Address & Contact

Our Address

البرز ، کرج

Telephone

نماسازان نمای ساختمان دانش بنیان 

💎 نماسازی، نمای سیمانی، کلاسیک، رومی‌و پلیمو در کرج💎

💎 طراحی و اجرای نمای ساختمان، سنگ کاری 

💎نمای ساختمان یکی از مهمترین عناصر بیرونی برای ظاهر ساختمان است. در طراحی ساختمان، طراحی نما به دلیل اینکه مشخص‌کننده چارچوب کار برای دیگر اجزای ساختمان است مهمترین بخش به شمار می‌آید. نمای ساختمان در ظاهر و زیباسازی شهرها اهمیت زیادی دارد.

💎 نمای ساختمان پوسته هر ساختمان است و نقش بسیار مهمی‌در زیبایی و جذابیت آن ایفا می‌کند. در طراحی نما، معماران و سازندگان با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت جغرافیایی، تعداد طبقات ساختمان، سلیقه افراد و بودجه آن‌ها اقدام به انتخاب نوع مصالح می‌کنند.

💎 نمای بیرونی به منزله یک لایه محافظ برای ساختمان است که نه تنها آن را در برابر عوامل مختلف محافظت می‌نماید، بلکه نقش بسیار مهمی‌در زیبایی آن دارد. نمای ساختمانی و طراحی نمای ساختمان مسکونی به منظره شهری شکل می‌دهد، از این رو طراحی نماهای مختلف باید با یکدیگر هماهنگی داشته باشد.

💎 نمای سیمانی

نمای سیمانی از جمله نماهایی است که قیمت اجرای آن ارزان می‌باشد. سرعت اجرای این نما بالاست و در کمترین زمان ممکن می‌توان آن را بر روی سطح خارجی ساختمان اعمال نمود. نماکاری ساختمان با سیمان با استفاده از بهترین متریال صورت می‌گیرد تا سطح کار از کیفیت مناسب برخوردار باشد.

نمای سیمانی از مقاومت لازم در برابر حریق برخوردار است و در صورت بروز آتش سوزی از انتشار آن جلوگیری می‌کند. در اجرای نما سیمانی ساختمان از سیمان سفید و یا سیمان رنگی استفاده می‌شود که هر کدام زیبایی خود را دارد. لازم به ذکر است که شستشوی این نما بسیار آسان است، از این رو این نما را می‌توان نمایی ساده و در عین حال زیبا برای ساختمان دانست.

از جمله معایب استفاده از نمای سیمانی این است که امکان شکستگی و ترک خوردگی در آن وجود دارد و عایق صوتی ضعیفی می‌باشد. همچنین گرد و خاک را به راحتی به خود جذب می‌کند.

💎 نمای سنگی

این نما از جمله نماهای لوکس است که همواره زیبایی و جذابیت خود را در طول زمان‌‌‌های مختلف نشان می‌دهد و با استفاده از انواع سنگ ساختمانی اجرا می‌شود. قیمت سنگ نما در مقایسه با سایر مصالحی که برای نماکاری استفاده می‌شوند، بالاتر است. نمای رومی‌یکی از نماهای سنگی است که زیبایی حیرت آوری به ساختمان می‌بخشد.

در سنگ نمای رومی‌از سنگ مرمر، سنگ تراورتن و سنگ گرانیت استفاده می‌شود که هر کدام زیبایی و ویژگی‌‌‌های منحصر بفرد خود را دارند. نمای سنگی سالیان سال ماندگار است و در برابر عوامل مختلف نظیر باد، باران، برف، نور خورشید و گرد و غبار مقاوم می‌باشد.

سنگی که برایاین نما انتخاب می‌شود باید از دوام و استحکام لازم برخوردار باشد، در غیر این صورت در اثر انقباض و انبساط دچار ترک خوردگی خواهد شد. نمای سنگی مسکونی و یا سایر بناها نیازمند مراقبت می‌باشد و هر چند وقت یکبار، نماشویی آن الزامیست.

❇️نمای رومی‌چیست؟

🔹نمای رومی‌را می‌توان الهام گرفته از سبک معماری خاص کلاسیک روم و یونان دانست اما در گذر زمان و ورود آن به ایران المان‌هایی از ایران باستان نیز به آن وارده شده است. نمای رومی‌ساختمان که بسیاری از آن به عنوان نمای کلاسیک نیز یاد می‌کنند با توجه به المان‌های شاخصی که در طراحی و اجرای آن به کار برده می‌شود در جلب توجه کردن بسیار بارز عمل می‌کند.

🔹این‌گونه نماها به خاطر معماری تقریباً پیچیده و مصالح ساختمانی گران قیمت مانند سنگ‌های طبیعی مرمر، گرانیت و تراورتن به گونه‌ای در تصور عموم مخصوص ساختمان‌های لوکس و طبقه مرفه جامعه است در صورتی که این‌گونه طرح‌ها در بسیاری از ساختمان‌ها و آپارتمان‌های امروزی کم و بیش استفاده می‌شود.

مدیریت: عباس نژاد

 

پلیمو: جایگزین رابیس و یا تور مرغی
1_سطح درگیری بسیار بالا
2_سرعت اجرای بالا
3_اجرای اسان
5_ماندگاری بسیار بالا
6_بدون اسیب زیر کار با میخ فولادی
7 _ظرافت اجرای بالا
8_نپوس مثل رابیس به مرور زمان نمیپوسه
9_ قدرت مانور بسیار بالا
10_ اندود پذیری بالا
11_تحت هیچ شرایطی از زیر کار جدا نمیشه
12_وزن بسیار پایین
13_از نظر اقتصادی مقرون به صرفه

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

کوتینگ: جهت محافظ نما در مقابل عوامل جوی و زیبایی نهایی نما استفاده میشود.
1_نفوذ پذیری بالا
2_ ماندگاری بالا
3 _ انتی یو وی
4_شفافیت بسیار عالی
5_ پایه اب: دوست محیط زیست
6_واترپروف
7_ اب گریز
8_اجرای اسان باقلم مو و اسپری

 

درحال اجرا ساختمان های
اداره استاندارد
بجای سیمان و ماسه در نما
عایق حرارتی سبک، امواج گیر،
سرمایش و گرمایش و روکار ساختمان
دکوره و شسته نما میباشد.
ابزار رومی‌با عایق سبک، بدون شستشو،
بدون جذب آب و ترک خوردن
با استفاده از مواد پلیمو با چسبندگی بالا اجرا در سطوح‌‌‌های صاف مثل شیشه، سنگ نما، گچ و….

با طرح‌‌‌های مختلف *

 

سنگ کاری نما ,  نما رومی‌ , کلاسیک , مدرن , ساختمان سازی , نما کلاسیک ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed