Address & Contact

Our Address

تهران اتوبان امام رضاپاکدشت مجتمع ادارات خیابان کارتن سازی کوچه طرح سازان کوچه دامادش پلاک ۲۰

Telephone

مجسمه سازی اکبری

⭐️تولید و عرضه انواع مجسمه‌‌‌های پلی استر و فایبرگلاس مدرن به صورت خام،رنگی،تکی و عمده

⭐️مجسمه گلدان و صندلی

⭐️مجسمه دکوری پلی استر فانتزی

⭐️آباژور

⭐️اجرای نرده،سرستون،آبنما

⭐️آینه شمعدان،قاب آینه

⭐️شومینه

⭐️گلدان گل دکوری

⭐️آینه کنسول و جا شمعی

⭐️نماسازی و محوطه سازی باغ،ویلا،سرستون و آلاچیق

⭐️طراحی ویلا و دکوراسیون داخلی

🔴مجسمه سازی

❇️هنر مجسمه سازی یکی از صنایع دستی زیر شاخه ی صنایع سنگی می‌باشد. هدف از مجسمه سازی یاد آوری و یا به نمایش گذاشتن یک شی، انسان و یا هر چیز دیگری می‌باشد. پیکر تراشی از زیر شاخه‌‌‌های هنر مجسمه سازی است و در اصل به کسی که تندیس می‌سازد، پیکر تراش نیز میگویند.

🌀برای مجسمه سازی با سنگ باید سنگ مناسب انتخاب نکمود و این اصلا کار ساده ای نیس. همانطور که گفته شد بهترین سنگ برای مجسمه سازی سنگ تراورتن عباس آباد و سنگ مرمریت می‌باشد.

🌀این سنگ‌ها حالتی آهکی دارند که کار را ساده تر میکند. از این سنگ‌ها علاوه بر مجسمه سازی برای تزئین بناها نیز استفاده میشود.ایتالیایی‌ها از اولین افرادی بودند که با استفاده از سنگ هنر مجسمه سازی را انجام دادند.

🔴کاربرد فایبرگلاس در مجسمه سازی

🌀فایبرگلاس، متریالی است که تکنولوژی به ما هدیه داده است. مسلما کاربرد این متریال، تنها به ساخت مجسمه و المان ختم نمی‌شود، اما یکی از کاربردهای مهم و جذاب آن که اکثر افراد با آن آشنایی دارند، همین است.

🌀بیش تر مجسمه هایی که در طراحی منظر و فضای شهری به کار می‌روند، ورودی فضاهای تجاری و تفریحی را تعریف می‌کنند یا در میادین و پارک‌ها به چشم می‌خورند، از جنس فایبرگلاس هستند. فایبرگلاس به غیر از خلق مجسمه‌‌‌های غول آسا در سطح شهر، در تولید مجسمه‌‌‌های کوچک تر و ظریف تر برای زیباسازی دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف نیز کاربرد دارد.

🔴مجسمه فایبرگلاس، یگ گزینه به روز با قیمت مطلوب

🌀خرید یا سفارش ساخت مجسمه‌‌‌های مدرن با طرح‌‌‌های متنوع و دلخواه از جنس فایبرگلاس در مقایسه با مواردی که از جنس سنگ، چوب یا دیگر متریال‌ها هستند، در بسیاری از مواقع ارزان تر تمام می‌شود.

🌀گذشته از این، وقتی از فایبرگلاس برای ایجاد المان یا مجسمه استفاده می‌کنید، هیچ محدودیتی در تعریف فرم و اندازه کار وجود ندارد. از این رو می‌توان گفت که فایبرگلاس، بهترین گزینه پیش رو برای اجرای مجسمه است.

🔴مجسمه‌‌‌های پلی استر در رنگ‌‌‌های مختلف

🌀ساخت مجسمه‌‌‌های پلی استر از ماده ای بی شکل، جادویی و هیجان انگیز است،هنر معجزه می‌کند و از پلی استر بی معنا وبی جان،مجسمه هایی میسازد که گویی زنده هستند و هر کدام معنایی خاص دارند.مجسمه‌ها به صورت بی رنگ هستند و با اضافه کردن رنگ‌‌‌های جذاب، رنگین و چشم نواز میشوند.هنرمند حین کار با رزین پلی استر،احساس خود را نیز با پلی استر و هاردنر ترکیب میکند و همین احساس است که به هر تیکه از مجسمه، روح و زندگی می‌بخشد.

🌀مجسمه‌‌‌های پلی استر در دکوراسیون‌‌‌های امروزیِ خانه‌ها هنر را به فضا خواهند آورد.برای رنگین کردن مجسمه یا میتوانید رنگ را همان اول با مواد ترکیب نمایید.یا بعد از خشک شدن و خارج کردن مجسمه‌ها به رنگ آمیزی آن‌ها با قلم مو بپردازید.قرار دادن چند مجسمه ی خاص پلی استر در رنگ هایی که مکمل هم هستند.کنار هم در دکور ها،رنگ و زیبایی خاصی به دکوراسیون خانه یا اتاق می‌بخشد.

مدیریت:آقای اقبال اکبری

 

مجسمه , مجسمه سازی , مجسمه سازی در تهران , مجسمه سازی اکبری در تهران , مجسمه پلی استر , مجسمه فایبرگلاس , مجسمه سنگی , مجسمه گلدان و صندلی , نماسازی و محوطه سازی باغ , اجرای نرده , سرستون , آبنما , کاربرد فایبرگلاس در مجسمه سازی , قیمت انواع مجسمه در تهران , تولید و عرضه انواع مجسمه در تهران , مجسمه دکوری پلی استر فانتزی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed