Address & Contact

Our Address

گیلان ، رشت

Telephone

وارد کننده و فروش پله برقی اسکان برج

وارد کننده پله برقی اسکان برج

⚜️ واردات ، فروش و عرضه پله برقی در گیلان ، تهران و کیش⚜️

⚜️ کاربردهای پله برقی

⚜️ با توجه به گسترش ساختمان های بلند در شهرها، استفاده از آسانسور و پله برقی افزایش پیدا کرده است. حتما همه شما تا به حال از پله برقی استفاده کرده‌اید.

⚜️ پله برقی گونه‌ای نقاله جابجایی است که برای جابجا کردن افراد به‌کار می‌رود. پله برقی از پله‌های به‌ هم‌ پیوسته‌ای تشکیل شده که به حالت افقی می‌مانند و برای بالا و پایین بردن افراد استفاده می‌شود.

⚜️ پله برقی یک چرخه تکرارشونده از پله‌های در گردش است، که در آن پله‌های بازگشتی در زیر پله‌های بالایی پنهان شده‌اند. وزن پله‌های پنهان با وزن پله‌های آشکار موازنه و برابری می‌کند، بنابراین موتور پله برقی بایستی تنها وزن افراد روی پله برقی را (که در حال بالا یا پایین رفتن هستند) تحمل کند.

⚜️ پله های برقی از نظر کاربردی به ۳دسته semi out door -indoor- out door تقسیم میگردد که به ترتیب در محیط آزاد (بیرون از ساختمان) ، محیط بسته (داخل ساختمان) و نیمه بسته (پل های عابر پیاده) استفاده می گردند. پله های مکانهای عمومی به صورت heavy duty طراحی می گردد که همان پله های معمولی تقویت شده میباشند که برای کار در شرایط دشوار طراحی می گردند. پله های برقی معمولا در دو زاویه ۳۰و ۳۵ درجه طراحی میگردند البته در مکانهای مسطح ۰ تا ۱۲ درجه هم تولید میگردد که به آنها راهروی متحرک یا auto walk می گویند. مزایای زیادی برای پله‌های برقی می‌توان برشمرد. با وجود اشغال فضایی تقریبا همسان با پلکان معمولی، یک پله برقی می‌تواند شمار زیادی از افراد را جابجا کند. در صورت رعایت قانون باز گذاشتن سمت چپ برای راه‌روندگان در پله برقی، این پله‌ها می‌توانند جابجایی بسیار سریع افراد را میسر کنند. قیمت پله های برقی نسبت به ارتفاع کف تا کف جابجایی تعیین می گردد.

⚜️ پله برقی در مکان‌های مختلف نظیر فروشگاه ها، مراکز تجاری ، پایانه های مسافربری ، فرودگاه‌ها ، هتل‌ها ، مراکز خرید ، ساختمان های عمومی و غیره نصب می شود و برای جابجایی ظرفیت بالایی از مسافران به بالا یا پایین مورد استفاده قرار گرفته و امکان جابجایی راحت در طبقات را به افراد می دهد.

⚜️ پله های برقی معمولا در مکانهایی که امکان نصب آسانسور وجود ندارد، نصب شده و قابلیت نصب در همان فضای فیزیکی راه پله را دارند.

⚜️ پله برقی برخلاف آسانسور فاصله انتظار ندارد و قابلیت حمل و نقل تعداد افراد بیشتری را در مقایسه با آسانسور دارا می باشد.

⚜️ این دستگاه توسط شخصی بنام چارلز دی سیبرگ اختراع شده و از آن زمان تاکنون هنوز طراحی آن تغییر چندانی نکرده است.

⚜️ استفاده از پله برقی می تواند باعث بروز حوادث فراوانی شود، درهمین راستا امروزه تجهیزات ایمنی مختلفی به آنها اضافه شده که با استفاده از آنها می‌توان تا حدودی این حوادث را کاهش داد. به عنوان مثال با قرار دادن دکمه توقف اضطراری روی پله برقی، زمان بروز حوادث، میتوان توسط این دکمه دستگاه را متوقف کرد.

⚜️ امروزه در این دستگاه برای استفاده بهینه از برق، سنسورهای حرکتی و وزنی قرار داده اند تا زمانی که از آنها استفاده نمی شود با سرعت کمتر حرکت کنند و بلافاصله زمانی که مورد استفاده قرار می گیرند شروع به حرکت با سرعت استاندارد خود نمایند.

مدیریت:مهندس سجودی

www.skanborj.ir

آدرس دفتر مرکزی :
تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از سید خندان ، نبش کوچه اتوبانک ، ساختمان 1007 ، واحد 11

پله برقی , پله برقی قیمت , پله برقی چیست , فروش پله برقی , قیمت پله برقی تقریبی , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed