Address & Contact

Our Address

تهران ، تهرانپارس ، خیابان جشنواره ، خیابان زهدی ، خیابان ۲۲ بهمن ، پلاک ۸

اجرای نمای اسپایدر و سیستم های نیوتک

اجرای نمای اسپایدر و سیستم های نیوتک

💠 اولین طراح و سازنده اسپایدر و اجرای نمای اسپایدر و سیستم های نیوتک در ایران💠

💠 درب شیشه ای ، کرتین وال ، شیشه گیوتین ، پارتیشن ، سقف شیشه ای💠

www.spidersystem.ir

💠 اجرای نمای شیشه ای ، اسپایدر ، کرتین وال ، کابین دوش و درب شیشه ای

💠 درب برقی ، استخر شیشه ای ، شیشه خم ، سقف شیشه ای و سقف متحرک

💠 شیشه گیوتین ، نرده شیشه ای ،  یراق آلات لولا 

💠 پله شیشه ای ، پارتیشن ، بالکن شیشه ای و درب تلسکوپی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

💠 نمای اسپایدر Point-fixed glass facades یکی از نماهای مدرن تمام شیشه ای است که اغلب از آن در مراکز تجاری استفاده میشود. طراحی نمای اسپایدر به گونه ای است که در برابر انواع نیروهای جانبی مانند: باد،زلزله و ضربه بسیار مقاوم است و دچار تغییر شکل نمی شود. نمای شیشه اسپایدر امکان دید بسیار وسیع و گسترده ای را فراهم می آورد. جالب است بدانید علت نام گذاری این نوع نما (Spider) به دلیل عنکبوتی شکل بودن ساختار این نما است.

💠 مزایای نمای اسپایدر:

✔️ شفافیت نما
✔️ وزن کم
✔️ دوام بالا در برابر زلزله
✔️ قابلیت جابجایی نما
✔️ کاهش دادن هزینه نماسازی با ایجاد نمای دو طرفه
✔️ مقاومت بالا در برابر حرارت و تابش شدید خورشید
✔️ قابلیت انعطاف پذیری بالا
✔️ قابلیت تلفیق با نما های دیگرمانند: کامپوزیت، فریم لس، سفال نما، سنگ، لوور و…
✔️ مقاومت بالا در برابر شوکهای فشاری مانند انفجار و ضربه

💠 انواع نمای اسپایدر:

✔️ خرپا فلزی
✔️ کابلی
✔️ اسپیس فریم
✔️ فین گلس

اجرای نمای اسپایدر و سیستم های نیوتک

💠 اجزای تشکیل دهنده نمای اسپایدر:

۱– شیشه (Glass)

✔️ شیشه ها یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده ای نما میباشند.برای اجرای نمای اسپایدر باید از شیشه هایی استفاده شود که مقاومت بالایی در برابر فشار و دما داشته باشد. به همین دلیل معمولا از شیشه های لمینیت برای اجرای نمای اسپایدر استفاده می شود. همچنین گاهی اوقات به دلیل جلوگیری از اتلاف انرژی، از شیشه های دوجداره برای ساخت نمای اسپایدر استفاده می شود.

۲– اتصالات و بستهای اسپایدر (Connector)

✔️ اتصال دهنده های نمای اسپایدر، وظیفه اتصال شیشه هایاسپایدر به سازه اصلی را دارند. همچنین اتصال دهنده ها نیروی وارد شده بر مفصل ها را به سازه اصلی منتقل میکنند.

۳– چسبهای تلفیقی

✔️ چسبهای تلفیقی برای پرکردن فواصل بین درز بین شیشه ها برای تامین سلامت شیشه ها و ایزولاسیون نما استفاده می شود.

۴– باد بندها و استراکچر

✔️ با در نظر گرفتن فشارهای جانبی وارده برنما مانند: زلزله، باد و..، بادبندها جزء اصلی ترین قسمت های اسکلت نما را میباشند. در حقیقت سیستم اسپایدر بدون وجود بادبند ها و سیستم سازه ای هیچ هویتی نخواهد داشت.

💠 آیا نمای اسپایدر ایمن است؟

✔️ بله،این نما یکی از ایمن ترین و یکپارچه ترین نماها میباشد که در برابر شرایط اقلیمی و انواع نیرو مقاومت بالایی از خود نشان میدهد.

💠 جمع بندی:

✔️ به درستی که نمای اسپایدر یکی از زیبا ترین نماهای ساختمانی است. این نما توانست تحولی در نماسازی ساختمان های اداری و تجاری و توسعه ی نماهای شیشه ای ایجاد کند.

 

مدیریت : اصغر موحدی فرد

 نمای شیشه ای با سیستم فین گلاس

نمای شیشه فین گلس که یکی از انواع نمای اسپایدر محسوب می شود، دقیقا با همین هدف در ساختمان سازی کاربرد دارد. اما مهم ترین دلیل به کارگیری این نوع از نمای شیشه ای، حذف چهارچوب ها و شبکه های نگهدارنده شیشه است.

در اتصالات نمای شیشه ای فین گلس باله های شیشه ای نقش تعیین کننده را ایفا می کنند. در حقیقت شیشه هم نقش دیواره شیشه ای را دارد و هم سازه ای است که دیواره بر روی آن سوار می شود.

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

نمای شیشه ای اسپایدر با سیستم شاسی فلزی

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

اجرای نمای اسپایدر و سیستم های نیوتک

 نمای شیشه ای با سیستم کابلی فیکس فتینگ

نمای شگفت‌انگیزی که با استفاده از شیشه و کابل‌های معلق در سیستم اسپایدر کابلی به وجود می‌آید در هیچ یک از سیستم‌های نمای شیشه ای قابل مشاهده نیست. در این سیستم نه خبری از لوله‌های استیل و نه خبری از تیغه های شیشه‌ای است و تمام این‌ها جای خود را به کابل‌هایی نیرومند می‌دهند. طراحی و اجرای این مدل، نیازمند به داشتن سازه بسیار قوی و محاسبات بسیار دقیقی می‌باشد، به همین دلیل و نیز به دلیل سختی اجرا و قیمت تمام شده بالاتر نسبت به دو سیستم دیگر، مورد استفاده کمتری قرار می‌گیرد.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

اجرای نمای اسپایدر و سیستم های نیوتک

 کرتین وال

نمای لامل، یا همان نمای کرتین وال، یکی از سیستم‌های نمای مدرن ساختمانی است، که ساختاری خود ایستا دارد. ساختار خود ایستا، به ساختاری گفته می‌شود، که سنگینی وزن بالای شیشه را بر روی سازه کرتین وال یا همان لامل‌ها و شاسی کشی‌های مربوطه نگه می‌دارد و هیچ گونه بار مرده‌ای را بر ساختمان تحمیل نمی‌کند.

در واقع نمای کرتین وال یا اصطلاحا لامل، نمایی شیشه‌ای است، که در صورت نصب شدن صحیح، سنگینی حاصل از وزن شیشه‌ها و بار انرژی‌های حاصل از باد، طوفان و بارندگی‌ها، معمولا متوجه پوسته خارجی نمای ساختمان می‌شود و متوجه خود ساختمان نخواهد بود.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
 شیشه خم

در برخی از ساختمان های نوساز که مهندسان ساختمانی قصد ایجاد یک نمای خاص و مدرن را دارند از نمای شیشه خم استفاده می کنند که هر چند کار پیچیده و زمانبری به شمار می رود اما با ایجاد یک نمای جذاب و مدرن هر بیننده ای تحت تاثیر قرار خواهد گرفت .

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
 سقف شیشه ای

سقف شیشه ای از مدرن ترین نمونه سقف های قابل اجرا بر روی ساختمان های مسکونی، استخر و رستوران ها و موارد می باشد که با نام های دیگری از قبیل اسکای لایت نیز شناخته شده است. این سقف ها بدنه تمام شیشه داشته و به منظور افزایش مقاومت از قاب های فلزی و آلومینیومی برای آنها استفاده میشود.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
پارتیشن اداری 

پارتیشن های اداری می توانند راهی ایده آل برای تقسیم فضای داخلی محیط کار شما باشند. آن ها روشی انعطاف پذیر و کم هزینه برای ایجاد دفاتر شخصی، تقسیم بندی محیط یا ایجاد اتاق های مجزا هستند که می توانند به زیباسازی و دکوراتیو بودن محیط شما نیز کمک کنند. پارتیشن ها در انواع متنوعی طراحی و تولید می شوند که هر کدام دارای ویژگی، مزایا، معایب، متریال، طرح و رنگ، نحوه نصب و قیمت متفاوتی هستند.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
 درب شیشه ای لولایی

درب شیشه ای لولایی در انواع مختلف و با متریال متفاوتی در صنعت درب سازی از شیشه ساخته و پرداخته می شود که پرکاربرد ترین درب شیشه ای سکوریت لولایی را بنا به آمار تولید می توان درب شیشه ای سکوریت لولایی عنوان کرد. به دلیل استفاده فراوان از درب شیشه ای سکوریت لولایی افراد به دنبال آگاهی از قیمت درب شیشه ای سکوریت لولایی هستند تا بتوانند براساس متراژ و نیاز خود قیمت درب شیشه ای مورد نیاز خود را براورد نمایند. درب های شیشه ای لولایی به دلیل راحتی و سهولت در استفاده مورد کاربرد بسیاری از افراد قرار می گیرد.
درب لولایی به دلیل نصب راحت و امنیت در هنگام استفاده طرفداران بسیاری دارد به همین دلیل اغلب افراد خواهان قیمت درب شیشه ای سکوریت لولایی می باشند.

پارتیشن شیشه ای فول فرم لس
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
درب شیشه ای لولایی 
اجرای نمای اسپایدر و سیستم های نیوتک
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
  درب ریلی (اسلایدینگ) ورولیکی

این درب دارای یک ریل در قسمت بالا می‌باشد. درب به طور اتوماتیک به هنگام نزدیک شدن فرد به محل تحت پوشش حسگرها با حرکتی کشویی باز خواهد شد . در ساخت این درب از شیشه های مرغوب و ایمن استفاده شده . درب دارای سنسور و سیستم های پیشرفته می‌باشد که شامل تسمه ,فولی هرزگر, چشم های الکترونیک, موتور گیربکس , ریل و هنگر ها می‌باشد .

روند کاری درب کشویی اتوماتیک

روند کار به این صورت است که شخص با نزدیک شدن به درب تحت شعاع سنسورها قرار میگیرد و سنسور پالس یا سیگنالی دریافت خواهد کرد تا درب را باز نماید جالب است بدانید بخش مهم تر این کار به عهده قطعه بسیار مهمی به نام میکرو کامپیوتر (کنترل باکس) است که سنسور به این قطعه متصل شده است، درواقع می‌توان این قطعه را مغز در اتوماتیک نامید . کنترل سنسور های گیرنده و قطعاتی دیگری چون موتور کنترل تردد بر عهده کنترل باکس می‌باشد .

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
 کابین دوش شیشه ای 

کابین دوش شیشه ای ایده ای نو در سبک زندگی مدرن امروزی می باشد.در دنیای مدرن امروزی افراد به دنبال زیبایی هرچه بیشتر در محیط زندگی خود می باشند در این بین طراحی و دکوراسیون داخلی را درجای جای محیط زندگی خود دخیل می کنند.طراحی و ایده های نو در دکوراسیون حتی به داخل حمام نیز کشیده شده است و معماران سبک جدیدی را به عنوان کابین دوش شیشه ای طراحی کرده اند که طرفدان زیادی نیز پیدا کرده است. کابین دوش شیشه ای می تواند با اشغال کمترین فضا زیبایی چند برابری برای محیط ایجاد کند.

کابین دوش ها علاوه بر زیبایی و دکوراتیو کردن محیط از خیس و کثیف شدن سایر نقاط در حمام نیز جلوگیری می کند.کابین دوش ها از متریالی همچون پلکسی گلاس،پروفیل های آلومینیومی بزرگ و شیشه ساخته می شوند. اما از آنجاییکه شیشه زیبایی بیشتری دارد ،این متریال طرفداران بیشتری پیدا کرده است لذا کابین دوش ها نیز به سمت شیشه ای شدن کشیده شدند.کابین دوش با توجه به ابعاد و موقعیت پروژه در انواع مختلفی طراحی می شود. کابین دوش ها یک محفظه ی کامل جهت دوش گرفتن هستند ونیازی به آب بندی و یا کاشی کردن دیواره ها نمی باشد همچنین این سیستم مجهز به دوش و سایر متعلقات مربوط به استحمام می باشد.

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
 دیوار شیشه ای متحرک وبالکن شیشه ای 

ابتدا لازم است که بگوییم شیشه بالکن یا همان شیشه تراس ، هدف اصلی استفاده از آن برای حفاظت بوده که البته در دهه اخیر زیبایی ساختمان نیز از مزایای جدید استفاده از شیشه تراس است.

نحوه استفاده از شیشه های ساختمانی و طراحی و اجرای مناسب آن میتواند منزل و یا محل کار شما را خاص نماید و جلوه خاصی به محیط ببخشد. شیشه های بالکنی در ابعاد و اشکال مختلف تولید میشود که در بخش بعدی این مقاله انواع آن را معرفی خواهیم کرد، به عنوان مثال شیشه بالکن اگر به صورت متحرک باشد میتوانید در فصول مختلف آن را باز یا بسته نگه دارید و همچنین زمانی که کودکی در خانه دارید میتوانید محل تراس یا بالکن خود را ایمن نگه دارید و همچنین از ورود آلودگی هوا یا حشرات مزاحم نیز میتوانید جلوگیری کنید.

بالکن شیشه ای را میتوان در هر شرایط آب و هوایی نصب کرد حتی ضخامت و مقاوت آن ها را تغییر داد، بلکه شاید برای شما جالب باشد که بدانید شیشه های بالکنی در برابر بادهایی تا 300 کیلومتر بر ساعت هم مقاومت میکنند…! شیشه های مورداستفاده برای بالکن ، از نوع سکوریت بوده و مقاوت بسیار بالایی دارد.

 

 

 

اجرای نمای شیشه ای , اسپایدر , کرتین وال , کابین دوش , درب شیشه ای , درب برقی , استخر شیشه ای , شیشه خم , سقف شیشه ای , سقف متحرک , شیشه گیوتین , نرده شیشه ای , یراق آلات لولا , پله شیشه ای , پارتیشن , بالکن شیشه ای , درب تلسکوپی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed