میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن سمیرا شمس

 انجام کلیه خدمات میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن صورت

فیبروز و آرایش دائم

 دارای مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی

آموزش حرفه ای با قیمت بسیار عالی
کسب درآمد میلیونی با کمترین مبلغ و بالاترین رضایت هنرجو در سراسر ایران

خط چشم و سایه چشم

خط چشم به روش فیکانتور

 هاشور و سایه ی ابرو یکی از متداول ترین متد آرایشی و ترمیمی روز دنیا ست که خانم های جویای زیبایی را بسیار مجذوب خود ساخته است و آن ها را از صرف زمان طولانی برای آرایش ابروها با مداد و سایه بی نیاز می کند و تاثیر به سزایی در زیبا سازی چهره و اعتماد به نفس افراد دارد.

 هم میکروپیگمنتیشن و هم میکروبلیدینگ از جمله روش های نیمه دائمی هستند و بعد از مدتی (حدود یک سال تا شش سال) کم کم محو شده و در صورت عدم تجدید پاک می شوند.

بن مژه دنباله دار

خط چشم و بن مژه

 رنگ مورد استفاده در هر دو روش یکسان است و بنابراین دوام یکسانی دارند. اما متد بکار گرفته شده موجب برخی تفاوت های جزئی می شود.

 با توجه به اینکه میکروپیگمنتیشن از ابزار دیجیتال برای تنظیم عمق نفوذ و حرکت سوزن استفاده می کند و رنگ از طریق کارتریج و سوزن به عمق مورد نظر نفوذ پیدا می کند، می توان از دوام آن مطمئن تر بود. در برخی موارد که حالت پوست برای حفظ رنگ ایده آل است، حتی تا دو سال یا بیشتر نیز امکان دوام رنگ وجود دارد.

خط چشم بلند

 به علت دستی بودن قلم میکرو بلیدینگ، مهارت آرایشگر در ایجاد خطوط بسیار مهم است. اگر فشار وارد شده به بلید کافی نباشد، عمق و نفوذ کافی به دست نیامده و خطوط خیلی زود محو می شوند. از طرفی اگر فشار زیاد باشد امکان آسیب رسیدن به ابرو وجود دارد. پس اگر دوست دارید از مزایای یک هاشور سه بعدی زیبا و طبیعی برخوردار شوید حتما به یک مرکز آرایش و ترمیم معتبر و به یک فرد با تجربه مراجعه کنید که ضمن در امان ماندن از آسیب های احتمالی، از دوام کافی و مطلوب هاشور ایجاد شده نیز بهره مند شوید.

مدیریت : خانم سمیرا عزیزی شمس

آمبره ابرو
میکروبلیدینگ به روش فیبروز
میکروبلیدینگ به روش فیبروز
فیبروز و شید

رژ لب، خط لب و شیدینگ لب

 

 

 

میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن , میکروبلیدینگ چیست , قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو , هاشور بهتر است یا میکروبلیدینگ , تفاوت میکروبلیدینگ و هاشور ,

Reviews


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/zmat/domains/zmat.ir/public_html/wp-content/themes/directory2/ait-theme/@framework/vendor/nette-closures.min.inc on line 576
1
Submit your rating

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
فاطمه حمیدی 26 مهر 1401 9:41 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

سلام به همکی،واقعا ممنونم که اینقدر کارتون عالی بود در کنار اخلاق بی نظیرتون❤️