خدمات ویبره و پولیش قطعات صنعتی ویبره پولیش پارس

💫دستگاه ویبره پولیش و پرداخت کاری از نمونه دستگاه هایی هستند که به منظور  صاف و صیقل دادن قطعات فلزی ساخته شده اند . در پولیش ویبره ، حرکت قطعه در مسیر دایره ای شکل صورت می گیرد و طبق نیروی گریز از مرکز است .

💫قطعه دائما به روی سطح می آید و دوباره دفن می شود . فرکانس دستگاه بین 900 دور در دقیقه تا 3600 دور در دقیقه است . برای ناصافی های ظریف از فرکانس های بالاتر و دامنه کوچک تر و برای ناصافی های بزرگ تر از فرکانس های پایین تر و دامنه بزرگ تر استفاده می شود .باید ماده ساینده را به درستی انتخاب کرد و ماده ساینده می تواند از جنس پلاستیک فشرده یا سنگ های صیقل داده شده باشد .

💫اگر سنگ مورد استفاده سنگ خشن باشد به این مرحله از کار پلیسه گیری می گویند . برای نرم کردن سطح قطعات از سنگ های نرم استفاده می شود . این دو مرحله جزء مراحل پرداخت کاری هستند .برای براق کردن سطوح قطعات از سنگ پولیش استفاده می شود که این مرحله جزء مرحله پولیش کاری است.

✳️کاربرد دستگاه ویبره پولیش و پرداخت کاری 

🔰از دستگاه ویبره پولیش و پرداخت کاری در جهت انجام موارد زیر استفاده می شود :

🔹🔸برای آماده سازی قطعات برای آبکاری استفاده می شود .
🔹🔸برای تمیزکاری ، چربی گیری و اکسید زدایی استفاده می شود .
🔹🔸جهت پلیسه گیری قطعات بعد از فرآیند ماشین کاری با مواد ساینده سرامیکی
🔹🔸در جهت پرداخت کاری در صنایع طلا و جواهر مورد استفاده قرار می گیرد .
🔹🔸برای پرداخت کردن سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی استفاده می شود.

✳️مایع پولیش و پرداخت کاری 

💠فلزات مختلف بسته به نوع جنس و کابردشان دچار تیرگی یا جرم می شوند که این تیرگی ممکن است به فلزات آسیب برساند .

💠برای تمیز نمودن سطح این گونه فلزات از مایع پولیش استفاده می نمایند . این مایعات می توانند سطح فلز را براق نمایند . همین طور با استفاده دستگاه ویبره و استفاده از این مایعات می توان پلیسه را از سطح فلزات جدا نمود و پاک کرد .

✳️انواع دستگاه ویبره پولیش و پرداخت کاری 

🔺در واقع باید گفت که دستگاه ویبره خود به دو نوع ویبره کروی و مکعبی تقسیم بندی می شود .

🔺دستگاه ویبره کروی تک موتور است و در وسط دستگاه لنگی قرار گرفته است . از این دستگاه به دلیل لنگ در وسطش نمی توان برای قطعات با ابعاد بزرگ استفاده کرد و باید برای قطعاتی استفاده نمود که دارای ابعاد خیلی بزرگ نباشند .

🔺دستگاه ویبره مکعبی دارای دو موتور است .در وسط دستگاه لنگ قرار نگرفته است . برای پرداخت کاری قطعات خیلی بزرگ مانند سطل های برنجی و فریم آینه از این دستگاه استفاده می شود .

به مدیریت:حسینی

 

 

 

 

خدمات ویبره و پولیش , قطعات صنعتی ویبره پولیش پارس در تهران , پولیش قطعات صنعتی , ویبره پولیش پارس در تهران , خدمات ویبره و پولیش در تهران , هزینه ویبره و پولیش در تهران , کاربرد ویبره و پولیش , ویبره و پولیش قطعات صنعتی , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed