مرکز پخش صنایع روشنایی فروزش

⚡️  فروش انواع بست کمربندی ، لامپ  

⚡️  ارسال به تمام نقاط کشور⚡️ 

⚡️ تهیه و توزیع انواع لوازم الکتریکی و روشنایی،سیم و کابل با کیفیت و قیمت مناسب ⚡️

مرکز پخش صنایع روشنایی فروزش

💡 لامپ‌‌‌های LED SMD

🔹SMD نوعی فناوری است که در آن قطعات الکترونیکی بدون ایجاد سوراخ و تنها با لحیم کاری روکار به بورد متصل می‌شوند. این فناوری در لامپ‌‌‌های LED منجر به طراحی نوع جدیدی از لامپ‌‌‌های LED شد که از کاربرد زیادی برخوردارند و موجب افزایش طول عمر و بازدهی بهتر لامپ شده است.

🔹کنار هم قرارگرفتن تعداد زیادی از این لامپ‌‌‌های کوچک SMD، نوری مناسب ایجاد می‌کند. این لامپ‌ها پخش نور زیادی دارند و امروزه لامپ‌‌‌های حبابی و شمعی زیادی به دلیل این ویژگی با چنین تکنولوژی تولید می‌شود.

💡 لامپ‌‌‌های فلورسنت فشرده

🔹لامپ فلورسنت فشرده یا CFLS، ۷۵ درصد کمتر از لامپ‌‌‌های رشته ای انرژی مصرف می‌کند و عمرش هم طولانی‌تر است. تفاوت این لامپ‌ها با لامپ رشته ای این است که تناژ رنگی‌شان نسبتا سرد است و حاوی جیوه هستند. با اینکه میزان جیوه به کار رفته در این لامپ‌ها خیلی کم است؛ اما به معنی این نیست که نباید مراقب باشید.

💡 لامپ‌های LED فیلامنتی

🔹این نوع لامپ‌ها ظاهری شبیه به لامپ‌‌‌های رشته‌ای دارند و به همین جهت به آن‌ها لامپ‌‌‌های LED رشته‌ای هم گفته می‌شود. در داخل لامپ‌‌‌های فیلامنتی مجموعه‌ای از LEDهای ریز کنار هم قرار داده می‌شوند. این لامپ‌ها به علت طراحی زیبایی که دارند بیشتر برای چراغ‌‌‌های تزئینی و زینتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای کسانی که به شکل ظاهری لامپ‌‌‌های رشته ای علاقه دارند جایگزین مناسبی محسوب می‌شوند.

🔹این لامپ‌ها پخش نور چندان زیادی ندارند اما زیبایی آن‌ها خیره کننده است. همین موضوع استفاده از آن‌ها را در مکان هایی مانند کافی شاپ‌ها که زیبایی مهم تر از میزان پخش نور است گسترش داده است.

🔴 انواع لامپ
💡 لامپ رشته ای

🔹نوع قدیمی‌ و سنتی از لامپ‌ها را لامپ رشته ای تشکیل می‌دهد که این روزها کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و جای خودشان را به گزینه‌‌‌های کم مصرف تر و ال ای دی‌ها داده اند. این نوع لامپ، نور درخشانی ایجاد می‌کند که باعث احساس راحتی و زیبایی بیشتر در فضای منزل می‌شود.

مرکز پخش صنایع روشنایی فروزش

مدیریت : صادق محمد زاده

برای اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس بگیرید :

02140660862

09364738887

09128432820

برای ارتباط با مدیر فروش با شماره ذیل تماس بگیرید :

09128432820

برای ارسال لیست قیمت و عکس با شماره ذیل در ارتباط باشید :
09383202957

 

لوازم الکتریکی , لوازم روشنایی , انواع سیم و کابل , انواع لامپ , ملزومات روشنایی , تهیه و توزیع ملزومات روشنایی و انواع سیم کابل  , مرکز پخش صنایع روشنایی فروزش 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed