Address & Contact

Our Address

تهران،سیار

Telephoneتزئینات و تغییرات ساختمانی معتمدی

تمامی امور ساختمانی با اکیپ کاملا مجرب تغییرات تخریب و باز سازی اصولی لوله کشی برق کاری گچ کاری کناف و نقاشی پذیرفته میشود

✨سفارشات کار در تهران کرج لواسانات و شمال پذیرفته می شود

?انجام کلیه امور ساختمانی، تغییرات داخلی از صفر تا صد،گچ کاری جزئی و کلی کناف،کاغذ دیواری و تاسیسات

?نقاشی داخلی و نمای ساختمان با جدیدترین متد روز

?اجرای تمامی رنگ های موجود در بازار رنگ های روغنی، پلاستیک، آکرولیک، مولتی کالر، بلکا، کنیتکس، پلی استر و رنگ های صنعتی با بهترین متریال و طرح های متنوع روز

?بهترین رنگ ها برای سطوح داخلی ساختمان روغنی ، پلاستیک و آکرولیک می باشند و کیفیت و ماندگاری رنگ های پوششی به زیر سازی و انجام مراحل قبل رنگ‌آمیزی بستگی دارد با زیر سازی درست و مناسب با رنگ پوششی مورد نظر میتوان دوام و ماندگاری طولانی تر رنگ را تضمین کرد.

?در بعضی آگهی ها میبینیم که قیمت نقاشی ساختمان را با زیرسازی و بدون زیرسازی محاسبه می کنند و قیمت کار بدون زیرسازی را کمتر در نظر می گیرند درصورتی که رنگ‌آمیزی بدون آماده سازی زیر کار کاملا بیهوده و بی فایده هست.

?جهت امور تزئینات تغییرات تاسیسات برق کاری گچ بری و کچ کاری کناف و نقاشی ساختمانی با ما تماس بگیرید و با عقد قرارداد و اطمینان خاطر با نازل ترین قیمت و کوتاه ترین زمان کار مورد نظر خود را تحویل بگیرید?

❇️نقاشی ساختمان نه تنها اولین قدم برای زیباسازی ساختمان‌های نوساز، بلکه روشی کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون نیز هست. نقاشی ساختمان می‌توانند تاثیر قابل توجهی روی فضای و روحیه شما بگذارند. به همین دلیل، کمک گرفتن از برترین متخصصان نقاشی ساختمان برای اجرای جدیدترین تکنیک‌های نقاشی ساختمان از جمله نقاشی ساختمان به روش کودکانه یا مدرن، اهمیت بالایی دارد.

?رنگ روغن

?رنگ روغن از گذشته تاکنون همواره جزو محبوب‌ترین نوع رنگ برای نقاشی در و پنجره بین نقاشان بوده است. از این نوع از رنگ بیشتر برای عایق و ضد زنگ کردن درها و پنجره استفاده می‌شود. رنگ‌‌‌های روغنی به سه دسته براق، مات و نیمه مات تقسیم می‌شوند.
رنگ روغنی براق ماندگاری و پوشش بالایی دارد و به دلیل براق بودن منعکس کننده ی نور و باعث روشنایی بیشتر است اما ایرادات گچ کاری را مشخص می‌کند.

?رنگ روغنی مات نور را انعکاس نمی‌دهد و نسبت به نوع براق آن ایرادات را کمتر نشان می‌دهد. اما پوشش کمتری دارد و صد درصد قابل و شستشو نیست زیرا جای دستمال روی دیوار مشخص می‌شود.

?رنگ پلاستیک

?این رنگ‌ها از قدیمی‌ترین نوع رنگ‌ها می‌باشد. با وجود کیفیت بالای این رنگ و راحتی کار کردن با آن، دقت بسیاری احتیاج دارد زیرا در صورت غلیظ بودن رنگ اثر غلطک یا قلم روی دیوار می‌ماند و باید چندین بار برای نتیجه بهتر رنگ آمیزی را تکرار کنیم.

?رنگ‌‌‌های پلاستیک حلال در آب می‌باشد و احتیاجی به مواد نفتی ندارند. این رنگ‌ها برای سقف بسیار مناسب می‌باشد زیرا پوشانندگی بالایی دارد و قابل شستشو است اما دوام آن کم است. مات است و بوی بدی ندارد. سرعت کار با آن بالا می‌باشد و زود خشک می‌شود، جاذب آب است و زود چرک می‌شود.

?رنگ‌های پلاستیک مورد استفاده در نقاشی ساختمان که در بازار یافت می‌شوند به ۲ دسته تقسیم می‌شوند: رنگ پلاستیک و رنگ نیمه پلاستیک،رنگ پلاستیک داری مقدار زیادی از چسب چوب بوده و به همین علت نیز چسبندگی، زیبایی و استقامت به مراتب بیشتری نسبت به رنگ‌های نیمه پلاستیک که دارای مقدار کمتری چسب چوب هستند است.

?مزایای کاربرد سقف کاذب کناف

?کناف در برابر زلزله بسیار مقاوم بوده و از ایمنی بالایی برخوددار است.
?کاربرد کناف در سقف کاذب و دیگر قسمت‌های ساختمان با سرعت اجرای بالا و راحتی انجام کار همراه است.

?کناف وزن کمی‌دارد و هزینه حمل و نقل آن پایین است.
?یک عایق صوتی و حرارتی مناسب به حساب آمده و بر افزایش سطح مفید زیر بنا نیز تاثیر مثبت دارد.

?کناف دارای قابلیت بالایی برای اعمال طرح‌های متنوع در دکوراسیون داخلی بوده و در تغییر فضاهای قدیمی‌به جدید پتانسیل کاربردی بالایی دارد.
?کاربرد راحت کناف نیاز به نیروی کاری بیشتر را کاهش داده و با قابلیت بازیافت معادل ۷۵ درصد مصالح به کاهش نخاله‌های ساختمانی کمک می‌کند

?کناف برای نصب انواع لوستر و چراغ یا دیگر خدمات وابسته به انواع تاسیسات امکان عبور راحت از بین فضاهای ایجاد شده را دارد.
?امکان دسترسی راحت به تاسیسات ساختمانی پنهانی را ایجاد کرده و در استفاده بهینه از منابع زیست محیطی تاثیر مثبتی دارد.

?امکان رنگ پذیری بالای کناف دست طراحان اخلی را برای استفاده از رنگ‌های مختلف برای رنگ آمیزی سقف کاذب با کناف باز گذاشته است.

به مدیریت:پیمان معتمدی      
کناف , کاغذ دیواری , نقاشی ساختمان , رنگ روغن و پلاستیک , تعمیرات ساختمان در تهران و کرج , نقاشی ساختمان معتمدی در تهران و کرج , انواع خدمات ساختمانی در تهران , تزئینات داخلی ساختمان در تهران و کرج ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed