نهالستان پاییز نهال

✨فروش انواع نهال های تضمینی
✨تولید و عرضه انواع نهال های پیوندی و اصلاح شده در مجموعه نهالستان پاییز نهال

❇️نهالستان پاییز نهال (ارومیه،میاندوآب) بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور با همکاری و ناظرین و کادر مجرب جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی و بیش از ۳ دهه در زمینه نهال کاری نهال فروشی خرید نهال فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد.

❇️این شرکت سالیانه ۵ هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی و غیر پیوندی گردو زیر کشت دارد که سالیانه حدود ۳۰۰۰۰۰ اصله نهال شناسنامه دار مجوز دار تولید می کند و به داخل و خارج از کشور صادر می کنند.

❇️نهال گردو را از نهالستان بدون واسطه خرید کنید اگر قصد خرید نهال گردو رادارید لازم است ابتدا قیمت نهال گردو را از کارشناس ما پرسیده سپس اقدام به خرید نهال نمایید فروش نهال گردو در نهالستان گردو با ضمانت به فروش میرسد مشاوره رایگان نهال گردو از دیگر مزایای مجموعه نهالستان پاییز نهال می باشد.

🔴خصوصیات یک نهال خوب

☘️ساقه آن مستقیم و بدون انشعاب باشد.

☘️تاج آن طبیعی و انشعاب داشته باشد.

☘️پوسته نهال باید شاداب و آبدار باشد.

☘️در نهالهایی که همیشه سبزهستند رنگ برگها باید سبز معمولی یا سبز تیره یکدست باشد.همچنین آثار ضعف و پژمردگی در برگها دیده نشود.

☘️ریشه نهال باید شادابی و رطوبت داشته باشد و بریدگی و شکستگی آن بسیار کم باشد.

☘️باید توجه داشته باشید که اعضای مختلف نهال از زخم و وجود حشرات و بیماری به دور باشد.

☘️از نظر سن نهال پیوندی باید یکساله (از زمان پیوند) و یا دو ساله (از زمان کاشت بذر در خزانه) سن داشته باشد. نهال‌‌‌های خیلی جوان و کمتر از یک سال و یا نهال‌‌‌های مسن و بیشتر از دو سال سن برای احداث باغ مناسب نیستند ولی گاهی برای واکاری درختان خشکیده در باغ احداث شده می‌توان از نهال‌‌‌های دو ساله نیز استفاده نمود.

☘️جوانه‌‌‌های روی تنه نهال به خصوص در دوسوم قسمت پایین تنه نهال بایستی سالم و قوی باشد تا بتواند پس از کاشت نهال در زمین اصلی و سربرداری آن شروع به فعالیت کرده و تعداد شاخه‌‌‌های لازم را در جهات مختلف تنها درخت تولید کند. معمولاً در نهال‌‌‌های مسن جوانه‌‌‌های قسمت پایین تنها نهال این حالت خود را از دست داده و پا به اصطلاح کور شده که باید از خرید آنها خودداری شود.

☘️نهال پیودی باید ساقه ای عمودی داشته باشد و از محل پیوند به طور مستقیم به طرف بالا رشد کرده باشد و گره یا زاویه ای با پایه پیدا نکرده باشد به عبارت دیگر تنها نهال نسبت به سطح زمین عمود باشد.

☘️نهال پیوندی باید دارای پایه و پیوندک مشخص باشد.

به مدیریت:مهندس کریم زاده

http://paieeznahal.com/

گلابی درگزی،بادام آذر دیر گل،زردآلو نصیری

 

قدمت این گردو خوشه ای؛به بیش از 150 سال در ایران می رسد. به همین علت در نظر باغداران و کشاورزان یک نهال گردو، سودمند به حساب می آید.
شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز تنها با یک تماس، اقدام به استعلام قیمت نهال گردو خوشه ای؛ کرده و سپس جهت تمایل اقدام به خرید آن نمایید.
⭐️4 مورد از ویژگی های عمومی نهال گردوی خوشه ای:
🔹این نهال مناسب برای کاشت در مناطق نسبتا سردسیری است.
🔹 ارتفاع مناسب از سطح دریا برای نهال گردو خوشه ای؛ حدودا بین 1280 تا 1300 متر است.
🔹🔹 نهال خوشه ای؛ تقریبا 5 تا 6 هکتار باردهی باکیفیت در هر 1 هکتار می تواند داشته باشد.
🔹 باردهی در این نهال از سال ابتدایی کاشت شروع می شود.
شما می توانید جهت استعلام قیمت نهال گردو، با ما در ارتباط باشید

⭐️نهال شناسه دار زردآلو انبه ای⭐️

این رقم مشابه به میوه انبه می باشد که اسم زردالو به اسم زردالو انبه ای اسم گذازی شده است. و 30 درصد طعم میوه به میوه انبه شباهت دارد و به همین خاطر اسم این رقم به زردالو انبه ای ثبت شده است . و نوع میوه جدید الرقام میباشد .فقط برای تازه خوری و مربا به کار میرود .برای خشگبار رقم مناسبی نمیباشد . رسیدن میوه مهر ماه به بازار عرضه میگردد . درختی قوی دارد میوه ها به اندازه 80 تا 120 گرم میباشد .رنگ میوه زرد رنگ طعم شیرین میباشد.

 

⭐️گردو ژئوتیب⭐️

⭐️انگور بی دانه سیاه ترکمن(مویزی)⭐️

این رقم بیدانه ,میان رس و شکل حبه ها گرد متوسط کمی کشیده و رنگ آن سیاه می باشد این رقم ازانگورهای کمیاب بوده و منبع بیشترین تولید کشمش این رقم کشورترکمنستان است ,در بعضی جاها با نام مویز و در بعضی مناطق از آن به عنوان بلک سیدلس نام میبرند و برای تازه خوری و کشمش استفاده میشود کشمش این انگور در بازار بالا ترین قیمت را دارا میباشد و در بازار کشمش ان را با نام مویز میشناسند این رقم اگر به صورت انبوه تولید شود از انگورهای مهم و صادراتی خواهد بود.
🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇

🔺آماده باردهی
🎋🌱سن نهال: ۳سال
‼️ پذیرش سفارشات ازسراسرکشور‼️
(فروش نهال باضمانت کامل)
آماده برای فروش

 

⭐️آلوچه برغان⭐️

رقم تجاری
زودبازده
تناژ بالا
ماندگاری خوب روی درخت
مناسب برای خشکبار و لواشک
فاصله کاشت۳ در۴

 

⭐️انجیر گلابی سفید⭐️

رقم تجاری
گلابی شکل
ماندگاری بالا
بسیار درشت
مقاومت بسیار به سرما
تناژ باردهی بالا
زود بازده

 

⭐️نهال آلو شابلون زودرس⭐️

این نوع نهال آلو در برابر آفات و حشرات بسیار مقاوم است. عمر اقتصادی درخت آلو بیش از ۲۵ سال است. میوه های این نهال بسیار خوشمزه هستند. با خاک خوب ، باردهی بسیار مطلوب می شود. این نهال ها بومی مناطق اروپا هستند. تحمل نهال این گونه در سرمای زمستان بیش از منفی ۱۰ درجه است. در صورت مراقبت و سازگاری با محیط ، این نهال ها در یک سال شکوفا می شوند و به باردهی خود ادامه می دهند.

این نهال ها به سرعت رشد می کنند. رنگ میوه این آلو تمشک تیره ، متراکم و آبدار است.یکی از انواع نهال آلو این رقم است که از قزاقستان می آید و ماندگاری آن تا ۲۰ سال است. در اوایل ماه اکتبر ، میوه رشد می کند و فصل برداشت آغاز می شود. می توانید آن را در مناطق معتدل بکارید و البته باید بدانید که بیش از ۳۰ درجه سانتیگراد را تحمل نمی کند. رنگ میوه آن زرد روشن است و فاصله ای که باید آن را بکارید ۲ در ۳ است. برای آبیاری این نهال های آلو لازم است هفته ای یکبار آنها را با یک لیتر آب آبیاری کنید.

 

⭐️نهال زردآلو تخم مرغی⭐️

✅زمان‌گلدهی:میان‌‌گل
✅آغازباردهی:سال‌دوم

🔷از دیگر ارقام نهال زردآلو؛ زردالوی تخم مرغی می باشد.
🔷دارای شاخ و برگ های پربار است و رنگ میوه ی آن نارنجی روشن است.
🔷بافت این زردآلو کاستل بریت نرم است و نهال آن قدرت رشد بالایی دارد.
🔷نکته قابل توجه این است کیفیت و مرغوبیت این رقم زردالو بالاست و عملکرد آن به مراتب بیشتر است.
🔷چنانچه در پی خرید زردآلوی با کیفیت می باشید می توانید اقدام به خرید این نهال نمایید.

 

⭐️نمونه گردو کانادایی در نهالستان پاییز نهال⭐️

 

 

 

 

نهال , نهال میوه , نهال مرکبات در میاندوآب , نهال گل , نهال اصلاح شده , نهال پیوندی , نهالستان پاییر نهال در میاندوآب , فروش انواع نهال در میاندوآب , نهال گردو , خصوصیات نهال خوب , نهالستان در میاندوآب آذربایجان غربی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed