیست؟ 

🔰مبلمان های راحتی ۲۰۰ سال قدمت دارند و در قالب‌‌‌های دو نفره، سه نفره و یا یک نفره تولید می‌شوند.وقتی که به مبل‌‌‌های راحتی نگاه کنید می‌بینید که در بدنه این مبل‌ها چوبی دیده نمی‌شود و پایه‌‌‌های کوتاهی دارند و دسته‌‌‌های پهن، و در مقایسه با مبلمان استیل از قیمت بهتری برخوردار هستند و در عین حال نسبت به مبلمان استیل ابعاد کوچکتری هم دارند. تولیدی انواع مبلمان سلطنتی و راحتی عزتی

🔰متریالی که برای ساخت این نوع از مبل‌ها به کار میرود به نوعی تعیین‌کننده دوام و قیمت این مبل‌ها هستند.زیرا بدنه اصلی مبل می‌تواند از چوب‌‌‌های مختلف باشد که هرکدام استحکام و ویژگی‌های خاص خودش را دارد و همچنین پارچه ای که به عنوان روکش سراسر ظاهر مبل را می‌پوشاند می‌تواند جنس‌‌‌های مختلفی داشته باشد. پس در حالت کلی می‌توان گفت که مبل راحتی مبلی است که تمام آن چرم ویا پارچه مبلی باشد.

به مدیریت:احمد عزتی

 

تولیدی انواع مبلمان سلطنتی عزتی در ملایر همدان , تولیدی انواع مبلمان راحتی عزتی در ملایر همدان , تولیدی انواع مبلمان در ملایر , تولیدی مبلمان در همدان , قیمت مبلمان راحتی در همدان , قیمت مبلمان راحتی در ملایر , قیمت مبلمان سلطنتی در ملایر , مبلمان راحتی عزتی , مبلمان سلطنتی عزتی , بهترین تولیدی مبلمان در ملایر , تولیدی انواع مبلمان سلطنتی و راحتی عزتی

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed