Address & Contact

Our Address

کردستان،قروه

مرکز پخش ورق های کابینت MDF مات و براق و هایگلاس و پلی گلاس کینگ گلاس ،صفحه کابینت وورق های دیوار پوش و بین کابینتی (تاپ شیت )

✨شهر چوب و یراق رضایی در شهر قروه،مرکز اصلی تولید انواع ورق های ام دی اف،صفحات متنوع کابینت با کیفیت عالی و مقاومت بالا

✨انواع ورق های  هایگلاس، کینگ گلاس ،ام دی اف ، لترون ، صفحه کابینت ، سه میل و …

?کابینت

?هر چه سیستم داخلی آشپزخانه شما زیبایی بیشتری داشته باشد در نمای کلی خانه تاثیرگذارتر خواهد بود و آشپزخانه‌ها جزو پر کاربرد ترین قسمت‌‌‌های هر خانه هستند و محور اصلی خانه به نحوی آشپزخانه آن است و در قسمت آشپزخانه هم مهمترین عنصری که وجود دارد کابینت‌ها هستند و در نگاه اول هر مخاطبی در فضای آشپزخانه متوجه کابینت‌ها و مدل آن‌ها می‌شود پس باید دقت زیادی در خرید کابینت‌ها به خرج دهید.

?کابینت‌ها با توجه به متریالی که در ساخت آن‌ها به کار می‌رود انواع مختلفی دارند که هر نوع از آن‌ها متناسب با سبک خاصی از آشپزخانه می‌باشد و شما می‌توانید با توجه به بودجه ‌ای که در اختیار دارید و فضایی که در دسترس شما می‌باشد و همچنین سبک اصلی دکوراسیون خانه نوع کابینت و مدل آن را انتخاب کنید.

?کابینت هایی که از چوب در ساخت آنها استفاده شده است، با طراحی‌‌‌های زیبایی که دارند می‌توانند آشپزخانه شما را به شکل اصیل و قدیمی‌و البته زیبا تبدیل کنند.

?کابینت هایگلاس

?مدل کابینت هایگلاس که دارای ظاهری براق و شفاف است بیشتر برای طرح‌های مدرن و ساده مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت کابینت هایگلاس از کابینت روکش چوب و چوب کمتر، اما از قیمت کابینت ام دی اف بیشتر است.

?رنگ بندی کابینت هایگلاس بسیار متنوع است اما خش پذیری و لک پذیری بالای دارد که یکی از معایب این نوع کابینت به شمار می‌رود.

?کابینت پلی گلاس

?حتما شما زمانی که نام کابینت پلی گلاس را می‌شنوید به یاد کابینت هایگلاس بیفتید اما این موضوع بی ربط نیست زیرا مواد تشکیل دهنده هر دو کابینت یکی می‌باشد کابینت‌‌‌های پلی گلاس همچون کابینت هایگلاس با استفاده از ام دی اف خام تشکیل می‌ شود و تنها تفاوت این دو کابینت در روکش بیرونی آنها می‌باشد که همین موضوع باعث شده است که ویژگی‌‌‌های این دو کابینت با هم متفاوت باشد.

?در ساخت این نوع کابینت‌ها بر روی سطح ورق ام دی اف به وسیله ملامین لایه ای بر دو سمت آن کشیده می‌شود و بعد بر روی آن لایه ای نازک پلی استری قرار می‌دهند.زمانی که بر روی ملامین پلی استر کشیده می‌شود باعث می‌شود که این نوع کابینت‌ها مقاومت بسیار بالایی کسب کند و ویژگیهای برای این کابینت‌ها ایجاد شود.

?ورق پلی گلاس پلیمر هایی هستند که ظاهری براق دارند و از نظر ظاهری بسیار شبیه به شیشه می‌‌باشند اما مقاومت بسیار بالاتری داشته و وزن سبک تری دارند از لحاظ ظاهری کابینت پلی گلاس بسیار شبیه به کابینت‌‌‌های گلاس میباشد اما به خاطر تفاوتی که در لایه رویی با یکدیگر دارند نسبت به کابینت‌‌‌های گلاس مقاومت بسیار بالاتری دارد.

?ویژگی‌‌‌های کابینت پلی گلاس

تمامی‌کابینت‌ها بسته به نوع متریال تشکیل دهنده خود دارای خصوصیات و ویژگی‌‌‌های متفاوتی می‌باشند که هر کدام برای فضاهای خاصی مناسب هستند کابینت پلی گلاس نیز مانند دیگر کابینت‌ها دارای خصوصیات ویژه ای می‌باشد از جمله:

⚡️به دلیل انعکاس نوری که دارد برای فضاهای کوچک بسیار مناسب می‌باشد.
⚡️دارای ظاهری براق و درخشنده است.
⚡️انعطاف پذیری این کابینت‌ها بالا می‌باشد.
⚡️مقاوم در برابر پوسیدگی و خط و خش.
⚡️نحوه تمیز کاری بسیار آسان.
⚡️به دلیل اینکه سطح آن بسیار صیقلی و صاف می‌‌باشد ذرات غذا و چربی و همچنین گرد و خاک کمتری بر روی آن می‌‌نشیند.
⚡️دارای ظاهری زیبا شبیه به کابینت هایگلاس اما با مقاومت بالاتر.
⚡️این نوع کابینت‌ها در برابر نفوذ آب بسیار مقاوم می‌باشد و به همین علت است که کابینتی مناسب برای مناطق مرطوب محسوب می‌شود.
⚡️دارای ظاهری شیشه ‌ای مانند.
⚡️وزن کمی‌داشته و کابینت‌ سبک وزنی به شمار می‌‌رود.
⚡️این نوع کابینت‌ها در برابر مواد شیمیایی مقاوم می‌باشند و به همین دلیل می‌‌توان برای تمیز کاری شست و شوی آن از مواد شیمیایی استفاده کرد.
⚡️سطح این کابینت‌ها نسبت به کابینت هایگلاس صاف تر و براق تر می‌باشد و به همین علت به نسبت دارای درخشندگی بیشتری می‌باشد.

به مدیریت:رضایی

 

 

 

 

کابینت , انواع کابینت , کابینت هایگلاس , کابینت پلی گلاس , کابینت ام دی اف , صفحه کابینت ایرانی و خارجی , پخش انواع صفحات هایگلاس و پلی گلاس در قروه کردستان , شهر چوب رضایی در قروه کردستان , صفحات هایگلاس و پلی گلاس کینگ در قروه ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed