پخش انواع کلاف خام ست جلو مبلی و عسلی چوبی

قاب آیینه

پخش انواع قاب آیینه ای بی اس مخصوص کابینت روشویی،قاب عکس

پخش انواع کلاف خام سرویس خواب جنس فایبرگلاس درجه یک


سرویس خواب

پخش انواع سرویس خواب رنگی

پایا چوب پخش انواع سرویس خواب رنگی و آماده رنگ 

? پخش انواع کنسول و پاتختی آماده رنگ جنس تمام ام دی آف ، پخش انواع پایه ای بی اس ،قاب آیینه ای بی اس ،پخش انواع گل‌های پی وی سی مخصوص گچبری سقف،نوار پی وی سی مخصوص گچبری سقف ،پخش انواع پایه مخصوص ست جلو مبلی 

? یکی از اقلام ضروری در دکوراسیون داخلی هر خانه ای سرویس خواب است. خرید سرویس خوابی با کیفیت که با استانداردهای روز ساخته می شود از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر قصد خرید سرویس خواب جدید را دارید مطلب زیر را مطالعه کرده تا تمامی نکات مربوط به جنس، قیمت، ابعاد، طرح و رنگ را دانسته و با دیدی بهتری اقدام به خرید سرویس خواب نمایید.

? ابعاد تخت خواب

ابعاد تخت خواب به دلخواه و به انتخاب شما ساخته می شود. تخت خواب دو نفره معمولاً در سایز های 160 * 200 و 180 * 200 طراحی و ساخته شده و تخت خواب یک نفره در سایز های 90 * 200 و 120 * 200 و 140 * 200 ساخته و در دسترس قرار گرفته گرفته می شود.
تاج تخت خواب دو نفره و یک نفره با ارتفاع یک متر در مدل های کلاسیک و مدرن طراحی شده و در مدل های سلطنتی با سایز 1.50 ساخته می شود.

? جنس سرویس خواب چیست؟

سرویس خواب های موجود در این مجموعه از چوب، ام دی اف، پلیمری ‌(ای بی اس ) ساخته شده که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.  اگر قیمت سرویس خواب برای شما مطرح نیست از سرویس خواب های چوبی و ام دی اف که کیفیت بالایی دارند استفاده نمایید.

مدیریت مجموعه آقای کوهسار

 

 

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️سرویس خواب های رنگی ⚜️

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️ سرتخت های خام ⚜️

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed