Address & Contact

Our Address

مازندران،ساری،بلوارامام رضا (ع)،بعد از بازار رضا،روبروی شیشه عرب،فروشگاه ذلفنون

خرید فروش نهال گردو پیوندی چندلر تضمینی اقلیم پارسیان ساری مازندران

✨خرید و فروش گردوی چندلر و ارائه توصیه های فنی گیاه پزشکی و کارشناسی و اصول صحیح باغداری در گردو ،توسط مهندس جعفری نسب انجام میگیرد و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده میشود✨

✨اگر سوالی دراین موارد داشته باشید،در خدمتتان هستیم✨

مشاوره تلفنی👇🏻👇🏻👇🏻
محمود جعفری نسب 09111525245📞
جعفر تولایی 09113530286📞
الهام تولایی 09113198551📞

✳️نهالستان چیست؟

🔹🔸نهالستان به مکانی گفته میشود که حداقل به مدت چند سال متوالی با توجه بـه منـابع آب و خـاک و شـرایط آب وهوایی که دارای اقلیم مناسب برای تولید و تکثیر نهال و اندامهای تکثیـری سـالم و اصـیل کـه منطبـق بـا ضـوابط قرنطینه ای است مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرد.

✳️معرفی کلی درخت گردو چندلر 

✨یکی از ارقام پرفروش نهال‌، گردو چندلر است که بومی‌ کشور آمریکا است و یک نهال اصلاح نژاد شده محسوب می‌شود. نهال گردو چندلر برای اولین بار در کالیفرنیا پرورش داده شد و نام خود را از نام ویلیام چندلر، کارشناس و محقق میوه‌ جات گرفته است. در سراسر دنیا این گونه گسترده شده است و با اصلاحاتی که روی نژاد آن صورت گرفته است، به یکی از نهال‌های گردو پرطرفدار تبدیل شده است.

✨گردو چندلر، گونه‌ ای با صرفه اقتصادی مناسب است که میوه‌ ای متوسط و تقریباً بیضی شکل با پوست نسبتاً صاف و مغز سنگین تولید می‌کند. درخت گردو چندلر به 1000 ساعت سرما نیاز دارد و در دسته درختان گردو دیرگل قرار می‌گیرد. مقاومت خوبی در برابر سرما و آفات از خود نشان می‌دهد و به طور معمول در ارتفاع 700 تا 1500 متر از سطح دریا کاشته می‌شود.

✳️مزایای مغز گردو چندلر 

🌀مغز گردو چندلر علاوه بر تمام مزایایی که برای مغز گردو وجود دارد و ثابت شده است، املاح و ویتامین‌ها و اسیدهای چرب مفید امگا و آنتی‌اکسیدان فراوان، دارای مغز سفید، چرب، خوشمزه، با کیفیت، سنگین و با درصد وزن و چربی مناسب است. پوسته نسبتاً نازکی دارد که به راحتی شکسته می‌شود و از مغزها گردوهای معروف و پرخاصیت در سراسر جهان است.

✳️میزان باردهی درخت گردو چندلر 

🔻نهال گردو چندلر از همان سال اول باردهی خود را شروع می‌کند، اما از سال پنجم باردهی اقتصادی درخت گردو چندلر آغاز می‌شود. بنابراین این انتظار را داشته باشید که از هر درخت بالغ گردو چندلر حدودا 70 کیلوگرم گردو خشک برداشت کنید.

🔻این نکته نشان‌دهنده این است که سرمایه‌گذاری برروی درخت گردو چندلر فرصت مناسبی است.میزان باردهی درخت گردو چندلر در هکتار 6 تن است.

به مدیریت:مهندس محمود جعفری نسب

 

تولید نهال گردو پیوندی چندلر تضمینی اقلیم پارسیان ساری مازندران , تولید نهال گردو پیوندی در ساری , نهالستان اقلیم پارسیان ساری مازندران , بهترین نهالستان در ساری , بهترین نهالستان گردو در ساری , قیمت نهال گردو در ساری , خرید نهال گردو پیوندی در ساری , فروش نهال گردو پیوندی در ساری , گردو چندلر تضمینی در ساری , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed