Address & Contact

Our Address

کرمانشاه،وکیل آقا،خیابان مسیر نفت،روبه روی عکاسی نایس

Telephone

بزرگترین مرکز پخش و فروش تخم مرغ محلی و دو زرده در غرب کشور

🥚🍳 پخش و فروش تخم مرغ محلی و دو زرده 🥚🍳

🥚🍳 تخم مرغ بومی یا تخم مرغ محلی به تخم مرغ هایی گفته می شود که توسط مرغ های خانگی یا مرغ هایی که در مزارع و فضای باز به صورت طبیعی و بدون مصرف هورمون و آنتی بیوتیک زندگی می کنند ، تولید می شود.

🥚🍳 تفاوت تخم مرغ محلی و تخم مرغ ماشینی

🥚 از آن جا که مرغ های محلی تغذیه طبیعی و متنوع تری دارند معمولا تخم مرغ های محلی طعمی بهتر و غنی تر دارند ولی از نظر از نظر ارزش غذایی تفاوتی با تخم مرغ ماشینی ندارد.

🥚 مصرف داروهای آنتی بیوتیک و هورمونی در مرغ های محلی معمولا وجود ندارد و از این نظر احتمال وجود این مواد در تخم مرغ محلی نسبت به تخم مرغ صنعتی کمتر است.

🥚 تخم مرغ های محلی معمولا به فضولات مرغ آلوده هستند که احتمال انتقال میکروب سالمونلا را بالا می برد بنابراین به محض خرید حتما دستکش به دست کنید و تخم مرغ ها را با مایع ظرفشویی بشویید و آبکشی کنید تا کاملا تمیز شوند.

🥚 روی تخم مرغ های صنعتی تاریخ تولید درج شده است ولی تخم مرغ های محلی تاریخ تولید ندارند و احتمال مانده بودن یا خراب شدن در آن ها بیشتر است.

🥚🍳 خواص تخم مرغ محلی اصل

تخم مرغ یکی از مغذی ترین مواد غذایی موجود بر روی سیاره ماست . تخم مرغ محلی پخته حاوی مقادیری ویتامین E ، D ، K ، B2 ، B5 و B6 است. یک تخم مرغ می تواند دارای ۷۷ کالری ، ۶ گرم پروتئین و ۵ گرم چربی سالم باشد . تخم مرغ دارای درصدی از تمام مواد غذایی ضروری است. در ادامه با تخم مرغ محلی آشنا خواهیم شد:

🥚 دارای کلسترول بالا است. ( تقریبا از ۲۱۲ میلی گرم کلسترول برخوردار است)

🥚 مقادیر بالایی از ویتامین ها را در خود جای داده است. (ویتامین A، ویتامینهای B6 ،B5 ،B12 ،B2، فولات، فسفر و سلنیوم، ویتامین E، ویتامین K ویتامین D، کلسیم و روی)

🥚 بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

🥚 زرده آن از آب مروارید چشم جلوگیری می کند. (زرده ی تخم مرغ محلی حاوی مقادیر زیادی از لوتئین و زیگزانتین است، وجود این مواد سلامت چشم را افزایش می دهد)

🥚 مقدار قابل ملاحظه ای امگا ۳ دارد.

🥚 کاهش وزن را به همراه دارد. (بسیاری از نیازهای بدن را برطرف می کند و احساس سیری طولانی مدت می دهد)

🥚 منابع زیادی از ویتامین d و c موجود در تخم مرغ وجود دارد که از آسیب استخوان ها جلوگیری می کند.

مدیریت : علی سیاسیاهی 

قیمت تخم مرغ محلی , تخم مرغ رسمی , ارزش غذایی تخم مرغ , تخم مرغ دو زرده ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed