آدرس & اطلاعات

Our Address

کرج ، خیابان فروردین ، به سمت رضا شهر ، نبش کوچه مدائن ، گالری مبل میداس

مبلمان میداس

💠 عرضه انواع مبلمان ، سرویس خواب ، ساعت ، آینه کنسول ، بوفه ، میز تلویزیون ، جلومبلی ، میز نهارخوری

💠 جهیزیه کامل عروس همراه با هدیه

💠 اقساط ۶ ماهه با چک

💠 مبلمان یکی از مهم ترین پارامترهای است که جزء لاینفک معماری و طراحی داخلی به شمار می آید. دکوراتورهای حرفه ای برای به نمایش گذاشتن طرح ها و ایده های خود همیشه از مبل های متنوع و متفاوت بهره می گیرند. از آنجایی که زیبایی دومین امر مهم پس از کیفیت به شمار می رود باید بگویم بهره گیری از متریال مرغوب، تم های رنگی‌ سفارشی، قیمت های مقرون به صرفه و متخصصین حرفه ای در بخش تولید تنها بخشی از مزیت های گروه تولید مبل میداس محسوب می شود.

💠 مبل یکی از نمادهای برتری بین اقشار متفاوت جامعه است و شما با بهره گیری از مبلمان مدرن کلاسیک و سلطنتی به خوبی می توانید این تفاوت فرهنگی را به رخ بکشید. مبل تعریفی از چهارپایه، نیمکت، صندلی و یا سه پایه است که متریال به کار رفته در آن سبب تغییر شکل آن در طی گذر زمان شده است.

💠 اگر می خواهید در دنیای مدرن امروز از گوی رقابت جا نمانید به شما توصیه می کنیم از مجموعه گالری میداس دیدن فرماید. این تیم برگزیده و توانمند با آشنایی به بازارهای جهانی و با بهره گیری از آخرین دستاوردهای روز دنیا ایده ال ترین ها را برای شما همراهان همیشگی فراهم آورده است.

 

 

مدیریت : آقای ابراهیم شعبانی اردرودکناری

 

 

 

گالری مبل کلاسیک , گالری مبل راحتی , گالری مبل کرج , گالری مبل تهران , سرویس خواب , ویترین , بوفه , میز نهارخوری , آینه کنسول , 

بازخورد

نگارش یک بازخورد

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields