نهالستان سبز نگین

 

فروش نهال گردو اصل کانادایی

   

پرستاری از گردوهای خوشه ای و کوپه ای

نهالهای مثمر و غیرمثمر

ارقام نهال پیوندی و اصلاح شده

تولید و پرورش مستقیم انواع نهال های گردو اصل ژنوتیپ، کوپه، خوشه ای، کانادایی ، انگور، گردو، بادام ، هلو، شلیل، گلابی، آلو، شابلون، انجیر، انار، خرمالو، گیلاس و آلبالو در میاندوآب

پرورش گردوهای بذری رویشی، دیرگل،زودبازده و کاغذی سردسیری تضمین با عقد قرارداد رسمی

⚡️فروش ارقام نهال گردو ژنتیپ تضمینی بارگیری در اولین سال دیرگل کاغذی و اصلاح شده⚡️

فاصله زمانی باگردوهای دیگر ۲۰الی ۳۰روز بعد از گردوهای دیگر از خواب زمستانی بیدار شده و بعداز عبورسرما فعال میشه برای جوانه زدن و رو به رو شد میکنه همان سال اول کاشت بارگیری میکنه چنانچه اگه هواسرد یخبندان شد منتظرمیشه هوای سرد تمام بشه بعد شروع به فعالیت میکنه و شکوفه میزنه کاملا سردسیری و گرمسیری مقاومت بسیار بالایی دارد تضمین میکنیم با عقد قرارداد رسمی در دفترخانه های رسمی

گردوی کانادایی هم همین شرایط دارد ولی کانادایی کوپه ای و خوشه ای میباشد

✅ لیست ارقام نهالهای انگور ✅

به صورت ریشه باز و گلدانی 

 قابل عرضه در سال ۱۴۰۱ — ۱۴۰۰

دارای شناسنامه (لیبل) 

سیاه بیدانه ترکمن
سفید بیدانه ‌‌
قرمز بیدانه
سیاه سردشتی
شاهانی شیراز
سفید کشمشی بواناتی
رطبی شیراز
قزل اوزوم
عسگری سفید
عسگری قرمز
فخری
پیکانی سفید
یاقوتی
کندوری
ویسقلی
شاهانی پیکانی
صاحبی
حسینی
خلیلی
دیزماری
گزندایی
تبرزه قرمز
تبرزه سفید
ریش بابا قرمز
قره شانی
لعل قرمز
لعل سیاه
لعل سفید
شاهرودی
دسترچین
گندمه
قرمز فرانسوی خارجی
فلیم سیدلس خارجی
روبی سیدلس خارجی
کریمسون سیدلس خارجی
سوپریور سیدلس خارجی
پرلت سیدلس خارجی
ردگلوب خارجی
بلک سیدلس خارجی
لابروسکا طمع دار خارجی
موندراپ‌ (بلک ویلیام) خارجی
انگور فرنگی قرمز ردکارنت

 

دارای مجوز رسمی از موسسه بذر و نهال کشور و وزارت جهاد کشاورزی 
ارسال به تمام نقاط کشور همراه با

بروشور (آموزش کاشت ، داشت )
فاکتور رسمی
بسته بندی عالی
 عمده و خرده , بدون محدودیت تعداد (حتی یک عدد)
☘️ مشاوره و پشتیبانی
تضمینی
09379693398
09149805679
با مدیریت نهالستان مهندس منصور مهدیزاده

⚡️گردو ژنوتیپ برتر چیست:

به گونه‌ هایی از نهال گردو که دچار جهش ژنتیکی شده‌ اند، گردو ژنوتیپ، گفته می‌شود. از این گونه‌ ها نهال‌هایی که صفات مثبت یک نهال گردو را دارند، نهال گردو ژنوتیپ برتر، نامیده می‌شوند. کیفیت میوه گردو مطابق با بازار روز از مهم‌ترین مشخصات یک نهال گردو به حساب می‌آید.

گردو ژنوتیپ؛ ساختار تخم مرغی شکل و درشتی داشته که وزن هر دانه گردو با پوست چوبی تا ۱۳ گرم می‌رسد. رنگ مغز گردو روشن بوده و بالای نیمی از وزن گردو مختص به وزن مغز گردو می‌باشد.این مشخصات معرف میوه مرغوب نهال گردو ژنوتیپ برتر بوده که فاکتوری برای فروش بیشتر این گردو به حساب می‌آید.

نهال گردو ژنوتیپ مناسب کدام مناطق آب و هوایی می باشد:

گردو ژنوتیپ برتر؛ در برابر سرمای بهاره مقاومت خوبی داشته و در اوایل اردیبهشت شکوفه می‌دهد.
اما بهتر است کاشت در مناطق نیمه سردسیر و یا معتدل انجام شود چون سرمای زیاد عملکرد این tree walnut، را تضعیف می‌کند.
نیاز سرمایی برای جوانه زدن نهال ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ ساعت می‌باشد.
از طرفی دمای هوای بسیار بالای تابستان موجب از بین رفتن میوه‌های این نهال گردو می‌شود.
بنابراین مناطقی با زمستان‌های نه چندان طولانی و تابستان‌های معتدل و خنک می تواند یک نهال خوب را به بهترین نهال گردو بدل سازد. به یاد داشته باشید انتخاب اقلیم مناسب حداکثر عملکرد درخت گردو را به همراه می‌آورد.

نهال گردو کانادایی:

کیفیت میوه نهال گردو از مهم ترین مشخصات در انتخاب یک نهال گردو برای کاشت می باشد. گردوی کانادایی؛ با رنگ مغز گردو سفید و تو پری که دارد توجه بازار را به خود جلب کرده. وزن هر دانه بیضی شکل و درشت این گردو به بیش از ۱۳ گرم رسیده که نیمی از این مقدار وزن مغز گردو می باشد. درصد چربی بالا نیز بیانگر خاصیت و طعم خوشایند گردوهای این نهال می باشد.

نهال گردو کانادایی مناسب کدام مناطق آب و هوایی می باشد:

نهال گردو کانادایی؛ زمانی که نیاز سرمایی ۷۰۰ تا نهایت ۱۵۰۰ ساعت را پشت سر گذاشته باشد شکوفه می زند.
به همین دلیل آب و هوای معتدل و نسبتا سردسیر بهترین انتخاب برای رشد این نهال می باشد.
مقاومت در برابر یخبندان فصل بهار نیز از نکات مثبت نهال گردو Canadian به حساب می آید.
البته در فصل تابستان نیز گرمای نسبی هوا به رشد و شکوفایی میوه های این نهال گردو کمک می کند.
گرمای بیش از حد از تحمل درخت خارج بوده و به محصولات باغ گردو خسارت وارد می کند.

⚡️خاک مناسب نهال گردو خوشه ای کوپه ای :

قبل از کاشت گردو ، سطح خاک ، زیره ، تهویه ، زهکشی ، واکنش شیمیایی خاک (PH) و در دسترس بودن عناصر مختلف باید آزمایش شود.

اسیدیته خاک می تواند مواد معدنی را به طور موثر جذب کند. بیشتر مواد معدنی در محدوده اسیدیته بین 6 تا 7 می توانند توسط گیاهان جذب شوند.گردو خوشه ای کوپه ای معمولاً در مناطق سردسیر ، واکنش شیمیایی خاک اسیدی است و با افزودن آهک می توان این واکنش شیمیایی را افزایش داد.

علاوه بر خاک سطحی ، شرایط خاک زیرین برای گردو نیز مهم است .، زیرا ریشه ها می توانند به عمق 3 متر نفوذ کنند ، خاک زیرین باید از سنگ ، خاک رس سخت و لایه های نفوذ ناپذیر باشد که ریشه ها را محدود کند. آره. تحمل درختان گردو در برابر خاک سخت ، خاک سطحی و خاک خشک بهتر از شرایط آب و هوایی شدید است. علاوه بر این ، باید از نماتودهای پیچیده و بیماری های قارچی در خاک جلوگیری شود.

⚡️مشخصات نهال گردو ژنوتیپ 7:

نهال گردو هر چقدر دیرتر برگ بدهد، احتمال ابتلا به بیماری بلایت در آن کمتر است، پس می توان گفت دیر برگدهی صفتی مرغوب به حساب می آید.
✅ هر چقدر موعد گلدهی دیرتر اتفاق بیوفتد خسارت ناشی از سرمای دیررس کاهش می یابد.
✅ گلهای نر و ماده در گردو از هم مجزا هستند. بطور معمول اول گلهای نر و پس از آن گلهای ماده باز می شوند و این امر منجر به ایجاد اختلال در فرآیند گرده افشانی درخت گردو می شود. لذا توام بودن و همزمانی رسیدن گلهای نر و ماده (دانه ی گرده و مادگی) صفتی برتر محسوب می شود.

 هر چقدر زمان رسیدن میوه ها کوتاه تر بوده و زودتر برسند نیاز تغذیه ای و مصرف ابی در گردو کمتر است.
✅ محصولات به سه شکل بر روی شاخه تشکیل می شد:باردهی جانبیباردهی انتهاییباردهی انتهایی و جانبی
در صورتی که میزان باردهی جانبی بیشتر باشد، عملکرد افزایش می یابد و تعداد محصول بیشتر می شود، بنابراین درختانی که هم باردهی انتهایی و هم باردهی جانبی داشته باشند، درختانی با ژنوتیپ برتر شناخته می شوند.
✅ ارتفاع کمتر درخت و گستردگی بیشتر آن باعث می شود تا هزینه ی برداشت محصول کمتر شود، بنابر این برای تولید محصول باید رقمی کاشته شود که گسترده تر باشد، درختان گردو با رشد عمودی برای استفاده در صنایع چوب مناسب هستند.

انواع درخت انگور در ایران:

درخت انگور در ایران به شکل ها و طعم های مختلف وجود دارد که در اکثر نقاط ایران به رنگ های قرمز ، سبز، زرد و سیاه می روید و هرکدام مزه و شکلی متفاوت دارند. انگور به میوه بهشتی شهرت دارد و به آن ملکه میوه ها می گویند و حاوی مقادیر زیادی از ویتامین ث و آنتی اکسیدان قوی محسوب می شود. انواع ارقام آن در ایران شامل انگور یاقوتی؛ انکور بی دانه، انگور حسینی، انگور شیرازی یا عسگری ، انگور رازقی ، انگور خلیلی و انگور سیاه کشت می شود.

نهال انگور مویز:

نهال انگور مویز برای آن دسته از افرادی که به دنبال خوشمزه‌ترین و لذیذترین انگور بی دانه هستند، پیشنهاد بسیار خوبی است. یکی از مزیت‌های خرید نهال انگور مویز این است که از محصول آن می‌توانید در سایر فصول سال هم استفاده کنید.به مدیریت : منصور مهدیزاده

 

 

💥انواع نهال گردو💥
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

💥انواع نهال انگور💥

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

 

مرکز پرورش و فروش نهال گردو اصل ژنوتیپ , نهال گردو کوپه , نهال گردو خوشه ای , نهال گردو کانادایی , فروش نهال در میاندوآب , تولید و پرورش مستقیم انواع نهال های انگور در میاندوآب , پرورش نهال گردو در میاندوآب , پرورش نهال بادام در میاندوآب , پرورش نهال هلو در میاندوآب , پرورش نهال شلیل در میاندوآب , پرورش نهال گلابی در میاندوآب , پرورش نهال آلو در میاندوآب , پرورش نهال شابلون در میاندوآب , پرورش نهال انجیر در میاندوآب , پرورش نهال انار در میاندوآب , پرورش نهال خرمالو در میاندوآب , پرورش نهال گیلاس در میاندوآب , پرورش نهال آلبالو در میاندوآب , نهال گردو کانادایی , گردو ژنوتیپ , گردو خوشه ای کوپه ای , قیمت نهال 5 ساله  , قیمت نهال گردو اسرائیلی , بهترین نهال گردو برای مناطق سردسیر , قیمت نهال گردو فرنور , قیمت نهال گردو ژنوتیپ برتر , قیمت نهال گردو , خرید اینترنتی نهال گردو , بهترین نهال گردو , مرکز پرورش و فروش انواع نهال گردو اصل منصور در میاندوآب , پرورش و فروش انواع نهال گردو در میاندوآب , مرکز پرورش و فروش نهال گردو اصل در میاندوآب ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed