نهالستان در میاندوآب

🌳 فروش انواع نهال به صورت کاملا تخصصی و تضمینی🌳

🌳 انواع نهال‌‌‌های گردو

🌳 نهال گلابی. زرشک. تمشک. انجیر سیاه.فندق.ازگیل. زیتون. زردآلو. آلبالو. به. هلو. شلیل. بادام. انار. توت. پسته. انگور. چنار. سپیدار تبریزی. صنوبر. خرمالو. بادام خونی و کاغذ ی. سیب. گیلاس. سنجد

🌳 ارائه خدمات تخصصی در امور کاشت، داشت، برداشت، هرس و مشاوره باغات

🌳 ارسال به سراسر کشور

🌳 تهیه وعرضه انواع بذر نهال

🌳 احداث باغات میوه

🌳 طراحی واحداث فضای سبز

🌳 هرس درختان مثمروزینتی

🌳 پیوندزنی نهالستان ودرختان

🌳 تولید عرضه انواع نهال‌‌‌های مثمر و غیر مثمر، احداث باغ،اجرای فضای سبز ویلایی

🌳 نهال‌‌‌های با کیفیت و اصلاح شده

 نهال‌‌‌های زودبارده و پربارده با بهترین کیفیت
 بزرگترین تولیدکننده نهال‌‌‌های اصلاح شده و پیوندی
🌳 مدیریت باغ در زمستان🌳

نهال صنوبر

✍️ بسیاری از مردم با شروع پاییز و زمستان رسیدگی به باغات و اقدامات نگهداری از این مهم را تا شروع فصل جدید (بهار) قطع میکنند. در صورتی که فصل زمستان در کشاورزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نهال صنوبر

❄️ یخ آب یا آبیاری غرقابی یک روز قبل از اینکه دمای هوا به سرمای قابل توجهی (کمتر از صفر درجه سانتیگراد) برسد در از بین بردن بسیاری از تخمها، لاروها و حشرات کامل تاثیر بسیار زیادی دارد، ضمن اینکه بسیاری از بیماریهای قارچی و باکتریهای هم کنترل نسبی می‌شود.

نهال گردو

? تعداد زیادی از این آفات، آفات خاکزی هستند که خسارت خود را به ریشه و طوقه گیاهان میزنند. تعدادی از این حشرات، حشراتی هستند که تنها زمستان را در زیر خاک و کاه و کلش روی زمین میگذرانند و خسارات آنها در بخش‌‌‌های هوایی گیاه و با شروع فصل بهار ایجاد می‌شود.

نهال گردو ژنوتیپ

? لذا یخ آب زمستانه می‌تواند بخش زیادی از آفات را از بین ببرد.

?در سالهای اخیر آفت کرم سفید ریشه و آبدزدکها، خسارت جدی را به باغات میوه و مزارع ایجاد کرده اند و کشاورزان با استفاده از سموم مختلف به مبارزه با آنها می‌پردازند، اما استفاده سموم در خاک خسارات جبران ناپذیری را به کیفیت خاک ایجاد می‌کند.

نهال شلیل مغان و هلو

? اینجا است که لزوم استفاده از روش آبیاری غرقابی زمستانه را پررنگ میکند.
غرقاب کردن خاک درختان منجر به یخ زدن سطح خاک شده و مانع از تنفس کرم‌ها و آفات می‌شود. بهترین دمای هوا برای انجام این عملیات دمای ۷- است اما دماهای پایین تر از صفر تا ۱۰- مفید هستند باید توجه داشت که دماهای بسیار پایین میتواند به طوقه و ریشه درختان خسارت بزند و لذا در چنین دماهایی این روش توصیه نمی‌گردد.

ارقام بادام دیرگل

? آبیاری غرقابی زمستانه یا یخ آب، علاوه بر کنترل بخش زیادی از آفات و بیماریها موجب بهبود خواص فیزیکی خاک میشود. خاکهایی که یک یا دوبار در زمستان با این روش آبیاری می‌شود بافت اسفنجی تری پیدا کرده و تخلخل بیشتری پیدا می‌کنند، در حقیقت آب در زمان یخ زدن دچار انبساط می‌شود و این انبساط در خاک، موجب جدا شدن ذرات خاک از هم و بالارفتن تخلخل خاک می‌شود، در خاکهای سنگین و رسی سنگین ( که اکثر خاکهای کشور را شامل می‌شود ) بالا بردن تخلخل موجب حفظ رطوبت خاک، در دسترس قرار گرفتن عناصر غذایی و گسترش ریشه گیاهان می‌شود

ارقام بادام دیرگل

 

مدیریت : معروفی

 

 

 

 

 

نهالستان , گلخانه , نهال , نهال فروشی , بهترین نهالستان , نهالستان تخصصی در میاندوآب , نهال در میاندوآب , نهالستان در میاندوآب , نهال هلو در میاندوآب , نهال شلیل در میاندوآب , نهال مثمر در میاندوآب , نهال غیر مثمر در میاندوآب , نهال گردو در میاندوآب , نهال گردو ژنوتیپ در میاندوآب

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed