تولید و پخش عمده انواع مفتول چسب و توری قائم در تهران

?فروش انواع الکترود میکا و اما

?سیم CO2

?پخش انواع مفتول سیاه و سفید

?انواع سنگ های برش و سایش

?انواع گونی نما و گونی غیرگونی

?فروش نایلون عریض و نایلون فنداسیون

?پشم شیشه و پشم سنگ

?فروش انواع توری فلزی و پلاستیکی

?انواع چسب های ۱-۲-۳ ترکفیکس ، میترواپل ، استارباند و …

❇️مجموعه ی قائم با کادری مجرب و متعهد و سابقه ای درخشان در زمینه ی فروش و پخش عمده ی انواع ابزار آلات و لوازم ساختمانی در کل کشور آماده ی ارائه ی محصولات به شما عزیزان می باشد.

?الکترود

به طور عموم و جامع الکترود یا سیم جوش در جوشکاری عبارت است از ماده ای رسانا که از یک طرف به قسمت فلزی و از قسمت دیگر به قسمت غیر فلزی متصل می گردد. کار اصلی این قطعه برقراری ارتباط بین دو شی رسانا و نا رسانا است.

?انواع الکترود

? الکترود جوشکاری پوشش قلیایی : این دسته از الکترود ها دارای پوشش قلیایی بوده و در جهت قطبیت DC+ مورد استفاده قرار می گیرد و با این هدف نیز طراحی شده است. از این دسته از الکترود ها معمولا در تمامی حالت جوشکاری استفاده شده و کاربرد فراوانی دارد. سرباره ی تولید شده در آن نیز سبک تر از الکترود های دیگر است.

? الکترود رتیلی : پایه ی این پوشش از نوع رتیلی بوده و برای هر دو نوع قطبیت DC و AC مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که نوع جوشکاری به صورت سر بالا، مستقیم و حتی مایل است از این دسته الکترود استفاده می شود از این رو کاربرد متنوع و زیادی در جوشکاری دارد. یکی از خواص مهم در این الکترود ها توانایی تحمل ترک گرم بالا بوده و با استفاده از این الکترود می توان قوسی پایدار ایجاد نمود.

? الکترود جوشکاری رتیلی با پودر آهن :این دسته از الکترود ها با عنوان الکترود اکسید سیلیس نیز شناخته می شوند و همانند الکترود های رتیلی استفاده ی زیادی در صنعت جوشکاری دارند.

? الکترود با پوشش سلولزی : دلیل نامگذاری این دسته از الکترود ها پوشش سلولزی می باشد که بر روی آن ها کشیده شده است. سطح این دسته از الکترود ها به دلیل پوشش آن اصولا خشن بوده و از آن جایی که آن ها نمگیر هستند امکان فاسد شدن ماده سلولز به کار رفته در ترکیب زیاد است. از این رو این الکترود ها را معمولا در جعبه هایی که رطوبت به درون آن ها نفوذ نمی کند به فروش می رسانند. یکی دیگر از ویژگی های این الکترود ها عدم خشک کردن آن ها به دلیل پوشش سلولزی روی آن هاست. اما لازم به ذکر است که در کنار این معایب خواص مکانیکی و نفوذ پذیری عالی داشته و برای جوشکاری های سرازیر استفاده می شود.

? الکترود با پوشش اسیدی :منگنز و سیلیکات آهن مهم ترین موادی هستند که در روکش این الکترود ها به کار رفته اند. با توجه به سرباره ضخیمی که دارند برای جوشکاری استفاده ی زیادی داشته و دارای سطحی مناسب هستند. علاوه بر این برای رفع عیب های موجود در ریخته گری می توان از این دسته الکترود ها استفاده نمود.

?مفتول

?به جرات میتوان گفت یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین محصولات در صنایع مختلف سیم مفتول است. اصولا به یک محصولِ تک رشته ایِ سیمی مفتول می گویند. مفتول های به کار رفته درصنابع مختلف جنس های مختلفی نیز دارند؛ ازجمله: مس، پلیمر، سیم فولادی، سیم یا مفتول استیل و… . از مقتول فلزی برای تولید انواع توری فلزی استفاده می شود.

?مفتول، محصولی با سطح مقطعی بین ۴/۰ تا ۴ میلیمتر است. مفتول فولادی به کمک فرآیند کشش و نورد گرم ساخته شذه، جنس اصلی آن معمولا فولاد کم‌کربن بوده و براساس یکسری استاندارد تولید میشود.

?انواع فولادی که برای تولید مفتول به کار میروند، درجه بندی های مختلفی دارند. هر استانداردی از این محصول دارای مقدار مشخصی کربن و عنصرهای آلیاژی (مثل روی، مس و… است.

?عموما مفتول فولادی در دو نوع خام یا سیاه و مفتول گالوانیزه یا مفتول سفید تولید میشود. نوع دیگری از مفتول نیز وجود دارد که جهت تولید محصولات متراکم تر کاربرد دارد. این مفتول، مفتول آنیل شده است. بهتر است بدانید برای یکسری امور خاص تر به تمفتول ها روکش PVC می زنند.

?انواع مفتول
?مفتول فابریک

اگر طبق فرآیند کشش میلگرد سایز ۵/۶ را نازک تر کنیم، مفتول فابریک تولید میشود.

?مفتول غیرفابریک

مفتولی را که از تسمه های فولادی ساخته میشود، مفتول غیرفابریک می نامند.

?انواع مفتول براساس جنس و کاربرد

مفتول ها از لحاظ کاربرد و جنس نیز در دسته بندی های ریزتر و به صورت زیر تقسیم می شوند:

?مفتول گالوانیزه
?مفتول سیاه
?مفتول سفید
?مفتول استیل
?مفتول مسوار
?مفتول pvc

به مدیریت:میرزایی

شماره های تماس:

09195857561
09128393849
02166153706
02166193865

 

 

 

انواع مفتول , انواع الکترود , انواع سنگ های برش و سایش در تهران , پخش و فروش انواع ابزارآلات ساختمانی در تهران , ابزارآلات بنایی در تهران , ابزارآلات کشاورزی در تهران , فروشگاه ابزارآلات قائم در تهران , فروش نایلون عریض و نایلون فنداسیون در تهران , فروش انواع توری فلزی و پلاستیکی در تهران , انواع چسب ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed