Address & Contact

Our Address

یزد

نصب چوب ترموود روسی چوب ضد آب نصب قرنیز کاج ترمو 

? نصب تخصصی چوب ترمو روسی ، قرنیز و چمن مصنوعی کاج ترمو در یزد?

نصب چوب ترموود روسی چوب ضد آب نصب قرنیز کاج ترمو در یزد

?  ترمووود چیست؟

✔️ از سالهای بسیار دور بشر به این مطلب پی برده بود که سوزاندن و نیم سوز کردن چوب مقاومت آن را در مقابل بسیاری از عوامل جوی در محیطهای بیرونی افزایش چشمگیر می‌دهد و در این راستا تحقیقات بسیار گسترده در کشور‌‌‌های مختلف در این زمینه آغاز شد.
کشور فنلاندبا بکارگیری روش‌های مهندسی و فراوری مناسب پس از سالها تحقیقات و آزمایش عمر و دوام چوب‌ها را افزایش داد و با تیمار حرارتی چوب، به روش ترمو وود (THERMO WOOD) دست یافت که به شرح زیر می‌باشد:

نصب چوب ترموود روسی چوب ضد آب نصب قرنیز کاج ترمو در یزد

?  فاز اول:

✔️ ابتدا چوب‌ها را برش داده و به اشکال مختلف در می‌آورند و سپس در داخل دستگاه ترمووود آنها را تا ۱۰۰ و سپس ۱۳۰ درجه سانتی گراد تحت شرایط خاص گرما می‌دهند که این مطلب باعث خشک شدن چوب و کاهش رطوبت چوب می‌شود.

? فاز دوم:

✔️ حرارت را ۱۸۰ تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد تحت همان شرایط بالا برده و در این حالت کلیه صمغ و رطوبت چوب خارج شده و به صفر نزدیک می‌شود و ساعتها در این دما و شرایط باقی می‌ماند و تمام قسمتهای چوب تا مرکز آن به رنگ قهوای روشن در می‌آید.

نصب چوب ترموود روسی چوب ضد آب نصب قرنیز کاج ترمو در یزد

?  فاز سوم:

✔️ چوب آرام آرام سرد شده تا دمای آن به ۱۰۰ درجه سانتی گراد برسد و سپس با پاشیدن آب و بخار آب دمای آن را به دمای محیط می‌رسانند. در این مرحله چوب رطوبت جذب کرده و رطوبت نهایی آن به ۴ تا ۶ در صد می‌رسد. با استفاده از این روش، عمده خصوصیات منفی چوب تقریبا از بین می‌روند. به دلیل دمای بالایی که چوب متحمل می‌شود، زنجیره‌‌‌های سلولزی آن شکسته شده، اسیدهای آن تجزیه شده و از هر گونه جانور میکروسکوپی و حشرات پاک می‌شود. بخش عمده رزین چوب از آن خارج می‌شود و آن قسمتی که باقی می‌ماند به شکل بلور در آمده و بی ضرر می‌گردد. پس از این فرایند، چوب در مقابل سرما، گرما، بارندگی، رطوبت، حشرات و هر گونه تغییر شکل در محیط‌‌‌های بیرونی و داخلی مقاوم میشود.

????????????????

نصب چوب ترموود روسی چوب ضد آب نصب قرنیز کاج ترمو در یزد

? راهنمای انتخاب انواع قرنیز:

همان‌طور که می‌دانید قرنیزها فضای بین دیوار و کفپوش را پنهان می‌کنند و از دیوارها در برابر ضربه، خش، رطوبت محافظت می‌کنند. همچنین نصب قرنیز به جهت زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون داخلی و جلوه بیشتر کفپوش لمینت و پارکت، کاغذ دیواری انجام می‌شود. قرنیزها در مدل‌های قرنیز سنگی، قرنیز چوبی، قرنیز اچ دی اف HDF و قرنیز PVC هستند. به طور معمول عرض قرنیزها 7 و 9 سانتی متر است و ضخامت آن‌ها معمولا 17 میلی متر است.

قرنیزهای پی وی سی و قرنیز ام دی اف از نظر شکل ظاهری و رنگ بسیار متنوع هستند. در بین این جنس‌ها، طرح‌های مختلف وجود دارد و حتی می‌توانند از نظر ظاهری بسیار شبیه باشند که در این حالت باید به سایر ویژگی‌های آن توجه کرد. ویژگی‌هایی مانند وزن، مقاومت در برابر ضربه، هزینه، رطوبت و … .

? قرنیزهای تک جداره دو جداره:

قرنیزها به صورت کلی دارای دو مدل هستند: مدل قرنیز تک جداره و قرنیز دو جداره. قرنیز دو جداره این امکان را دارند که سیم‌ها و کابل‌ها را از فضای خالی که داخل قرنیز وجود دارد عبور کند تا ظاهری زیبا به دکوراسیون داخلی منزل ببخشد و سیم‌ها آسیب نبینند. امروزه قرنیزهای متنوعی تولید می‌شوند و هر کدام قابلیت‌های ویژه‌ای مانند ضد حریق بودن قرنیز، قابلیت شستشو ی قرنیز، ضد خش بودن، ضدپوسیدگی، ضد حشرات و… را دارند.

? نصب قرنیز را به متخصصش بسپار? 

قرنیز نواری از سنگ، چوب یا پلاستیک است؛ که در پایین دیوار نصب می‌شود. نصب قرنیز کاری تخصصی است که ممکن است به درستی از پس هر نصابی برنیاید. خدمات نصب قرنیز انواع مختلفی دارد از جمله: نصب قرنیز پلاستیکی، نصب قرنیز چوبی، نصب قرنیز پی وی سی، نصب قرنیز آب بندی کابینت و … که می توانید در “کاج ترمو” این خدمات را در بالاترین سطح کیفیت دریافت نمایید.

بنابراین در انتخاب نصاب قرنیز برای ساختمان خود دقت زیادی خرج دهید؛ چرا که هر مرحله از نصب قرنیز روش متفاوتی دارد. به عنوان مثال نحوه نصب قرنیز پی وی سی، روش برش قرنیز پی وی سی، روش اجرای قرنیز چوبی، نحوه چسباندن قرنیز و… مهارت خاص خودش را دارد.

مدیریت : آقای محمد ده مرده

نصب قرنیز , نصب قرنیز دیوار , هزینه نصب قرنیز پی وی سی , چوب ترموود روسی , چوب ضد آب , چمن مصنوعی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed