Address & Contact

Our Address

آذربایجان غربی،سلماس،کمربندی جاده تبریز

تولید و اجرای مبل آرگون

?تولیدی مبل راحتی 
?تولید مبل چستر 

✳️به طور کلی مبلمان و علی الخصوص مبلمان راحتی (تمام پارچه) از ۴ قسمت تشکیل میشود:

۱.اسکلت(کلاف) ۲.زیرکار (فوم، اسفنج و یراق آلات داخلی)۳.پارچه ۴.پایه‌ها و فِرم هایی که مبل روی آن سوار است.

۱.اسکلت(کلاف)

?به تأیید اکثر تولید کنندگان و نجِّاران این حرفه بهترین چوب برای یک مبل تمام پارچه، چوب روسی یا همان نراد که نام رایج آن در دنیا Fir و Sapen، میباشد.

?این چوب فاقد درون چوب مشخص و رنگ سفید مایل به قرمز و فاقد مجاری صمغی، راست کار، سبک، واکشیدگی و همکشیدگی کم، قابلیت ترک خوردن کم هنگام خشک شدن، بسیار خوش کار سنباده خوری خوب، میخ خوری و پیچ خوری عالی است.

?به همین منظور تمامی‌کلاف‌‌‌های این گروه از چوب‌‌‌های روسی نو به انضمام تخته‌‌‌های چند لایی ۱۶ میل میباشد.

۲.زیرکار (فوم، اسفنج و یراق آلات داخلی)

?از مهمترین دغدغه‌‌‌های کسانی که قصد خرید مبل دارند این است که آیا تشک مبل دوام کافی را دارد و در برابر نشستن‌‌‌های مداوم از فرم خارج نمیشود؟

?لازم به توضیح است که، اسفنج‌ها برحسب کیلوگرم دسته بندی میشوند که منظور از کیلوگرم چگالی آن میباشد مانند اسفنج ۳۰،۲۵،۲۰،۱۷،۱۵،۱۲ ودر نهایت ۳۵ کیلویی ؛ هرچه چگالی اسفنج بالاتر باشد طول عمر اسفنج بیشتر است اسفنج ۳۵ کیلویی و فوم‌‌‌های سرد بهترین گزینه برای نشیمن مبل میباشد که گروه صنعتی بهسازان برای تمامی‌کف مبلی خود و همچنین تمامی‌قسمت مبل از آن استفاده میکند.

۳. پارچه

?پارچه‌‌‌های استفاده شده در تولیدات این گروه از جنس نانو و محصول کشور ترکیه میباشد از مشخصه‌‌‌های این پارچه کیفیت بالای رنگ، تنوع در طرح و رنگ، بافتی بی نظیر، عدم استفاده از مواد شیمیایی حساسیت زا، عدم ایجاد پرز و مقاومت زیاد در برابر سایش و کمرنگ شدن، پاک شدن آسان از آلودگی، ضد آب و ضد حریق بودن آن است.

۴.پایه‌ها و فِرم هایی که مبل روی آن سوار است.

?پایه‌ها از اجزای پرمصرف مبل هستند، که تمامی‌وزن مبل و شخص استفاده کننده بر روی پایه‌‌‌های مبل میباشد و همچنین پایه‌ها نقش بسیاری د زیبایی مبل ایفا میکنند. به همین منظور این گروه از چوب وارداتی بسیار مقاوم که به چوب راش گرجستان معروف ا ست استفاده میکند که چوبی نیمه سنگین دارای بافتی همگن و مقاوم در مقابل حشرات و قارچ‌ها میباشد.

مواردی که شامل ضمانت نمیشود:

۱.صدمات ناشی از حمل و نقل
۲.صدمات وارده به پارچه مانند برخورد اشیاء تیز و سوختگی پارچه
۳.استفاده نا صحیح از مبلمان

✳️ویژگی‌‌‌های مبل مناسب:

?ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

?قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

?ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

?چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

?قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

?وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

به مدیریت:محمد دیوانی 

تولید مبل آرگون در سلماس , اجرای مبل آرگون در سلماس , مبل آرگون , مبل , تولیدی مبل , تولیدی مبل راحتی , تولیدی مبل چستر , تولید انواع مبل و راحتی , قیمت مبل , هزینه ساخت مبل , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed