Address & Contact

Our Address

آذربایجان غربی ، میاندوآب

نهالستان در میاندوآب

❇️فروش انواع نهال میوه:

☘️هلو
☘️گلابی
☘️سیب
☘️زرد آلو
☘️به
☘️گیلاس
☘️آلبالو
☘️بادام
☘️ آلوچه
☘️گردو
☘️خرمالو
☘️ انار
☘️ انجیر و ….

🔴گیاهان مثمر

🔸منظور از گیاهان مثمر فقط درختان میوه نیستند، مثلا درخت حنا نیز نوعی درخت مثمر محسوب میشود چرا که ثمره آن گیاهی دارویی است، این نوع درختان در فضای سبز شهری کاربرد زیادی ندارند چرا که باید برای مراقبت و نظافت آن برنامه ی مدونی داشت.

🔴گیاهان غیرمثمر

🔸درختان غیرمثمر اغلب درختان زینتی هستند که میوه ای ندارند و برای زیباسازی فضای سبز، باغ‌ها و جنگل‌ها بکار برده میشود و این درختان خود انواع مختلفی دارند.

🔴خصوصیات یک نهال خوب

💠 ریشه فراوانی داشته باشد.

💠ساقه آن مستقیم وبدون انشعاب باشد.

💠تاج آن طبیعی و انشعاب داشته باشد.

💠پوسته نهال باید شاداب و آبدارباشد.

💠در نهال هایی که همیشه سبز هستندرنگ برگ‌ها بایدسبز معمولی یا سبز تیره یکدست باشد.

💠ریشه نهال باید شادابی و رطوبت داشته باشدوبریدگی وشکستگی آن باید بسیار کم باشد.

💠از نظر سن نهال پیوندی باید یک یا دو ساله باشد.نهال‌‌‌های خیلی جوان و کمتر از یک سال ویا نهال‌‌‌های مسن و بیشتر از دوسال برای احداث باغ مناسب نیستندولی گاهی برای واکاری درختان خشکیده در باغ احداث شده می‌توان از نهال‌‌‌های دو ساله نیز استفاده نمود.

💠 باید توجه داشته باشیدکه اعضای مختلف نهال از زخم ووجودحشرات وبیماری به دور باشد.

💠جوانه‌‌‌های روی تنه نهال به خصوص در دو سوم قسمت پایین تنه نهال بایستی سالم وقوی باشد تا بتواندپس از کاشت نهال در زمین اصلی و سربرداری آن شروع به فعالیت کرده وتعداد شاخه‌‌‌های لازم را در جهات مختلف تنها درخت تولید کند.معمولا نهال‌‌‌های مسن جوانه‌‌‌های قسمت پایین تنها نهال این حالت خود را از دست داده وپایه به اصظلاح کور شده که باید از خرید آنها خودداری شود.

💠نهال پیوندی بایدساقه عمودی داشته باشدواز محل پیوند به طور مستقیم به طرف بالا رشد کرده باشدو گره یازاویه ایی با پایه پیدا نکرده باشدبه عبارت دیگر تنهانهال نسبت به سطح زمین عمود باشد.

💠نهال پیوندی بایددارای پایه و پیوندک مشخص باشد.

 

به مدیریت: سردار میرزایی

شماره تماس:

۰۹۱۴۴۸۱۱۲۴۲
۰۹۰۳۰۱۰۹۵۹۰

 

 

 

 

 

 

نهالستان باغ پرهام میرزایی در میاندوآب , نهالستان  , نهالستان در میاندوآب , نهال پیودی , خرید و فروش نهال , نهال سیب , نهال میوه در میاندوآب , قیمت نهال , بهترین نهالستان در میاندآوب , فروش انواع نهال در میاندوآب , فروش نهال میوه در میاندوآب , بهترین نهالستان در میاندوآب , نهالستان در میاندوآب , نهال مثمر در میاندوآب , نهال غیر مثمر در نهالستان , نهال گردو در میاندوآب , نهال بادام در میاندوآب , نهال سیب در میاندوآب , نهال انگور در میاندوآب , نهال آلو در میاندوآب , نهال زردآلو میاندوآب , نهال آلوچه در میاندوآب , نهال انار در میاندوآب , نهال خرمالو در میاندوآب , نهال گردو در میاندوآب ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
جواد 19 فروردین 1400 1:27 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

از دیدن نهالاتون لذت برد