Address & Contact

Our Address

تهران ، آزادگان شرق ، جنب پل تندگویان ، بازار آهن مکان ، پلاک 54

پخش اجرا نصب و فروش انواع ورق کامپوزیت الماس شهر

? مزایای استفاده از ورق کامپوزیت

? کم شدن وزن کلی ساختمانها با به کارگیری از ورق های آلومینیومی کامپوزیت

? به دلیل ترکیبات ورق کامپوزیت، آلومینیوم و پلی اتیلن، این ماده به طور قابل توجهی سبک است. تقریباً شش کیلوگرم در مترمربع ، که وزن سازه را در نمای ساختمان بطور قابل توجهی کاهش می دهد ، که به طور قابل توجهی مقاومت ساختمان در برابر زلزله را افزایش می دهد و با توجه به سبکی نما ، تلفات کمتری را بر جای میگذارد.

? با استفاده از کامپوزیت نمای ساختمان ، هزینه کلی ساختمان را کاهش دهید

? مرحله اجرای اسکلت ساختمان یکی از گرانترین مراحل در ساخت ساختمان می باشد و با توجه به وزن سبک ورق کامپوزیت آلومینیوم سازه سبک تر خواهد شد و می توان اسکلت اصلی ساختمان را سبک تر کرد ، که باعث کاهش قابل ملاحظه در هزینه می شود.

? امکان ایجاد طرح های گوناگون نمای ساختمان 

? ورق کامپوزیت آلومینیومی به راحتی برش داده و تغییر شکل داده می شود و دارای منحنی کاملاً رول و انعطاف پذیر است. بنابراین از نظر مهندسین ، طراحان معمار و مجریان پروژه ، ورق کامپوزیت آلومینیوم بهترین متریال برای نمای ساختمان است. این امر به این دلیل است که ورق کامپوزیت آلومینیومی با هر طرحی و شکل قابل استفاده است و مهمتر از آن ، اجرای این پیچیدگی در طراحی ، هزینه ای متناوب برای استفاده از مواد دیگر نخواهد داشت.

? امکان اجرای ایده های گوناگون در طراحی به دلیل امکان اجرای طرح های خاص روی ورق های آلومینیومی و تنوع رنگ های موجود

? قابل دسترس بودن رنگ های متنوع و تقریبا نامحدود با استفاده از ورق های آلومینیوم کامپوزیت

? ورق های کامپوزیت آلومینیومی در رنگ های مختلف به ویژه رنگهای شاد مانند صورتی ، قرمز ، زرد ، سبز و غیره تولید می شود که در سایر مصالح به کار رفته در نما کمتر دیده می شود. گفتنی است ، دوام این رنگها نیز بسیار مناسب و در برابر شرایط بد جوی از مقاومت بالایی برخوردار است.

? ثبات رنگ در زمان اجرای نما و بعد از آن

? مقاومت ورق کامپوزیت آلومینیوم نما در برابر آتش
? با بکارگیری از پوشش محافظ PVDF ، رنگ ورق های کامپوزیت آلومینیومی حتی در آفتاب عمر بسیار طولانی دارد. و نور مستقیم خورشید طی سال ها باعث تغییر رنگ ورق کامپوزیت نخواهد شد.

? بدون نیاز به هزینه های نگهداری و شستشو مدام

? ورق های آلومینیوم کامپوزیت نیازی به نگهداری معمول مانند رنگ آمیزی یا دوری از نور خورشید یا باران ندارند. و نمونه های ورق های کامپوزیت با پوشش نانو که قابلیت خود تمیزکنی دارند، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و باعث کاهش هزینه های نگهداری ساختمان خواهد شد.

? مواد زیرسازی سبک ، ساده و دارای تنوع

? ورق های کامپوزیت آلومینیوم به روش های گوناگونی قابلیت اجرا دارند که همگی از پروفیل های آلومینیومی سبک یا آهنی برای زیرسازی استفاده می کنند.

? تعمیر، جایگزینی و نصب ساده پنل ها در صورت آسیب دیدگی

? با توجه به کارگیری سیستم ماژولار در تولید ورق های کامپوزیت ، نصب صفحات آلومینیومی برای تعمیر ورق های کامپوزیت بسیار آسان می باشد. این بدان معنی است که فقط ورق های آسیب دیده هنگام تعمیر نیاز به تعویض دارند و نمای کلی ساختمان بدون تخریب باقی خواهد ماند.

? ورق کامپوزیت بسیار ایده آل برای عایق صدا ، گرما و سرما

? ورق کامپوزیت از جهت وجود یک لایه پلی اتیلن در میان ورق ​​، عایق بسیار مناسبی در برابر آلودگی صوتی و همچنین سر و صداهای مزاحم است. وجود قابلیت عایق این محصول باعث کاهش هزینه های گرمایشی و سرمایشی ساختمان می شود.

? سرعت بالا در اجرا

? از ویژگی دیگر ورق کامپوزیت، میتوان به سرعت بالای نصب آن اشاره داشت. کار شکل دهی ورق ها به سرعت انجام می شود و نصب زیر ساخت آسان است و کل نما به سرعت نصب می شود. در حالی که برای سایر مواد ، به دلیل مباحثی چون وزن زیاد و مشکلات مواد زیر ساختی از نظر خشک شدن مصالح و غیره ، زمان اجرای آن بطور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

? تنوع در ابعاد

? یکی از مزایای بارز ورق کامپوزیت تولید در ابعاد بزرگ آن است که می تواند در عرض های 1220 الی 1575 میل و طول 2000 الی 6000 میل تولید شود که از نظر اندازه بسیار مناسب است. در حالی که برای سایر مصالح ساختمان ، از جهت وزن بالا و سایر مشکلات در اجرا ، محدودیت در ابعاد وجود خواهد داشت.

? مقاومت بالای رنگ در مقابل باران اسیدی شهرها

? رنگ استفاده شده در ورق کامپوزیت یک نوع رزین با مقاومت بالاست ، بنابراین هیچ خمشی و ترک خوردگی روی رنگ هنگام خم شدن و شکل گیری ایجاد نمی شود. همچنین ، این نوع رنگ در برابر بارانهای اسیدی بسیار مقاوم است و همچنین نسبت به سایر رنگهای متداول مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش خورشید UV دارد.

? مقاوم در مقابل حریق

? از دیدگاه مقاومت در مقابل حریق ، این متریال در بسیاری از کشورهای دنیا بعنوان مصالح ضد حریق معرفی شده و اجرا می گردند. و بعد از حریق باعث ایجاد آلودگی در محیط نمی شوند ، چون تمام موادی که در ساخت ورق کامپوزیت استفاده می شود بدون CFC)) می باشند.

? تاریخچه ابداع ورق کامپوزیت به سال 1969 بر می گردد که برای اولین بار توسط کشور آلمان مطرح شد و در سال 2000 به تولید رسید و تا سال 2005 توانست کلیه احتیاجات صنایع آلمانی را بطرف سازد و از این سال به بعد صادرات این محصول به دیگر نقاط آغاز شد پس از آلمان ، کشور ایالت متحده توانست ورق هایی با حجم بالا تولید کند که کیفیت مرغوبی داشتند و حتی از کشور آلمان هم از لحاط تولید و کیفیت ورق های کامپوزیت ، پیشی گرفت .

? امروزه ورق کامپوزیت یکی پراستفاه ترین نوع ورق برای ایجاد نماهای زیبا و ساخت تابلوی تبلیغاتی می باشد کامپوزیت از منظر لغوی به معنی مخلوط مرکب می باشد و ترکیبی از لایه های متعدد است . کامپوزیت از دو بخش ذرات به هم چسبیده و ماده محصور کننده تشکیل شده است . ذرات به هم چسبیده پوسته ای متشکل از دو ورق آلومینیوم و هسته میانی پلی اتیلن که ضخامت آن با لایه های چسب در کل به 4 میلی متر می رسد ، سطح آلومینیوم هم با پوشش رزین به صورت حفاظت شده در می آید. از ورق کامپوزیت هم در نمای ساختمان ها و هم برای ساخت تابلو کامپوزیت استفاده می شود .

? 1- مشخصات فنی ورق های

PVDF , FEVE : ضخامت پنل : 4 میلی متر ضخامت آلومینیوم در هر طرف پنل:
0.3 ضخامت رنگ : 25 میکرون ابعاد : 1.25*
3.20 دارای ۱۰ سال ضمانت نامه

? 2-مشخصات ورق هایگلاس ضخامت پنل : 4 میلی متر ضخامت آلومینیوم در هر طرف پنل: ۱۸ تا

ضخامت رنگ : ۲۰ میکرون ابعاد : 1.25*
3.20 دارای ۷ سال ضمانت نامه

? 3- مشخصات ورق اکونومی ضخامت پنل : 4 میلی متر ضخامت آلومینیوم در هر طرف پنل: ضخامت رنگ : ۱۵ میکرون ابعاد :

1.25*
3.20 دارای ۵ سال ضمانت نامه
۱.۸

? ورق های کامپوزیت FR که مخفف کلمه لاتین Fire Resistance به معنای مقاوم در برابر حریق می باشد. این ورقها از مواد معدنی ض دحریق تشکیل شده اند که می توان بعنوان یک نمای قابل اطمینان بکار برد

? ورق کامپوزیت ضدحریق از استحکام و فرم پذیری بس یار مطلوبی برخوردار بوده و همواره می توانند در مقابل ش رایط آب و هوایی گوناگون استقامت نشان دهند این ورق ها از استاندارد های جهانی برخوردار بوده و در سازمان مسکن و شهرسازی و همچنین در سازمان آتش نشانی مورد تایید قرار گرفته اند

مدیریت:آقای موسوی 

09125404820

ورق کامپوزیت سفید شاین اکلیکی

 

آلوتک مشکی شاین

 

مجموعه لبنیات صباح

آلواستون به همراه دو دهنه تیغه آلتک ۱۲۰ متر

 

پروژه گلستان

 

آلوتک سفیدگلاسه

 

نمونه کار چارت ورق آلوتک?

 

 

 

ورق کامپوزیت چیست , ورق کامپوزیت آی بوند , ورق کامپوزیت طرح چوب , ورق کامپوزیت ابعاد , جوش ورق کامپوزیت , فروش اینترنتی ورق کامپوزیت , قیمت ورق کامپوزیت , ورق کامپوزیت ایرانی , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed