ایزوگام و قیرگونی سینا کشاورزی در کردستان

✨نصب انواع ایزوگام و قیرگونی

🔴ایزوگام چیست؟

💠ایزوگام یک پوشش مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده و با استفاده از گرما بر بستر بام و مکان مورد نظر نصب و چسبانده می‌شود و از ایزوگام برای عایق کردن سطوح مختلفی همچون پی، دیواره، کف و بام ساختمان‌ها و استخرها برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت استفاده می‌شود.

🔴مزایای ایزوگام:

❇️پیوندپذیری عالی و درزبندی یکنواختی را ایجاد می‌کند

❇️در برابر پانچ استاتیکی و ضربات وارده مقاوم است

❇️در مقابل پارگی و فشار هیدرواستاتیکی مقاوم است

❇️بسیار اقتصادی و مقرون ‌به‌ صرفه است

❇️احتیاج به برف ‌روبی ندارد

❇️در مقابل سرما و گرما مقاومت زیادی دارد

❇️نصب آن آسان است

❇️کاربردش منجر به آلودگی هوا نمی‌شود

❇️در مقابل اشعه UV مقاوم است

❇️وزن زیادی ندارد و از بار اضافی سقف جلوگیری می‌کند

❇️به علت سبکی و مقاومت زیاد به ‌تنهایی یک عایق کامل جهت پشت ‌بام، پی ساختمان، حمام و استخر، مخازن آب، تونل ‌های آبیاری، سردخانه‌ها، لوله‌های گاز و نفت است.

🔴ایزوگام تک لایه یا دولایه؟ کدام بهتر است؟

💠ایزوگام چه تک لایه، چه دولایه، ممکن است باروکش آلومینیومی‌یا بدون روکش باشد اگر قصد دارید سطوحی مثل پشت ‌بام را ایزوگام کنید که در برابر تابش مستقیم نور خورشید و گرما قرار دارد، بهتر است از ایزوگام با روکش آلومینیوم یا اصطلاحاً ایزوگام فویل دار استفاده کنید و اگر قصدتان عایق ‌کاری پی ساختمان یا دیواره و کف سرویس‌های بهداشتی است، از نوع بدون روکش یا اصطلاحاً ایزوگام ساده استفاده کنید تا اقتصادی‌تر باشد.

🔴قیرگونی

💠قیرگونی محصولی از قیر و گونی می‌باشد که برای عایق قسمت هایی مانند پی سازی، سرویس هاس بهداشتی، آشپزخانه، پشت بام‌‌‌های ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

💠قبل از اجرا باید سطح کار ریسمان شده، کاملا صاف و تمیز باشد و لوله‌‌‌های بخاری، کف شوی و هواکش‌ها در محل مشخص شده نصب شده باشند. در این روش قیر را به وسیله ی گونی تثبیت ومسطح می‌کنند زیرا الیاف گونی نقش مسطح کننده را ایفا می‌کنند. در کل قیر گونی به دو روش یک لایه و دو لایه انجام می‌شود.

به مدیریت:کشاورزی

 

 

 

 

 

نصب و اجرای ایزوگام و قیرگونی , اجرای ایزوگام در سنندج , نصب ایزوگام در سننج , اجرای ایزوگام سینا کشاورزی , ایزوگام تک لایه , انواع عایق‌‌‌‌‌‌های رطوبتی , ایزوگام دولایه , مزایای ایزوگام , اجرای انواع عایق رطوبتی در کردستان , نمایندگی نصب ایزوگام و قیرگونی سينا کشاورزی در کردستان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed