Address & Contact

Our Address

تهران،بازار آهن شادآباد،بازار پارسیان،بلوک بهمن،پلاک 166

پخش و فروش عمده الکترود،رابیتس،نایلون عریض و پشم شیشه قائم در تهران 

?پخش و فروش عمده ی انواع لوازم ساختمانی،بنایی و کشاورزی 
?بورس پخش انواع الکترودهای معمولی و تخصصی کاربید 
?بورس پخش انواع مفتول سفید و سیاه،انواع سنگ های فیبری 
?پخش و فروش نایلون عریض و فنداسیون 
?پخش و فروش انواع چسب های 1-2-3 و …

مجموعه ی قائم با کادری مجرب و متعهد و سابقه ای درخشان در زمینه ی فروش و پخش عمده ی انواع ابزار آلات و لوازم ساختمانی در کل کشور آماده ی ارائه ی محصولات به شما عزیزان میباشد.

⚡️رابیتس چیست؟

?رابیتس یک ورق شبکه ای فلزی است که به اشتباه راویز نیز گفته می‌شود. پیداست که فرق راویز با رابیتس تنها در تلفظ عامیانه و اشتباه است. این ورق دارای ظاهری متفاوت با ورق ساده فلزی است و دارای چشمه هایی در اندازه‌‌‌های متفاوت است. تولید رابیتس در انواع متنوعی صورت می‌گیرد. تعداد ستون‌‌‌های رابیتس و اندازه ی چشمه‌‌‌های آن در قیمت رابیتس یا به اصطلاح قیمت راویز موثر است.

⚡️مزایای رابیتس 

?چشمه‌‌‌های کوچک و زیاد رابیتس به گونه ای است که اجازه ی جریان هوا، آب و نور را می‌دهد و همزمان یک مانع فیزیکی برای مواد بزرگ تر ایجاد می‌کند که این مزیت موجب استفاده در ساخت قفس نیز می‌شود. از دیگر مزایای رابیتس در مقایسه با ورق‌‌‌های فلزی عادی این است که لبه‌‌‌های بی حفاظ راویزکشش و انقباض بیشتری تحمل می‌کنند که منجر به استفاده از آن در کت واک و یا پوشش زهکشی می‌شود.

?راویز از توری هایی نظیر توری مرغی با وزن برابر، بسیار مقاوم تر است، زیرا سطح بیشتری دارد. یکی دیگر از مزیت‌‌‌های آن، این است که راویز هیچگاه به طور کامل بریده نشده و دوباره متصل نمی‌گردد و این موجب می‌شود تا مقاومت خود را حفظ کند در نتیجه این شبکه ی فلزی دارای مقاومت و دوام بالایی است. راویز می‌تواند بیشتر از یک ورق فلزی ساده فشار تحمل کند زیرا به خوبی می‌تواند این فشار را در سراسر ورق پخش کند.

⚡️سنگ فیبری غیر مسطح 

?این سنگ از قطر 60 تا 250 میلیمتر و ضخامت 1 تا 50 میلیمتر، با مواد سمباده‌ای الماس و معمولی در باند زجاجی و رزینی تولید شده و روی دستگاه‌های ثابت نصب می‌شود.

?از لحاظ کیفیت و بالانس (استاتیکی و دینامیکی) نیز در بالاترین سطح می‌باشد.

?این سنگ در صنایع تولید اتومبیل، کارگاههای ماشین‌ ابزار و ابزارسازی و صنایع موتورسازی جهت تیزکردن و ساخت ابزار آلات، سنبه‌ها، دنده‌ها، اره‌ها، تیغچه‌ها، قلم‌ها و تیغ فرزها به کار می رود.

⚡️قابلیت تولید سنگ با باند رزینی و سرامیک 

?تولید هریک از مدلهای ذکر شده با مواد آلومینیومی A که مخصوص کار روی آهن و فولاد (پرکربن و کم‌کربن) و مواد کاربایدی C که مخصوص کار روی چدن، فلزات رنگین (آلمینیوم، مس، روی) و مواد غیر فلزی مثل شیشه، سرامیک، چرم، لاستیک و سنگ گرانیت و … می‌باشد، صورت می‌گیرد.

?محصولات دارای بالاترین کیفیت (کنترل کیفیت به صورت غیر مخرب می‌باشد، یعنی به صورت چشمی، اندازه‌گیری، وزنی) می‌باشند و از لحاظ بالانس استاتیکی و دینامیکی در بالاترین سطح قرار دارند.

⚡️مفتول گالوانیزه (مفتول سفید) نوع سرد و گرم چیست :

?مفتول گالوانیزه گرم در حمام مذاب روی (Zn) غوطه ور می شود و در اثر واکنش بین فولاد روی ، مانند روکشی روی آن را می پوشاند و لایه ای ایجاد می کند که این کار باعث بالا رفتن کارایی و مقاومت مفتول می شود و آنرا از خوردگی و زنگ زدگی محافظت می کند.

?مفتول گالوانیزه سرد با استفاده از روش الکترولیز صورت می گیرد به طوری که روی را به سطح آن می پوشاند.با مقایسه ای که می توان با روش قبل قابل بیان است می توان گفت که ضخامت فلز روی کمتر است .

?این امر باعث کم شدن مقاومت آن در برابر عوامل خوردگی می شود .نوع سرد آن در بازار چینی بوده و در مقایسه با نوع ایرانی آن کیفیت پایین تری دارد.

⚡️کاربرد مفتول گالوانیزه گرم (مفتول سفید ) در صنعت :

?مفتول گالوانیزه در بازار از 0.3 میلیمتر تا 4 میلیمتر موجود می باشد که هر نوع ضخامت مفتول برای تولید محصول صنعتی مخصوصی کاربرد دارد.به طور مثال از 0.3 و 0.5 میلیمتر برای تولید انواع توری مرغی و یا 0.8 میلیمتر برای تولید انواع توری فرنگی استفاده می شود و در ضخامت های بالا نیز برای تولید توری گابیون و فنس ، سیم خاردار خطی وسیم خاردار حلقوی استفاده می شود.

⚡️معرفی 2 نمونه سیم سفید در بازار :

?سیم رابیتس 
?سیم اسکوپ 

⚡️سیم رابیتس بندی یا سیم نمره 18 چیست ؟

?این نوع سیم که به سیم رابیتس بندی معروف است ، مفتول سفید یا ضخامت 1.2 میلیمتر در بازار می باشد که به علت استفاده این نوع در عملیات نصب رابیتس به آن مفتول رابیتس بندی می گویند.

?این نوع مفتول از لحاظ دسته بندی تولید به 2 نوع روش تولید می شود .تفاوت آنها در کربن موجودی آن است که میزان نرمی و سختی آنرا مشخص می کند .

?در کل هر چه کربن به کار رفته در فلز کمتر باشد مفتول آن نیز نرم تر است.لازم به ذکر است که مفتول رابیتس هم به روش گرم و هم به روش سرد تولید می شود و وزن هر کلاف آن 25 کیلو می باشد.

⚡️انواع پوشش پشم شیشه 

۱. فویل آلومینیومی

۲. بافت سیاه شیشه ای

۳. الیاف پارچه ای شیشه ای

⚡️کاربری پشم شیشه 

۱. عایق دیوار حفره

۲. کاشی‌‌‌های سقف

۳. دیوار پرده

۴. مجرای لوله کشی

۵. عایق صوتی

۶. عایق حرارتی

۷. ساندویچ پانل ها

۸. کانال‌‌‌های هوایی که قبلا عایق شده اند

۹. ساخت مخازن

۱۰. کاربری‌‌‌های گوناگون صنعتی وساختمانی و…

به مدیریت:آقای میرزایی

شماره های تماس:
09195857561
09128393849

 

پخش لوازم ساختمانی , پخش عمده لوازم بنایی , پخش عمده لوازم بنایی , پخش و فروش لوازم ساختمانی قائم , پخش انواع الکترودهای معمولی ,  پخش مفتول سیاه سفید , پخش سنگ های فیبری , فروش چسب های 1-2-3 , فروش نایلون عریض , لوازم ساختمانی , قیمت لوازم بنایی در تهران , , قیمت چسب های 123 در تهران , لوازم ساختمانی قائم , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed